Arama sonuçları: *

• Users: cuneyt546
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. cuneyt546

33.000 TL ye hazır sistem önerisi

33-32 k arası hazır sistem tavsiyesi verirmisiniz sadece kasa.
  2. cuneyt546

Pc için sandalye tavsiyesi.

Arkadaşlar elimde şu an Seduna Thunder Pro Fab var ve hiç memnun değilim, bana rahat saatlerce PC başında otursam da vücudu yormayacak bir ofis koltuğu falan tavsiye eder misiniz? Oyuncu koltuğu istemiyorum. Bürositin ürünlerini tavsiye ediyorlar fakat onlari da hiç denemedim. Markus önermeyin...
  3. cuneyt546

Ryzen 7 7800X3D mi Ryzen 9 7950X mi ?

Arkadaşlar şu anki sistemimde takılı Ryzen 5 7600X ve MSI MAG Carbon Wi-Fi B650 var. Havadan para geldiği için işlemciyi yükseltmek istiyorum Ryzen 7 7800x3D ile Ryzen 9 7950X arasında kaldım. Fiyatları aşağı yukarı aynı. Ryzen 7 7800x3D 13.500 TL Ryzen 9 7950X 2.elde 14.500-15.500 arası...
  4. cuneyt546

! İNDİRİM ! Thermalright Assassin King 120 SE TL-C12C

https://www.gaming.gen.tr/urun/384690/thermalright-assassin-king-120-se-TL-c12c-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/?ref=akakce&v=1.62.8 Am4-Am5 hepsini destekliyor testlerde noctua NH-d15s ile aralarında 1-2 derece fark var bizzat kendimde kullanıyorum...
  5. cuneyt546

Sistemin değeri nedir sizce?

XFX merch RX 6900XT, Ryzen 5 7500F, Gigabyte B650 DS3H, 16x2 5600 MHz RAM, 1 TB M.2 SSD Samsung 970 EVO, NZXT H510 Air Flow, Corsair RM 750X, ID-Cooling 214XT kule tipi soğutucu. Arkadaşlar sistemin bütün parcalari 1-2 aylık faturalı sadece ekran karti faturasız oda 1 aylık temiz yurt dışı ürünü...
  6. cuneyt546

28-30 bin arası hazır sistem tavsiyesi

Bütçe Max 30K sadece kasa tavsiyesi alabilirmiyim.Amd Nvidia fark etmez.
  7. cuneyt546

PC açılırken biosa gidiyor

Arkadaşlar Am5 bir sistemim var bios güncel ramler default ayarlarda.Samsung 980 pro 1tb, Kingston M2 SSD 1 TB.Samsunga kurulu Windows.Pc yi açıyorum biosa gidiyor ve M2 SSD yi görmüyor bootta hiçbirsey yapmadan Ctrl alt delete yapıyorum sistem yeniden başlıyor bu sefer normal PC açılıyor.Bazen...
  8. cuneyt546

Güç kaynağının kablosu yanmış!

Seasonic focus+850 Gold güç kaynağım var RTX 3080 ile kullanıyorum. Oyuna girince ekran kartı görüntü vermeyi kesiyordu bende güç kaynağına giden kabloları bir kontrol edeyim dedim bir tanesi yanmış ve elimde başka PCIe kabloda yok nereden bulacağım 8x1 PCIe kablo? Bir de başka bir kablo satın...
  9. cuneyt546

Sistem yüke girince siyah ekran veriyor

Arkadaşlar ilk önce bu problemi DotA oynarken ekranın birden siyaha dönmesiyle yaşadım ardından PC'ye reset atınca beni BIOS'a atıyordu sürekli. Bende yeni BIOS güncellemesini yaptım problem yine aynı. Bende eski BIOS sürümüne dönüp format atıp Windows 11'e geçtim driverlarini falan güncelledim...
  10. cuneyt546

15.000 TL hazır sistem tavsiyesi

Bütçe Max 15 bin sadece kasa tavsiyesi alabilirmiyim yeğenime alacağım.
  11. cuneyt546

Ekran kartımın üzerinde ! İşareti var

Aygıt yöneticisinde üzerinde ünlem işareti var driverlari kaldırdım kurdum yine aynı Windows baştan kurdum yine aynı niye bunu veriyor sürekli görselleri ekliyorum. Ryzen 5 7600X in grafik kartı görüntüde alamıyorum onun üzerinden şu an.
  12. cuneyt546

Ekran kartına takınca PC çalışmıyor!

