Neler Yeni

radeon wattman hatası

Hortyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Hüseyin YARDIMCI
radeon wattman hatası nedir durduk yere bu hatayı alıyorum çözümü var mı ? Rx 5600 ekran kartı

Tolga Samet

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Sisteminde bir problem var demek. Parçaları tek tek ve genel olarak test etmeni öneririm. Sistemini tamamen yazabilir misin ayrıca? PSU ve RAM'ler özellikle önemli bu konuda. XMP değerlerinde stabil kalamayan ve dengesiz voltaj değerleri sağlayan PSU'lar buna neden olabiliyor. Ekran kartı da neden olabilir, hatta ilk olarak ekran kartı frekansından 50MHz kısmayı dene. Bazen markalar fütursuzca overclocklayıp kartları piyasaya sürebiliyor. İşe yaramazsa Memtest86 ile RAM'leri, Prime95 ile işlemciyi, OCCT ile PSU'yu test et. Ekran kartı içinse 3DMark Fire Strike testini stres testi olarak yapmanı öneririm.

Bilgisayarı açtığında alıyorsan bu bildirimi hızlı başlatmayı Windows üzerinden devre dışı bırak. Ayriyeten aktif kullandığın sürücü versiyonunu da belirt.

Rusttan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Emre Zengin
radeon wattman hatası nedir durduk yere bu hatayı alıyorum çözümü var mı ? Rx 5600 ekran kartı
Aynı sorun benim de başıma geldi. asus tuf rx 6700 xt kartım var. Direk asus sitesinden driverı indirip kurunca sorun çözüldü.

Top Bottom