Neler Yeni

17 Yaşında yazılım bilen biri ne yapabilir?

oguz.ayg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Oğuz
Discord
BossCAME#5456
C#, HTML, CSS, JavaScript vs genel yazılım dillerini biliyorum ama ne yapabilirim bu işten nasıl para kazanabilirim bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,252
İsim
Recep Can Boyacı
Bir firmada işe gir. Yaşın kaç bilmiyorum ama en mantıklısı bu. Evden tek başına iş yapanlar var onlara youtube da bak neler yaptıklarına hangi site üzerinden nasıl iş aldıklarına ona göre plan programını yaparsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Oğuzhan Arıkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar bileşenleri yazılım ve coding.
Steam
🗡𝓭𝓪𝓖𝓖𝓮𝓻🗡
C#, HTML, CSS, JavaScript vs genel yazılım dillerini biliyorum ama ne yapabilirim bu işten nasıl para kazanabilirim bilmiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Kanka bu dilleri gerçekten para kazanabilecek derecede biliyor olsaydın neler yapabileceğini de bilirdin 🙃

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Oğuzhan Arıkan
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar bileşenleri yazılım ve coding.
Steam
🗡𝓭𝓪𝓖𝓖𝓮𝓻🗡
Kanka bu dilleri gerçekten iyi derecede biliyor olsaydın neler yapabileceğini de bilirdin 🙃
Gerçekten bildiğini düşünüyorsan ilk önce bi LinkedIn hesabı aç. Yazılım firmalarına başvur zaten ön mulakat da sana o bildiğin dillerden sınav yapacaklar. Yeterli görürlerse sana nerde ne iş yapacağını anlatıp kendi işleri için eğitimlerini verirler.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Okuyorsan eğer bölümünde bu bölüm ise örneğin Veri tabancı progmracılığı vs. Kesinlikle Staj yerini Yazılım firmalarından yana seç.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Bir dili bilmek ifadesini çok kolay kullandığınızı düşünüyorum.

Eğer javascript'e hakimseniz seni ortağı olduğum startup'ta staja almak isterim, twitterda doganeth adresime dm olarak github'ını bırakabilirsın.

Şayet hakim olmadan bilmek kelimesini kullanıyorsanız kendinizi geliştirmeye vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

Top Bottom