Arama sonuçları: *

1. E

🔥İndirim AmazonTR 200/80₺ İndirim Linki🔥🎁Yeni

Alınıyor hala, aldım bende
  2. E

❌İndirim Bitti! 1tb ssd 2068 tl wd black sn770

Kargolanan var mı?
  3. E

GTX 1650 Super + I3 9100F + Monitör

Ürün yaklaşık iki, iki buçuk sene önce Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır. Garantisi kısa bir süre önce bitti. Yakın zamanda temizliğini yapıp işlemci macununu değiştirdim. Dostlar bilgisayara ram takviyesi + ssd takviyesi yaparsanız daha iyi olur. Özellikler Gigabyte 1650 Super çift fanlı model...
  4. E

200-250 TL Sırt Çantası önerisi

Dostlar lise son sınıfım bir sırt çantasına ihtiyacım var. Güzel bir sırt çantası var mıdır bu fiyatlara? Bütçe maks 250.
  5. E

İnsanlar neden laptop bilgisayarları tercih eder

Taşınılabilirlik. Masaüstüne sahibim ama arada laptop alsaymışım diye düşünüyorum.
  6. E

Linuxtan Oyun Oynanır Mı?

Steam oyunları için bu siteye bakabilirsiniz https://www.protondb.com/
  7. E

3gb ram'e Linux kurulur mu?

Kurabilirsiniz hocam. Linux Mint deneyin hafif bir dağıtımdır.
  8. E

JBL T500BT Kulaklık Pedi

Teşekkürler
  9. E

JBL T500BT Kulaklık Pedi

Merhaba dostlar. Jbl T500Bt kulaklığımın pedleri eskidi ve soyulmaya başladı. Bu kulaklığa uygun ped bulabilir miyim?
  10. E

[ACİL] PC açılınca siyah ekran geliyor

Hocam bende de oldu Win + Ctrl + Shift + B tuşlarına basar mısınız. Ben o şekilde çözdüm
  11. E

Öneri 120 GB Ssd önerisi yapar mısınız

Teşekkür ederim hocam
  12. E

Anladım teşekkürler hocam
  13. E

Hocam bazı forumlarda okuma yazma hızı düşük Windows için uygun değil deniliyor böyle bir sıkıntı yaşadınız mı?
  14. E

Patriot burst anladığım kadarıyla gayet iyi bir ssd forumda da baya öneriliyor. Sanırsam onu alacağım. Teşekkürler
  15. E

Teşekkürler hocam.
  16. E

Merhaba 2TB harddiske sahibim sadece Windows ve basit 1-2 program kurmak için bir ssdye ihtiyacım var. Kronik sorunu olmayan, sıkıntı çıkarmayacak ne önerirsiniz?
  17. E

Windows 11 güncellemesinde "0x8024601d" hatası

Merhaba, Insider ile Windows 11 kurdum. Yeni güncelleme geldi fakat ekran görüntülerinde gözüktüğü gibi güncelleme yapamıyorum. Nasıl çözebilirim?
  18. E

Epic Games Rainbow Six® Siege 35 TL alınır mı?

Ubisoft Store da 80 liraya 60 lira indirim yapıyor Forward kodu ile o indirim ile alabilirsin
  19. E

Bilgisayar direk bios menüsüne giriyor

Arkadaşlar bilgisayarı yeniden başlattım fakat pc sürekli bios menüsüne giriyor boot menüsünde harddiski görüyor fakat yine biosa giriyor. Nasıl çözebilirim. Bios ayarlarını default a çektim fakat düzelmedi.
  20. E

Xoutput ile kullandığım kol Sekiro Shadow Die Twice adlı oyunda çalışmıyor.

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Bende ucuz bir gamepad var. Bu gamepadi Xoutput programı ile çoğu oyunda kullanabiliyorum fakat Sekiro Shadow Die Twice adlı oyunda çalışmıyor X360ce adlı uygulamayı denedim. O program da oyunu bulamıyor. Ne yapmalıyım?
Top Bottom