Arama sonuçları: *

1. E

Laptopta pil ömrünü maksimuma nasıl çıkarabilirim ?

şimdi baktım fakat yalnızca kalan pil ömrünü daha detaylı verilerle gösteriyor daha fazlası için pro sürümü istiyor bi ona da baktım fakat pek benim aradığım şey gibi değil ben daha çok benim için tüm gerekli ayarları tek seferde yapsın istiyorum evde oyun oynuyorum mesela performans için...
  2. E

Laptopta pil ömrünü maksimuma nasıl çıkarabilirim ?

Merhaba Lenovo LOQ 15IAX9 model laptopum var windows 11 kurulu. Lenovo vantage diye bir yazılım üzerinden ekran kartları arasında dahili ve harici olarak geçiş yapabiliyorum asıl sormak istediğim maksimum pil ömrü için gerek windowsta gerek donanımsal olarak gerekli ayarları benim için...
  3. E

Çözüldü✓ SSD de bir sorun mu var ?

tamamdır teşekkürler tekrardan iyi günler
  4. E

şuan ssd dolu sanırım zaten yaklaşık 370 gb dolu o yuzden ise temizleme yapabilirim pc ye çok fazla klip var oyunlarda vurdğum vs
  5. E

2 farklı test yaptım bu şekilde çıktı sonuçları ne anlama geldiklerini bilmiyorum bi sorun mu var acaba ssd de ?
  6. E

Çözüldü✓ Bilgisayarda herhangi bir indirme yaptığım zaman pc yavaşlıyor

tamamdır teşekkür ederim reis eyvallah
  7. E

iki farklı test yaptım bu şekilde çıktı sonuçları 1654686624 normal hızları 540 okuma 500 yazma imiş
  8. E

işlemci: ryzen 5 3500x anakart : gigabyte b450m s2h ram : 8+8=16gb 3600mhz gskill in ramleri ssd: crucial 480gb ssd ekran kartı: nvidia gtx 1660 süper
  9. E

Daha şimdi valoranta güncelleme gelmişti onu yapıyım dedim fakat güncellemeye bastığım anda bilgisayar inanılmaz derecede yavaşlıyor fare ile sağ tık yapıyorum çok geç yapıyor windows tuşuna basıyorum panelin açılması 15 20 sn sürüyor sorun neyden kaynaklı olabilir ?
  10. E

minidump dosyasını incelermisiniz

evet doru tesekkurler
  11. E

minidump dosyasını incelermisiniz

https://drive.google.com/file/d/1A4aq9tcHt-pTPZzon2vC4-RhuTan9D2k/view?usp=sharing mavi ekran verdi 4 kez minidump dosyası bu incelermisiniz
  12. E

OYUN OYNARKEN BİR ANDA FPS DÜŞÜYO VE OYUN TAKILMAYA BAŞLIYOR

TPRM AYARI AKLIMA GELİCE BİOSU GÜNCELLEDİM DAHA SONRA ZATEN AYARALR SIFIRLANDIĞI İÇİN TEKRAR AYARLADIM EĞER TEKRAR OLURSA BİLDİRECEĞİM
  13. E

evet driverları windowsu kurduğum zaman halletim 1641143244 tprm 2.0 dan felan olabilirmi acaba windows 11 kuırmuştum orda başlamıştı sorun sonra geri windows 10 geçince devam etti
  14. E

işlemci ryzen 5 3500x anakart gigabayt b 450ms2h windows 10 64 bit ve yeni kurdum windowsu oyun oynuyorken bir anda fps düşüyo oyun kasıyo ve sağa yada sola çevirince mousu kasarak dönüyo sonra bir şey olmamış gibi devam ediyo ilk aldığımda pc ye undervoltaj yapmıiştım acaba dedim...
  15. E

Yardım Razer kraken tournament edition ses sorunu

ses kartında arıza bilmiyorum fakat bende kullanıyorum ses kartı gayet guzel çalışıyor windowsdan ses surucusunu bu sürücüyü seçersen sorun kalmaz diye düşünüyorum
  16. E

voicemeeter ile razer thx spetial kullanamıyorum

Voicemeeter da a1 kısmına seçmem gereken sürücü THX SPETİAL olan fakat onu seçtiğimde kulaklığa ses gelmiyor ama razer audio control game olanı seçtiğimde ses geliyor fakat bu sefer 7.1 ozelliği kullanamıyorum. Aşağıdaki resimde ana surucuyu seçtim ses geliyo gorunuyor fakat ben bir şey...
  17. E

Elektrik gittiğinde dsl sinyali gider mi

Fakat elektrikler gittiginde dsl de gidiyor 1615032656 Yani benim yapabilecegim bisey yok mu gitmemesi icin
  18. E

Elektrik gittiğinde dsl sinyali gider mi

Elektrikler gittiğinde dsl sinyali gider mi ? Yani bir upse bağladığım modemim açık kalırken internet erişimi olmadığını gordum fakat internette modem çalıştığında internette olur diyolar dı acaba benlik bi sorun merak ettim
  19. E

Yeni bir bilgisayar topladım fakat internette gördüğüm performans sonucunu göremiyorum.

prime 95 testini ve furmark testini aynı anda yaptım hem zaten sıcaklıkla ilgili bir problem yok 92 olduktan sonra 82 ye kadar düşürdüm sıcaklığı kasanın on tarafındaki kapağı açarak
Top Bottom