Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar işlemciyi çok az kullanıyor.

72-74 falan ama işlemciyi testlerde bile kullanmıyor bu ekran kartı degerleri cs go için çok yüksek 1606646428 işlenciyi bazen kullaniyor cs go da ama hic sıcaklığı artmıyor sürekli ekran kartının sıcaklığı artıyor
  2. E

hanginayarlar mesela 1606645547 işlenciyi bazen kullaniyor cs go da ama hic sıcaklığı artmıyor sürekli ekran kartının sıcaklığı artıyor
  3. E

hepinize merhabalar, Sistem özelliklerim Xfx rx580 8gb Amd ryzen 5 3500x Gigabyte b450m s2h 8gb DDR 4 ram. arkadaşlar ben şimdi bilgisayardan oyun oynayınca sürekli ekran kartını yoruyor. örneğin cs go gibi işlemci gerektiren bir oyunda islemci 42 derece ekran kartı ise %99 kullanıyor ve 72...
  4. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Kaç tl fark eklemem ferekir 1603741275 Gerekir*
  5. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Normal aldigim degerlere gore cok yuksek boste 45-55 derece arasi fan cok yuksek hizda calismasina ragmen peste 75 derece
  6. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Tamam tesekurler
  7. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Evet kasanin yan tarafini sci0 denedim bir fark olmadi 1603730541 Discorddan detayli bilgi verme sansiniz varmi
  8. E

Rx 590 Isınma Sorunu

rx580 ısınmazken 590 çok daha fazla ısınıyor lütfen yardım edin ürünü tekrar garantiye göndermek istemiyorum 3-4 defa gönderdim her gönderişim 20 gün falan sürüyür 1603729152 undervolt nasıl yapabilirim 1603729650 acil lütfen yardım edin
  9. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Undervolt nasil yapabilir ve bir zarari olur mu
  10. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Onceki ekran kartimda amd'ydi boyle bir sikinti yasamadim
  11. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Kasanin yan tarafini acmayi denemistim duzelmedi under volt nasil yapabilirim zarari varmidir ve performans kaybi yasatirmi
  12. E

Rx 590 Isınma Sorunu

Merhabalar, Incehesaptan Yeni Bir Pc Almıştım Görüntü Bozulmaları Yaşadığım Için Geri gönderdim Onlar Ise Xfx Rx5880 8gb ekran kartımı bir üst model olan rx590 fatboy 8 gb ile değiştirdiler ekran kartım şu anda çok ısınıyor pes 2021 de 5-10 dk içindr 70-85 derece arasında ve bu canımı çok...
  13. E

ekran kartının pinleri çok kolay bozulur mu

ama kart daha bu gün geldi test edilmişti bir sorun yokmuş abim 2 kere çıkartırken ding diye ses gelmiş
  14. E

ekran kartının pinleri çok kolay bozulur mu

iyi günler rx580 8gb ekran kartım vardı pinlerinde olan bir sıkıntıdan dolayı görüntüler bozuluyordu garantiye gönderdim değişim çıktı ekran kartına. bu yeni gelen ekran kartını abim ben uyurken takmak istemiş kasanın kenarındaki vidaları sökmeden takmaya çalışmış ve ekran kartının pinleri tam...
  15. E

Oyun oynarken ekranda bir şeyler çıkıyor

başka ekran kartı portu dışında hepsini denedim yine aynı sonuç 1599434694 dönüştürücüm yok vram hafızasıysa sorunu nasıl düzeltebilirim pek bilgim yok da 1599434760 ve bilgisayarım yenide vram hafızası olup olamdığından nasıl emin olabilrim ve donanımsal bir hata olabilri mi?
  16. E

tamam deneyebildiklerimi deneyim
  17. E

öncelikle hepinize merhabalar oyun oynarken ekranda bir şeyler çıkıp geliyor 2 resimde de gördüğünüz gibi yanıp yanıp sönüyor. sistem özelliklerim xfx rx580 8gb amd ryzen 5 3500x 8 gb ram gigabyte b450m s2h anakart bu sorunu düzeltmek için denemedğim yöntem kalmadı ekran kartının driverlerı...
  18. E

gta 5 te ekran renkli şeyler çıkıyor

merhaba arkdaşlar gta 5 oynarken ekranda mavi ve mor şeyler çıkıyor bir 30-35 saniye sonra çıkmaya başlıyor başka hiç bir oyunda çıkmıyor arada bir ets 2 de çıkıyor ne yapsam düzeltemedim. ekran kartım xfx rx 580 8gb 1598799766 çoğunlukla araba hızlanınca çıkıyor ets 2 de de hızlanınca çıkıyor...
  19. E

Oyunlarda grafikler bozuluyor

tamam teşekür ederim
  20. E

Oyunlarda grafikler bozuluyor

tamam sonuçların iyi olup olmadığını nasıl anlarım
Top Bottom