Arama sonuçları: *

1. AMD Ryzen 5 5500

İstanbul AMD Ryzen 5 5500

Sıfır ayarında ve en ufak bir kusuru bulunmayan (çizik dahi yok), bir yıl daha garantisi bulunan, işlemci yükseltmesi yaptığımdan dolayı elimde fazlalık olarak kalan AMD Ryzen 5 5500 işlemcimi İstanbul Anadolu yakası içi elden satmaktayım. Ürünü kutusu, fanı, kendisi ve faturasıyla birlikte...
  2. 3

Bu 3060 lı sistem sizce nasıl?

Hocam soğutucuyu 600w, işlemciyi 5600 (x olmayan) tavsiye edebilirim bu sayede fiyatı biraz daha düşürebilirsiniz ve herhangi bir kaybınız olmaz. Bunlar dışında seçtiğiniz parçaların çoğu üst düzey kalitede olan parçalar ve durum böyle olunca fiyat/performans dengesi çok açılıyor. Bu yüzden...
  3. 3

VDSL Hat Değerlerime Göre Kaç MBPS Hız Alırım?

Öncelikle iyi forumlar dilerim. 3 ay sonra SuperOnline taahhüdüm bitecek, TurkNet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Sizce hat değerlerime göre stabil bir şekilde VDSL 100 Mbps hız alabilir miyim? Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
  4. 3

Şubat Ayında İndirim Görmek İstediğiniz Ürünler?

Keenetic Extra Dsl Modem 😍😍😍
  5. 3

Karışık saha dolabı yapısı ve yeni gelen saha dolabına transfer sorunu

O halde port konusunda rahat olabilirim. Bende öyle düşünüyorum. Çok çok yüksek ihtimalle taahhüt bitmeden geleceği için bir an önce üzerime port almak adına mecbur VDSL paket ile bir yıl daha uzatacağım taahhüdümü..
  6. 3

Estağfurullah hocam mesajlarımı cevaplamanız bile benim için en büyük yardım. İlginiz için ayrıca minnettarım. -TTNET zamanlarında 12 Mbps internet paketi alıp hızı 10 Mbps sabitleyerek kullanıyordum ancak müşteri hizmetlerinin ilgisizliği yüzünden Superonline sağlayıcısına geçiş yapmıştım...
  7. 3

Teşekkür ederim.. Sanırım 11 senedir ADSL 8 Mbps hız ile internet hayatıma devam ediyorum. Hızdan ziyade 8 Mbps internet için ödediğim fiyat canımı sıkıyordu... Bu yüzden sabretmek artık alışkanlık haline gelmişti :) Elektrik aboneliği konusunda sanırım haklısınız, zira mesajımda da...
  8. 3

Hocam en başından itibaren durumu özetlemek gerekirse yeni tip saha dolapları yaklaşık olarak 20 Mart tarihiyle kuruldu. Bina içi internet kutusunun üzerinde 180 3.5 sayılarını gördüm ve 180 saha dolabının apartmanıma yaklaşık olarak 80 metre uzaklıkta olduğunu farkettim. Sürekli olarak saha...
  9. 3

Anladım. Sanırım siz Türk Telekom çalışanısınız. Dilim döndüğünce sürecin hangi adımında olduğumuzu anlattım. Sizce tüm süreçlerin tamamlanıp son kullanıcı olarak VDSL hizmeti almaya başlamam tahmini kaç gün/ay alır?
  10. 3

VDSL saha dolapları ne zaman aktif olur?

Merhaba, bu zamana kadar mahallemizde hep ADSL altyapısı vardı, yaklaşık bir hafta önce Türk Telekom çalışanları sokakların birçoğuna yeni nesil tip-7 ve tip-9 kabinleri koydular. Bugün eski nesil ADSL saha dolaplarını kaldırdıklarını fark ettim ancak internet altyapı sorgulamalarında ve modem...
  11. 3

Hocam eski ADSL dolabı gri renkli olandı ve eski olduğunu her halinden belli ediyordu, yeni takılan dolaplar beyaz renkli tio-7 tip-9 kabinler şu an. Bugün ADSL dolaplarını söktüklerini farkettim. Şu an gördüğüm kadarıyla sokaklarda yalnızca yeni kabinler var. Ancak altyapı sorgularında ve modem...
  12. 3

Anladım hocam. Umarım yeni kabin ile birlikte mesafemi de azaltırlar. Yıllardır 8 Mbps internet kullanmaktayım ve yakınımdaki saha dolabına transferim halinde 100 Mbps interneti tercih edeceğim.
  13. 3

En son çare bu haklısınız. Ancak kendileri hali hazırda zaten altyapıyı getiriyor ve ayarlamaları yapıyorken pürüzsüz bir şekilde yapıp beni dilekçe ile uğraştırmamalarını tercih ederim. Şu şekilde özetleyeyim, sokağın başında mevcut adsl kabini var, bu kabin benim evime 50 metre uzaklıkta...
  14. 3

Merhaba, sokağın başında eskiden kalma ADSL saha dolabı var, birkaç gün önce karşısına yeni Tip-9 saha dolabı koydular ve sanırım VDSL veya fiber altyapı desteği sunacaklar ancak henüz etkinleştirmediler. NetSpeed firmasının sitesinden altyapı kontrolü yaptığımda en yüksek hızımın ADSL 13 Mbps...
Top Bottom