Arama sonuçları: *

1. R

CSGO OPERASYON SORUNU

İndirime girmeyek diyen arkadaşlara hiç ama hiç katılmıyorum çünkü bugüne kadarki bütün operasyonlarda ne kadar karlı olursa olsun hep %50 indirime girdi
  2. R

CSGO OPERASYON SORUNU

30 nisana doğru mu indirime girer?
  3. R

CSGO OPERASYON SORUNU

Hayır geçen salı günü 15. hafta görevleri geldi ve operasyon 16 hafta önümüzdeki salı son hafta görevi geliyor
  4. R

CSGO OPERASYON SORUNU

marttayız? 1 haftadan az bir süre sonra operasyon bitecek 1615486452 bugüne kadar gelen operasyonların hepsinde son 1 haftada %50 indirime girdi
  5. R

CSGO OPERASYON SORUNU

Merhaba, ben Cs'de operasyon almak istiyorum. Son haftasında genelde indirime giriyor ama son haftaya girdik bile ve hala herhangi bir indirime girmedi indirime ne zaman girer bu operasyon Broken Fang?
  6. R

YABANCI SİTEDEN KULAKLIK ALMA ÇABASI

Merhaba ben Razer Blackshark V2 X kulaklığı almak istiyorum ve daha ucuz oluyor diye kendi sitesinde sipariş verecektim ki telefon numarasında +65 yazıyordu Türkiyede oldugumuzdan kendi numaramı yazdıgımda bir sorun olur mu? 1615129726 Türkiyedeki sitelerde 600 Tl Razerin kendi sitesinde 60...
  7. R

YAN MONITOR (2. MONITOR) ONERISI

benim istedigimde aten 15 inc tablet gibi kucuk olanlar
  8. R

bu kadar pahali olacagini dusunmuyordum la 500 fln diye tahmin etmistim
  9. R

Arkadaslar ben 2. bir monitor almak istiyorum ama normal monitor boyutlarinda olmasini istemiyordum bazi fotograflarda goruyordum yanda bir tablet boyutunda monitorler oyle olsa yeter bana alt+tab ihtiyacimi gorsun yeter bu monitorlerden onerebileceginiz var mi fotografini da koyuyorum...
  10. R

CSGO HUNTSMAN KNIFE CIKAN KASALAR

Benimde sorum random bicak cikan butun kasalardan huntsman geliyor mu yani yeni kasalardan genelde yeni bicaklar falan geliyor
  11. R

Kasaya bastigin zaman Son Derece Nadir ozel bir esya yazar ben sadece huntsman knife cikan kasadan bahsetmiyorum Mesela son gelen cogu kasadan sadece yeni seyler yeni eldivenler yeni bicaklar falan geliyor hangi kasadan huntsman knife gelme ihtimali var onu soruyorum.
  12. R

CS:GO'da Huntsman Knife hangi kasalardan cikar yani bazi kasalarda sadece Classic Knife Sadece Shadow Dagger oluyor ya Huntsman Knife kasadindan mi cikiyor sadece onu soruyorum mesela Prizma 2 den veya herhangi bir kasadan cikar mi? Cikarsada hangi kasalardan huntsman cikar (sadece huntsman...
  13. R

Kulak içi kulaklığı tek jak ile kullanma

Icinden cevirici cikiyor kesin olarak degil mi yani ayriyetten cevirici almayayim zaten butcemin 20 tl ustunde 1606242999 tamam cikiyormus kutu acilim videosunu izledim :D
  14. R

https://urun.n11.com/kablolar/kulaklik-ses-mikrofon-ayirici-donusturucu-coklayici-kablo-P435396462 bu iyi midir?
  15. R

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/jbl-t110-mikrofonlu-kulaklik-P440270092?RENK=BEYAZ Kasamin ustunde kulaklik ve mikrofon olarak ayri ayri 2 adet jak girisi var.
  16. R

Ayirici fiyatlari ne kadardir tahminen?
  17. R

Ben maksimum 100 TL bir kulak ici kulaklik istiyorum ama birseyden emin olamadim. Bu kulak ici kulakligi bilgisayara taktigim anda tek jakli halde hem mikrofon hem de hoparlorden yararlanabilir miyim yoksa ayirici lazim olur mu?
  18. R

Internetsiz oynayabilceğim oyun önerisi

Ezio uclemesi olabilir sistem gereksinimleride asiri dusuk 1606238114 Assassin's Creed 2 Assassin's Creed Brotherhood Assassin's Creed Revelations
  19. R

F/P 150 TLLIK BIR KULAKLIK ONERISI

Butce 120 TL'ye dustu arkadaslar h.o 1606238928 https://urun.n11.com/kulaklik/rampage-sn-rx2-avazz-siyah-oyuncu-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-P447982403 sanirsam bunu alacagim iyi bir kulaklik mi veya ayni fiyata baska bir oneriniz var midir?
  20. R

Internetsiz oynayabilceğim oyun önerisi

AC serisini tavsiye ederim
Top Bottom