Neler Yeni

Steam'de çevrimdışı iken baska bilgisayarda oyun oynamak sıkıntı yaratır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
Merhaba, bugün kardeşim için Sims 4 aldım ve onun bilgisayarına indirdim fakat Sims için aile paylaşımı özelliği yokmuş ve iade de edemiyorum. Kardeşim kendi bilgisayarında Steam'i çevrimdışı modda oynarken ,ben de kendi PC'mde çevrimiçi olup oyun oynasam bir sıkıntı olur mu? (banlanma vb.) Şimdiden teşekkürler.

Koyun Shaun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Merhaba, bugün kardeşim için Sims 4 aldım ve onun bilgisayarına indirdim fakat Sims için aile paylaşımı özelliği yokmuş ve iade de edemiyorum. Kardeşim kendi bilgisayarında Steam'i çevrimdışı modda oynarken ,ben de kendi PC'mde çevrimiçi olup oyun oynasam bir sıkıntı olur mu? (banlanma vb.) Şimdiden teşekkürler.
Çevrimdışı dediğin internet yok demektir. Bence bir sorun olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler cevabınız için bende öyle düşünüyorum fakat tam olarak bilemiyorum
Hayır sorun olmaz.
Çevrimdışı dediğin internet yok demektir. Bence bir sorun olmaz
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar bi kaç arkadaşım steam'in politikalar gereği 2 farklı pc de aynı anda oyun oynayınca banlanabileceğimi söylemişti içime su serptiniz :blobdance:

bachpassion

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
bach passion
sorun olmaz

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
Sims 4ü streamden kurduktan sonra bir kere origin hesabından giriş yapman ve ad şifre hatırla demen gerekiyor. İnternet kesilmişti sims 4 ü açamamıştım. yabancı forumlarda mutlakabir kere online giriş yapın deniyor sonradan offline modd oynayabilmek için
zaten başta kurduğumda kardeşim çevrimiçi oynuyordu bu yüzden bi sıkıntı olmadı çevrimdışı moddada girebiliyor yinede cevabın için teşekkür ederim

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ahmet Aydın
teşekkürler cevabınız için bende öyle düşünüyorum fakat tam olarak bilemiyorum

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar bi kaç arkadaşım steam'in politikalar gereği 2 farklı pc de aynı anda oyun oynayınca banlanabileceğimi söylemişti içime su serptiniz :blobdance:
Bu sebepten banlanmazsın. Bi bilgisayarda oyun oynarken başkası da oyuna girerse sadece oyundan atar. Ban yok.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Oynayabiliyorsan sıkıntı olmaz. Bazı oyunlarda internet gerektiği için giremiyorsun sadece. Onun dışında ban vs. gibi sorunlar olmaz merak etme.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet salıh salar
Bu sebepten banlanmazsın. Bi bilgisayarda oyun oynarken başkası da oyuna girerse sadece oyundan atar. Ban yok.
Oynayabiliyorsan sıkıntı olmaz. Bazı oyunlarda internet gerektiği için giremiyorsun sadece. Onun dışında ban vs. gibi sorunlar olmaz merak etme.
teşekkürler cevaplarınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki şuan fark ettim kardeşim oyunu çevrimdışı oynamasına rağmen steamim de sims 4 oynanıyor gözüküyor bunda bi sıkıntı olur mu?

Ekler

• unknown (10).png
    unknown (10).png
    3.3 KB · Hit: 40
Son düzenleme:
Top Bottom