Arama sonuçları: *

1. E

İnternet hızım düşük

arkadaşlar normalde paketim 50Mbps idi. 1 yıldır falan sabit sıkıntısız alıyordum. Ama şu son 1 haftadır 15-20 civarı alıyorum sabit. Birkaç saat önce paket hızını 75Mbps yaptım. Aktive edildi mesajı da geldi ama hız hala aynı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir sorun görmediklerini söylediler...
  2. E

Modem kurulumu yaptım ama internet yok

Kurulumu yaptım hocam ona rağmen gelmedi. Türk Telekom
  3. E

Modem kurulumu yaptım ama internet yok

Merhaba arkadaşlar internetimde birkaç gündür yavaşlık sorunu vardı. Normalde 50 Mbps olması gereken hız 10 civarıydı. Çözümleri denedim müşteri hizmetlerini aradım ama düzelmedi. Kendim modemi sıfırladım, kullanıcı adı şifre alıp tekrar kurulum yaptım. İnternet ışığı modemde yeşil yanıyor ve...
  4. E

c24g2u yazılar tam net değil

Hocam monitör daha 2 günlük ve ayarları ile oynamadım default ayar şuan.
  5. E

c24g2u yazılar tam net değil

Arkadaşlar monitörde örneğin spotify logosu, yazılar falan tam net değil. hafif titreşimli gözüküyor. Ama fark ediliyor yani. Bunu nasıl düzeltebilirim. Ayrıca ghosting den de bayağı şikayetçiyim bu monitör için. Bu monitörü almadan önce ne olduğunu bile bilmiyordum. O kadar hissettiriyor yani...
  6. E

C24G2U aşırı ghosting sorunu

Halledemedim hocam. Eğer bir bilginiz var ise yardımcı olur musunuz?
  7. E

C24G2U aşırı ghosting sorunu

Arkadaşlar monitörden memnunum lakin siyahlarda aşırı ghosting hissediliyor. Şuan bu durumdan çok muzdaribim. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?
  8. E

Taksitle telefon satan yerler

Emin misiniz hocam? eğer öyle ise yasak kalkınca gideceğim bakmaya.
  9. E

Hocam işte hep 3 taksit yapan yerler buldum. Bize en kötü 6 taksit lazım. Böyle bir yer yok mudur?
  10. E

Hocam gittigidiyor da 6 taksit yapıyorlar mı? Ve nereden bakacağım?
  11. E

Hocam 3 taksit yazıyor. Bize en kötü 6 taksit lazım. 1620752489 Hocam alışveriş kredisi ile en düşük 6 taksit yapan yerler var mı?
  12. E

Arkadaşlar Abime iphone 11 alacağız. Kredi kartı veya alışveriş kredisiyle. Telefonu 3 taksit satan erler var ama bize en kötü 6 taksit yapan bir site veya mağaza lazım. Böyle satan hangi mağaza veya siteler var?
  13. E

Türk Telekom İnternet çöktü

İşe yaramıyor hocam denedim.
  14. E

Türk Telekom İnternet çöktü

Arkadaşlar bir saat önce bir konu açmıştım. Normalde speed test de 16 sabit ping alırken 30a çıktı diye. Şimdi ise 80 lere çıktı ve 25 ping aldığım oyunda 90 ping alıyorum. İnternet çöktü galiba. Bunu nasıl düzelteceğiz? aşağıya sonucu ve hat değerlerini bırakıyorum.
  15. E

Türk Telekom yüksek ping

Hocam şuan internet çöktü galiba. 80ms altı almıyorum hiçbir oyunda. Ve speed test sitesinde 80 ping çıkıyor.
  16. E

Türk Telekom yüksek ping

Hocam durduk yere öyle bir şey yapmamışlardır heralde.
  17. E

Türk Telekom yüksek ping

Arkadaşlar normalde speed test de 16 sabit alırdım. Şimdi ise 30 alıyorum. Her oyunda yaklaşık 15 20 ping artışı var. Bunu nasıl düzelteceğim? Bu arada 50Mbps VDSL kullanıyoruz.
  18. E

samsung S20fe alınır mı?

peki hocam. Sanırsam poco F3 modeli yakında satışa sunulacakmış eğer 5000TL altında olur ise onu almayı düşünüyorum. Olmaz ise de mi10T.
  19. E

samsung S20fe alınır mı?

Peki hocam mi10T alsam ekran konusunda memnun kalmama gibi bir durum olur mu? şuanda ips ekranlı mate 10 lite kullanıyorum.
  20. E

samsung S20fe alınır mı?

İnşallah diyelim hocam. Size son bir sorum olacaktı. 144hz İps bir ekran var bildiğiniz gibi mi10T modelinde. Bu ips ekranın gerçektende amoled ekranlardan çok farkı var mı? Çünkü amoled ve ips ekran karşılaştırmalarının hiç birinde ips i öneren yada seçen birini görmedim.
Top Bottom