Neler Yeni

Yazılım İçin Ne Kodlamalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berke
Python HTML CSS JAVA JAVASCRİPT C# C++ gibi program dillerinde bilgi sahibim ama artık kafam karma karışık olduğundan sizin gibi yaratıcı bir beyine ihtiyacım var o kadar düşünüyorum ne kodlamalıyım ne yapmalıyım web sitesi açsam ne ile alakalı gibi şeyler kafamda dönüyor sizlere ihtiyacım var ne kodlamalıyım beyler :)

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Python'da veri bilimi kütüphanelerinde kendini geliştirip veri bilimi, veri analizi, makine öğrenimi, yapay zeka gibi alanlarda projeler üretebilirsin. JavaScript biliyorsan Node.js öğrenip Twitch veya Discord için bot yapabilirsin. Java biliyorsan Android Studio indirip mobil uygulamalar geliştirebilirsin. C# ile Visual Studio üzerinden masaüstü uygulamalar oluşturabilirsin veya Unity indirip oyun yapabilirsin. Ve daha saymadığım bir sürü seçenek var. Ne istediğini kendin bilmen lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:) Teşekkürlerde mesela masaüstü programı demişken ne ile alakalı ne yapmalıyım kafam karışık :)
Ve Mobil uygulama mesela ne kodlayabilirim o kadar yaratıcı bir beyin olsa keşke :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kafam çok karışık

man a man

80+
Python, java,javascript,c++,c# dillerinde bilgi sahibiyim derken kastın bu dillerde istediğim gibi proje geliştirebilirim ise keyif aldığın bir alan bulmuşsundur diye düşünüyorum (backend, frontend vb.) . Keyif aldığın alana göre bakman daha faydalı olacaktır senin için

Marshal

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
:) Teşekkürlerde mesela masaüstü programı demişken ne ile alakalı ne yapmalıyım kafam karışık :)
Ve Mobil uygulama mesela ne kodlayabilirim o kadar yaratıcı bir beyin olsa keşke :)
Kankam ne hakkında uygulama geliştireceğine sen zevklerin veya ihtiyaçların doğrultusunda karar verebilirsin. Şimdi ben senin bu dillere ne kadar hakim ve deneyimli olduğunu bilmiyorun. Bir konu söylerim sana çok basit veya çok karmaşık gelir.

En basitinden otomasyon projeleri yapabilirsin masaüstü için. Kütüphane, hastane vs. için kayıt sistemi uygulaması yapabilirsin veritabanı bilgin de varsa. Veritabanı bilgin de vardır diye düşünüyorum. O kadar dil biliyorsun, SQL de biliyor olman lazım.

Mobilde de pusula uygulaması falan yap ne bileyim 😂. Hem telefonun sensörlerini nasıl kullanacağını deneyimlemiş olursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,234
Üyeler
141,263
Son üye
Necrodaemon
Top Bottom