Neler Yeni

Çözüldü✓ SSD de bir sorun mu var ?

Ensblc08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Emin Balcı
2 farklı test yaptım bu şekilde çıktı sonuçları ne anlama geldiklerini bilmiyorum bi sorun mu var acaba ssd de ?

Ekler

• test 1.PNG
    test 1.PNG
    110 KB · Hit: 29
  • test 2.PNG
    test 2.PNG
    101 KB · Hit: 24

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE
2 farklı test yaptım bu şekilde çıktı sonuçları ne anlama geldiklerini bilmiyorum bi sorun mu var acaba ssd de ?
en üstteki ifadelere bakıcan. Bir sıkıntı yok gibi görünüyor.

Bilgici Bilim

80+ Bronze
en üstteki ifadelere bakıcan. Bir sıkıntı yok gibi görünüyor.
bişe indirirken aşırı kasıyormuşta pc si ssd de sağlamsa ne önerirsin dostumuza sistemide çok kötü değil orta şeker sonuçta
format çözer mi dersin

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,744
İsim
SANANE
bişe indirirken aşırı kasıyormuşta pc si ssd de sağlamsa ne önerirsin dostumuza sistemide çok kötü değil orta şeker sonuçta
format çözer mi dersin
Hmm. Bir fikim yok ama SSD 'lerde alanı doldukça biraz yavaşlar. Bazı SSD'lerde ise çoook yavaşlar. O yüzden kaliteli SSD almak lazım.

Ensblc08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Emin Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hmm. Bir fikim yok ama SSD 'lerde alanı doldukça biraz yavaşlar. Bazı SSD'lerde ise çoook yavaşlar. O yüzden kaliteli SSD almak lazım.
şuan ssd dolu sanırım zaten yaklaşık 370 gb dolu o yuzden ise temizleme yapabilirim pc ye çok fazla klip var oyunlarda vurdğum vs

Bilgici Bilim

80+ Bronze
şuan ssd dolu sanırım zaten yaklaşık 370 gb dolu o yuzden ise temizleme yapabilirim pc ye çok fazla klip var oyunlarda vurdğum vs
bencede senin için önemli şeyleri buluta yükle? diğerlerini sil 2 tb alanım var ama 200 gb dan fazla kullanmıyorum bitirdiğim oyunu silerim indirmeleri silerim 1 bayt bile bırakmam o konuda takıntılıyım sanada tavsiye ederim hem ssd nin ömrünü ve alacağın keyfi arttırır :D

Ensblc08

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Emin Balcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bencede senin için önemli şeyleri buluta yükle? diğerlerini sil 2 tb alanım var ama 200 gb dan fazla kullanmıyorum bitirdiğim oyunu silerim indirmeleri silerim 1 bayt bile bırakmam o konuda takıntılıyım sanada tavsiye ederim hem ssd nin ömrünü ve alacağın keyfi arttırır :D
tamamdır teşekkürler tekrardan iyi günler

Top Bottom