Arama sonuçları: *

• Users: Hortyes
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

Bilgisayarda birileri konusuyor !!!

Arkada hiç bir program acık değil ama birileri konusuyor discord sesi geliyor discorda hiç bir odada değilim kapatıyorum ona ragmen tanımadığım birileri oyun oynuyor konusuyor.
  2. H

Pc acılmama sorunu YARDIM

Arkadaslar 2. defa forum acıyorum maalesef kimse yardımcı olmadı sorun şu ki dün sorunsuz kapattığım bilgisayarım sabah açmaya çalıştığımda fanlar cok hızlı dönüyor ama pc açılmıyordu biraz kurcaladım denedim denedim sonunca açıldı daha sonra kapattım actım sorun yoktu şimdi yine açmayı denedim...
  3. H

Bilgisayar açılmıyor

Dun sorunsuz kapattım sabah açmaya çalıştığımda fanlar cok hızlı dönüyor ama pc açılmıyor Ryzen 3600 msi 2070 corsair 2x8gb ram 650w power
  4. H

Ekran kartından ses gelmesi

Merhaba MSİ 2070 ekran kartım var çift fanlı Fan yüksek devire cıktıgı zaman fandan sürtünme sesi benzeri bir ses geliyor bir kaç defa temizledim dışardan içini açmadan ama sorunu çözemedim kasayı yan yatırınca ses kesiliyor ses gelmiyor ama düz konumda olunsa ses geliyor ne yapmalıyım öneriniz...
  5. H

Klavye usb okumayı kesmesi

Merhaba klavyem durduk yere usb okumasını kesiyor ısıkları normalde renkli giderken rengi sabit duruyor ve tuşlar basmıyor usb cıkarıp takıyorum sorun bi 10 15 sn düzeliyor sonra yine aynı şekilde devam ediyor. sistemden bakınca usb görmeyi kesiyor var olan klavye gözükmüyor sorun nedir başka...
  6. H

Hoparlör den ses gelmesi

Hoparlör aldım rampage falsetto usb bilgisayara bağlayıp jak girişini takınca hoparlörden kesintisiz ses geliyor çekmeyen radyo sesi gibi telefona jak ı takınca sorun yok ama bilgisayara takınca ses geliyor ne yapabilirim
  7. H

Asus tuf vg249q1r Renk AYARI

Asus tuf vg249q1r Monitör aldım renk ayalarını pek beğenemedim bir türlü hoşuma giden renk tonu bulamadım önerdiğiniz renk tonu var mı ?
  8. H

sürücü açılmıyor amd

Merhaba arkadaşlar amd radeon software bilgisayar açıldığında otomatik açılıyordu ama bugün fark ettim açılmamış elle açmayı denedim ama tepki vermiyor sildim tekrar yükledim sorun halen devam ediyor ne yapmalıyım sürücü güncel ekran kartım xfx 5600
  9. H

rx5600 xfx wattman Çözüm önerisi

Merhaba arkadaşlar 8 ekim tarihinden önce sürekli wattman hatası alıyordum hata geldiği zaman sürücü yeniden başlatıyordu monitör kapanıp açılıyor ses gidiyordu (pc kapanmıyordu) Çözüm olarak sürücüyü Radeonun 20.4.2 eski sürümü ile değiştirdim ve daha da aylarca sorun yaşamadım gecen gün...
  10. H

5600xt Wattman sorusu ?

Arkadaşlar rx xt evo 5600 kullanıyorum en son 2 ay önce mi ne güncelleme sonrası wattman alıyordum sürekli sonra eski sürüm yükleyerek düzeltmiştim şimdiki güncellemeler ile bu sorun ortadan kalktımı yoksa sorun halen devam ediyor mu ?
  11. H

Rx 5600 wattman hatası (ÇÖZÜM ÖNERİSİ)

Radeon sürücüsünü 20.4.2 ile değiştirdim daha sorun yaşamadım. Ekran kartım xfx 5600
  12. H

Radeon WattMan hatası

Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü Radeon WattMan ayarları geri yükledi" Hatası alıyorum sorun nedir çözüm nedir ? rx 5600 ekran kartı
  13. H

radeon wattman hatası

radeon wattman hatası nedir durduk yere bu hatayı alıyorum çözümü var mı ? Rx 5600 ekran kartı
  14. H

Rx 5600 Gpu kullanım Yüzdesi

BDO oynuyorum oyun sırasında grafikleri en sona alsamda en düşüğe alsamda fps takip ediyorum fps birden 45 50 sonra tekrardan 60 fps devam ediyor her zaman olmuyor aksiyon sırasında oluyor biraz araştırdım yüzde kullanımını takip ettim GPU yüzdesi %70 65 iken bazen 45 44 35 oluyor o sırada fps...
  15. H

Aerocool cylon 4 İlk izlenim (ryzen 3600)

Aynı koşullarda OCCT6.1.1 programı ile test ettiğimde 2 dk sürede 85 derece gören stok fanda Aerocool cylon 4 da ise 63 dereceyi gördü Mersin de yaşıyorum oranın sıcaklığı ile test edildi ve fan sesi duymadım. gayet şık tasarım ve kolay montajı vardı tabi stok fanı cıkartırken işlemci ile...
  16. H

Aerocool cylon soğutucu nasıl ?

https://www.teknobiyotik.com/donanim/overclock/islemci-sogutucu/aerocool-cylon4-argb-12cm-fan-intel-amd-uyumlu-kule-tipi-islemci-sogutucu-ae-cc-cyln4.html Link attığım soğutucu sizce nasıl ryzen 3600 için kullanan var mı ses durumu ve soğutması nasıl
  17. H

b450m s2h anakart bios işlemci voltaj ayarı

b450m s2h anakart bios dan işlemci voltaj ayarlamak istiyorum ama bulamadım nasıl yapıcam bir bilgisi olan varmı
  18. H

ryzen 3600 İşlemci Soğutucu Önerisi

RYZEN 3600 İşlemci için soğutucu önerir misiniz 150 ile 350 arası fiyat
  19. H

ryzen 3600 voltaj önerisi

ryzen 3600 kullanıyorum oyunlarda 80 dereceyi görebiliyor hep 4.2 de calısıyor amd ryzen programında voltaj değeri önerisi var mı ?
  20. H

Sistemime uygun PSU önerisi

XFX AMD Radeon RX 5600 XT THICC II Pro Gaming RYZEN 5 3600 16 GB 3000MH 2X 8V8 RAM B450M S2H ANAKART 480GB SSD Bu sisteme uygun bir CPU öneriniz var mı bütce 300 350 civarı...
Top Bottom