Arama sonuçları: *

1. G

apple pencil muadili arıyorum

merhaba arkadaşlar derslerim için not tutmak test çözmek vb. için ipad 10. nesil alacağım fakat apple pencile 2000 lira vermek istemiyorum daha ucuz muadilleri var mıdır?
  2. G

airpods 2. nesil mi yoksa beats studio buds mı?

nedenini belirtebilir misiniz ?
  3. G

airpods 2. nesil mi yoksa beats studio buds mı?

merhaba iphone'um için bluetooth kulaklık almayı planlıyorum ve ikisi arasında kaldım hangisini almalıyım veya başka bir kulaklık önerebilir misiniz? beats studio buds...
  4. G

nintendo switch lite almalı mıyım?

daha uygun fiyatlı oyunlar yok mudur? konsol 3000 lira oyunu 2000 olursa ne anlamı var 1684674573 tamamdır oyun kısmı kafama yatarsa almayı düşünüyorum saolun
  5. G

nintendo switch lite almalı mıyım?

yakın zamanda bilgisayarımı sattım ve telefon aldım ve elimde bir miktar para kaldı ve ikinci el konsollara bakıyordum ve 3000 tl ye switch lite gördüm ve arada oyun oynamak için alınır mı ve alırken nelere dikkat etmeliyim
  6. G

Modem arayüzünde wan'a bağlı gözükmüyor

bir kaç saattir internetim yavaş ve modemin arayüzüne girdiğimde modemin wan'a bağlı gözükmediğini gördüm bunu nasıl çözebilirim veya bundan dolayımı internetim yavas
  7. G

Çok Zayıfım Fitness'a Başlamalı Mıyım?

hocam devlet hastanesinde diyetisyene gidiyorum cebimden para çıkmıyor :D 1648666740 Teşekkürler cevaplarınız için başlıcam gibi duruyo hadi hayırlısı
  8. G

Cevapları okuyunca gerçekten kafam karıştı bu cuma diyetisyen randevum var cuma günü randevudan sonra yazdıklarınızı değerlendirip bir karar verecem teşekkürler cevaplar için
  9. G

cevaplarınız için teşekkürler haftaya pazartesi 1 aylık bir deneme yapıcam ve umarım kilo alabilirim :)
  10. G

yiyorum fakat yağ olarak kilo alamıyorum bende anlamış değilim hatta diyete başladığımdan beri yediğim yemeklere koyulan yağ oranını arttırdım.
  11. G

her diyetisyen randevuma gittiğimde bir makinede kilomu ölçüyor ve bana çıkan kağıdı veriyor ve başladığımdan beri yağ oranım %3, 5 kilonun 5 inide kas olarak almışım cevap verme olayı da ebeveynlerim daha çok zayıflarsın diye gym'e göndermek istemiyor
  12. G

anladım fakat bu kadar yavaş ilerlemek insanı gerçekten ruhsal olarak yoruyor bu cuma bir randevum daha var bir daha fikrini sorucam doktoruma teşekkürler cevabın için
  13. G

bende bu düşünceyi savunuyorum fakat herkes yağ oranın %3 sen zaten yemiyorsun kilo almaktan çok verirsin diyor bunlara ne cevaplar vermeliyim bu arada rehberinizi okudum şuan bende buna yakın bi program uyguluyorum 1648657712 takviye derken ne gibi takviyeler
  14. G

merhaba 17 yasındayım boyum 175cm ve 51-52 kilo civarlarındayım diyetisyene gidiyorum (gitmeye başladığımdan beri 4 ayda yaklaşık 5 kilo civarı aldım) arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine spora başlamak istiyordum fakat diyetsiyenim yağ oranımın çok düşük olduğunu ve zayıf olduğumu başlarsam daha...
  15. G

Steam'de çevrimdışı iken baska bilgisayarda oyun oynamak sıkıntı yaratır mı?

teşekkürler cevaplarınız için 1647781856 peki şuan fark ettim kardeşim oyunu çevrimdışı oynamasına rağmen steamim de sims 4 oynanıyor gözüküyor bunda bi sıkıntı olur mu?
  16. G

zaten başta kurduğumda kardeşim çevrimiçi oynuyordu bu yüzden bi sıkıntı olmadı çevrimdışı moddada girebiliyor yinede cevabın için teşekkür ederim
  17. G

teşekkürler cevabınız için bende öyle düşünüyorum fakat tam olarak bilemiyorum cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar bi kaç arkadaşım steam'in politikalar gereği 2 farklı pc de aynı anda oyun oynayınca banlanabileceğimi söylemişti içime su serptiniz :blobdance:
  18. G

Merhaba, bugün kardeşim için Sims 4 aldım ve onun bilgisayarına indirdim fakat Sims için aile paylaşımı özelliği yokmuş ve iade de edemiyorum. Kardeşim kendi bilgisayarında Steam'i çevrimdışı modda oynarken ,ben de kendi PC'mde çevrimiçi olup oyun oynasam bir sıkıntı olur mu? (banlanma vb.)...
  19. G

5000-6000 TL arası sıstem onerırmısınız

toplama veya hazır sısıtem farketmez
Top Bottom