Arama sonuçları: *

1. DOGANALPASLAN

3 ayda tyt halledilir mi?

çalışmaktan başka yapacak bir şeyin yok
  2. DOGANALPASLAN

abi 8 netse sen şimdiye kadar hayatın boyunca ders çalışmamışsındır. net bir öneri veremem kolay gelsin.
  3. DOGANALPASLAN

Yazın başında 90 civarı netle başlamış, 3 ayda 103 civarına çıkabilmiştim. Sene sonunda 115'leri görüyordum ama sınav gecesi uyuyamadım diye sınav'da 103 mü ne yaptım. TYT biten bir şey değil, konu yoğunluğu az, 3 ayda biter mi bitmez mi onay aramak yerine otur çalış başka şansın yok zaten.
  4. DOGANALPASLAN

Klavye Önerisi 2000tl'ye kadar - Yazı Yazmak için

Selamlar, oyun oynayan biri değilim. Küçük sadece yazı yazmak için Türkçe klavye arıyorum. Kablosuz olmalı ve macbook'la uyumlu olmalı. Bütçem esnek, 3000 4000'e kadar çıkarım ama gerek yok. 1000 TL civarına kapatmak istiyordum. sağ olun
  5. DOGANALPASLAN

Donanım Arşivi Mod ve Krallara saygı duyalım 🖤

Ben bile unutmuştum kral :D
  6. DOGANALPASLAN

Riot Pinlerde Ucuz Fiyat 400RP ve 300VP 17TL

Bana naystan 30 TL daha geri ödeme geldi, 2 kişi de davet ettim kasmdka anlamadım ama güzel vp aldım 5400 tane 180 TL oldu
  7. DOGANALPASLAN

Valla 2 arkadaşımı davet ettim ve senin dediğin yolu kullandım. hesabımdan 200 TL çıkmış.
  8. DOGANALPASLAN

4800 vp 200 TL tuttu naystaki kodlarla falan - güzel bence baya iyi
  9. DOGANALPASLAN

Teşekkürler
  10. DOGANALPASLAN

Arada çok fark yok gibi geldi bana? 1679736415 Ben Valoran Points almak istiyorum da tam anlayamadım aynı para gözüküyor
  11. DOGANALPASLAN

Iphone 13 için PowerBank Önerisi

Iphone 13 kullanıyorum. Bataryasını değiştireceğim zaten orijinaliyle yani bataryasının zayıflaması sorun değil. Hafif, tek seferde en az 2 defa telefonumu şarj edecek bir power bank arıyorum. 2000tlye kadar çıkarım ama ilk isteğim 1000tlden pahalı bir ürün almamak önerileri bekliyorum...
  12. DOGANALPASLAN

YKS Şuanki Durumuma Göre İyi Sıralama Gelir mi?

Kişide bitiyor, ben sınava hazırlanırken de öküz gibi çalışıyordum şimdi ünideyim hala öküz gibi .alışıyorum
  13. DOGANALPASLAN

YKS Şuanki Durumuma Göre İyi Sıralama Gelir mi?

Bence mezunluğu düşünme, önünde 3 ay var otur gece gündüz çalış; kendini izole et. Olmazsa bir daha denersin seneye.
  14. DOGANALPASLAN

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

merak ediyorum ben de
  15. DOGANALPASLAN

Ipad icin kalem onerisi

Bu arada ben iki ipad kalemini de kullandım, arada sorun çıkarsa da not almak için bence idealdi bu kalem. Ama resim yapmak için bilmiyorum, ben 2. nesil ipad kalemimle bile yapamıyorum galiba sorun bende ahsbdjsabj Resim denemedim önceki tabletimde çok bilmiyorum da ipad kalemiyle basış...
  16. DOGANALPASLAN

Ipad icin kalem onerisi

BEn 2 sene önce 70 TL'ye almıştım hey gidi :D Bence o kadar hak etmiyor.
  17. DOGANALPASLAN

Çözüldü✓ Üniversite için laptop önerisi (aynı zamanda oyun da oynayacağım.)

Genel olarak oyun bilgisayarı alacağına pişman olacaksın. Yerinde olsam macbook air M2 alır rahatıma bakardım. Okulda yurtta olursan zaten çok zor oluyor oyun vs.
  18. DOGANALPASLAN

17 Yaşında yazılım bilen biri ne yapabilir?

Bir dili bilmek ifadesini çok kolay kullandığınızı düşünüyorum. Eğer javascript'e hakimseniz seni ortağı olduğum startup'ta staja almak isterim, twitterda doganeth adresime dm olarak github'ını bırakabilirsın. Şayet hakim olmadan bilmek kelimesini kullanıyorsanız kendinizi geliştirmeye...
  19. DOGANALPASLAN

25.000 TL Pc Önerisi

Şunu mu aldınız https://www.gaming.gen.tr/urun/203589/mesut-cevik-mc5-intel-i5-12400f-asus-dual-geforce-rtx-3070-v2-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ 1677657378 Bu seçenek özelleştirmede gözükmüyor, acaba farklı bir öneriniz olur mu?
Top Bottom