1 ay önce AM5 sistem topladım bir tek ekran kartı sıfır değil 2.el Param Güvende ile aldım testlerini yaptım onayladım 1 aydır kullanıyorum. Bazen yüksek boyutlu oyunları yüklemesi için açık bırakıyordum geri geldiğimde PC açık olmasına rağmen görüntü alamıyordum PC'yi yeniden başlatınca görüntü...
  13. cuneyt546

Ekran kartını takınca PC ye görüntü gelmiyor

Evet arkadaşlar yine sıkıntılar yine ben. 1 ay önce AM5 sistem topladım bir tek ekran kartı sıfır değil 2.el Param Güvende ile aldım testlerini yaptım onayladım 1 aydır kullanıyorum. Bazen yüksek boyutlu oyunları yüklemesi için açık bırakıyordum geri geldiğimde PC açık olmasına rağmen görüntü...
  14. cuneyt546

Steel series arctis 7+ alınır mı ?

Arkadaşlar başlıktaki kulaklık yurt dışından bana gelecek takriben 2700 TL geliyor alınır mı sizce sıfır ürün.Genellikle oyun için kullanacağım fakat CS tarzı oyunlar oynamam benim için önemli olan konfor şarj süresi ve sesimi normal bir şekilde aktaracak mikrofon.Kullanan var mı ?.Başka...
  15. cuneyt546

PC yi yeniden başlatınca görüntü gelmiyor!

Beyler bayanlar yakında Am5 bir sistem topladım bı ekran kartım eksikti onuda param güvende hizmeti ile aldım 2.el Evga FTW3 ultra Rtx 3090.Karti ilk takınca görüntü alamadım anakart ile görüntü alıp driverını güncelledim anakarttan hdmi çıkartıp Ekran kartına taktım görüntü geldi ardında oyuna...
  16. cuneyt546

8x3 PCIe girişli karta 8x2 PCIe kablo taksak besleyebilir mi?

Arkadaşlar ekran kartım RTX 3090 EVGA FTW3 Ultra 8x3 PCIe girişi istiyor fakat bende 8x2 PCIe girişim var. 8x2 olarak taktım bu kartı bu sekil besler mi? PSU Corsair RM750 watt 80 Plus Gold.
  17. cuneyt546

Am5 sistem çok geç açılıyor.

Arkadaşlar yeni bir AM5 sistem topladım bütün sistemi kurdum BIOS'u güncelledim ardından BIOS menüsünden EXPO'yu aktif etmek istedim çünkü RAM'ler 4800 MHz de çalışıyordu EXPO'yu aktif ettikten sonra 5 sn de açılan sistem 2-3 dakikada açılmaya başladı BIOS en son versiyon sistem açılırken...
  18. cuneyt546

Ryzen 5 7600X için 8x1 pim yetermi ?

Arkadaşlar yeni Am5 sistem topladım da tüm kabloları montaj yaptığımda işlemci güç girişinin 1 tanesi boşta kaldı elimde de kablo kalmadı yetermi Ryzen 5 7600x için 8x1 giriş.Yoksa öbür giriş içinde kablomu almam lazım?
  19. cuneyt546

Ryzen 7700X mı Ryzen 7600X mı ?

Arkadaşlar yeni bir sistem topluyorum.Yeni bir sistem toplamışken Am5 toplayayım dedim şuan birtek işlemci kaldı ve onu ne alacağıma bir türlü karar veremedim ve bu 2 islemci arasında ara kaldım Sistemim bu şekilde;NZXT 510Flow Kasa,MSI Carbon Wifi B650,16x2 Cl 36 6000mhz ram,Ak620 kule tipi...
  20. cuneyt546

NZXT 510 AİRFLOW KASA ALINIR MI

https://www.sinerji.gen.tr/nzxt-h510-flow-black-tempered-glass-usb-32-atx-mid-tower-kasa-p-42590?utm_campaign=akakce&v=1.55.6 Bu kasayı almak istiyorum biraz sadelik ve siyah fetişim var fakat ak620 soğutucumla uyarmı bilmiyorum CPU soğutucuderinliginin ne kadar olduğunu bulamadım kasanın.Ak620...
Top Bottom