Arama sonuçları: *

1. Ahmet Arda Bolakar

Bilgisayarım da internet bağlı olmasına rağmen uygulamalar görmüyor

selamlar 1 yıldır düzgünce çalışan bilgisayarım da bugün epic games açılmamaya başladı bende uğraştım ama bir türlü çözemedim ve en sonunda sıfırladım bilgisayarı yeniden kurdum epic games i ama yine çalışmadı steam imi kurdum oda steam güncelleştirmelerini yaparken çevrim içi olmalısınız ağ...
  2. Ahmet Arda Bolakar

400TL Kulaklık Önerisi

Bugün elime kizaru ulaştı dip ses sorunu var kesinlikle tavsiye etmem iade edicem.
  3. Ahmet Arda Bolakar

400TL Kulaklık Önerisi

cumartesi günü ince hesaptan kizaru aldım yorumunu görmedim bakıcam insanlarda dip ses sorunu olduğunu gördüm sorun yaşarsam iade edip drop plus stok yenilenmesini beklicem.
  4. Ahmet Arda Bolakar

400TL Kulaklık Önerisi

drop plus bende öneren çok gördüm ama aldığım rampage ürünlerden memnun kalmadığım için çok sıcak bakmıyorum drop plus'a
  5. Ahmet Arda Bolakar

400TL Kulaklık Önerisi

Merhaba 400tl bütçem var bütçeme uygun bi kulaklık arıyorum genellikle fps oyunları oynuyorum şuan aklımda GamePower Kizaru var önerilerinizi bekliyorum.
  6. Ahmet Arda Bolakar

2K bütçe monitör tavsiyesi

https://www.hepsiburada.com/aoc-27g2u-bk-27-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-monitor-p-HBV00000NORXM?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=Cj0KCQjwvb75BRD1ARIsAP6LcqvJag4p627mXydsCxy0uUVkGrA8kzQD4CTIDnoxnf-r4Gfl3E-JuC8aAuhOEALw_wcB Bu fiyatlara alabileceğin en güzel...
  7. Ahmet Arda Bolakar

Öneri 1300 tl ile 1500 tl arası mönitor önerir misiniz?

https://www.incehesap.com/gamepower-gpr24c1ms144-curved-gaming-monitor-fiyati-43403/
  8. Ahmet Arda Bolakar

Üst Seviye Klavye tavsiyesii

apex 7
  9. Ahmet Arda Bolakar

Rx 590 +R5 3500x İdeal Sıcaklık Değerileri Nedir ?

ben kullandığım kadarıyla evt
  10. Ahmet Arda Bolakar

GamePower 24'' GPR24C1MS144 Curved 1ms 144Hz

Merhaba Bu monintörü yeni sipariş verdim kullananlar deneyimlerini yazabilir mi ?
  11. Ahmet Arda Bolakar

teşekkür edrim yorum için deniyeceğim
  12. Ahmet Arda Bolakar

Selamlar Önceklikle Arkadaşlar Merhaba Ben Yeni Bi sistem topladım ve sistemimde Xfx 590 8GB ekran kartı ve R5 3500x var. Sistemi Alınca Oyun Testleri Yaptım ama Hdd daha elime ulaşmağı için büyük boyutlu oyunlarda test yapmadım yağtım testler csgo,valorant,ets2,pubg lite Bu oyunlarda grafikleri...
Top Bottom