Neler Yeni

Bilgisayar işlemciyi çok az kullanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Çetin
hepinize merhabalar, Sistem özelliklerim Xfx rx580 8gb Amd ryzen 5 3500x Gigabyte b450m s2h 8gb DDR 4 ram. arkadaşlar ben şimdi bilgisayardan oyun oynayınca sürekli ekran kartını yoruyor. örneğin cs go gibi işlemci gerektiren bir oyunda islemci 42 derece ekran kartı ise %99 kullanıyor ve 72 derece oluyor. Heawen bench mark testinde bile Ekran kartı isiniyor işlemci 45 derecelerde duruyor. ve %30-40 kulllanıyor. bazen bir anlık %75 kullaniyor geri dusuruyor. işlemci yorulmadigi icin ekran kartim cok ısınıyor. işlemcide ekstra fan takılı değil stok fanla kullaniyorum yardiminizi bekliyorum.

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
hepinize merhabalar, Sistem özelliklerim Xfx rx580 8gb Amd ryzen 5 3500x Gigabyte b450m s2h 8gb DDR 4 ram. arkadaşlar ben şimdi bilgisayardan oyun oynayınca sürekli ekran kartını yoruyor. örneğin cs go gibi işlemci gerektiren bir oyunda islemci 42 derece ekran kartı ise %99 kullanıyor ve 72 derece oluyor. Heawen bench mark testinde bile Ekran kartı isiniyor işlemci 45 derecelerde duruyor. ve %30-40 kulllanıyor. bazen bir anlık %75 kullaniyor geri dusuruyor. işlemci yorulmadigi icin ekran kartim cok ısınıyor. işlemcide ekstra fan takılı değil stok fanla kullaniyorum yardiminizi bekliyorum.
Alakası yok ekran kartının %99 kullanılması iyi bir şey Sen ayarlardan işlemci kullanan ayarları fulle oyunda

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hanginayarlar mesela
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlenciyi bazen kullaniyor cs go da ama hic sıcaklığı artmıyor sürekli ekran kartının sıcaklığı artıyor

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
hanginayarlar mesela

işlenciyi bazen kullaniyor cs go da ama hic sıcaklığı artmıyor sürekli ekran kartının sıcaklığı artıyor
Ekran kartın kaç derecede dolaşıyor? İşlemcinin ısınmamsı iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emre Çetin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
72-74 falan ama işlemciyi testlerde bile kullanmıyor bu ekran kartı degerleri cs go için çok yüksek

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,379
Üyeler
154,567
Son üye
Worrx
Top Bottom