Arama sonuçları: *

• Users: Kadirokms
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. K

Dualshock 4 pc için

Arkadaşlar pc de fifa oynamak için kol lazım internette 370tl ye orijinal olmayan kollar var onlardan alsam işimi görür mü günde 2 3 saat anca oynarım orijinalleri çok pahalı olduğu için o kadar para vermek istemiyorum
  2. K

Yurt dışından mouse getirtme

Arkadaşlar ablam amerikada yaşıyor bir arkadaşı istanbula gelecek bana da mouse göndermesini istedim kutusuyla gönderse havaalanında bir sorun çıkar mı nasıl bir yol izlemeliyim?
  3. K

Oyuncu Mouse Önerisi

Arkadaşlar şuan basilisk v2 kullanıyorum ve bilek kısmında boşluk kalıyor elime tam oturan bir mouse istiyorum elim yaklaşık 20 21cm fiyat 700 civarı aklımda g502 hero rival5 rival 600 var bunlar elime uyar mı?
  4. K

Yardım Apex 5 w işlememe sorunu

Arkadaşlar merhaba halihazırda apex 5 kullanmaktayım ve çok memnunum fakat w tuşuma uzun süreli basınca işlememe sorunu oluyor farklı tuşlardan switch çıkarıp taktım fakat sorun yine devam ediyor mekaniğini kontrol edince bir sorun yok ama switch takıp uzun basınca işlemiyor valorantta çar...
  5. K

klr 58 mi xdrive 15li mi

arkadaşlar merhaba ben koltuk alacağım da bu iki ürünü buldum fiyatları aynı hangisini tercih etmeliyim? fiyat olarak 1900tl nin üstünde olmadıkça farklı önerilere de açığım
  6. K

Başlangıç onarım hatası lütfen yardım.

Beyler bilgisayar kendini sürekli başlangıç onarıma atıyor orda hangi seçenek varsa hepsini denedim. Format atmaya çalışıyorum hata veriyor cmd den yapmaya çalışıyorum hata veriyor güvenli başlatma açıyorum hata veriyor hiçbir şekilde açamıyorum bilgisayarı nasıl düzeltirim bunu lütfen yardım edin
  7. K

bilgisayar açılıyor fakat siyah ekran

beyler bilgisayarım açılıyor hatta şuan bu konuyu bilgisayarımdan açıyorum fakat masaüstü komple siyah ekran uygulamar gözükmüyor ama uygulamalara giriş yapabiliyorum kullanabiliyorum bunun sebebi nedir ?
  8. K

Bilgisayarım donuyor

Beyler iyi akşamlar yakın zamanda bi sistem topladım bu sistemimi odamda bulunan küçük çekmecenin üstüne koydum fakat o çekmece kapağı kapatıldığında bilgisayarım komple donuyor reset atınca düzeliyor. Kabloları kontrol ettim fakat temassızlık yok bi sıkıntı yok bu sorun neden oluşuyordur?
  9. K

Max 300tl kulaklık önerisi

Beyler arkadaşıma hediye olarak bi kulaklık alacağım da maksimum 300tl bütçeye bir kulalık önerir misiniz? Daha fazla bütçem yok maksimum 300 TL lütfen şu biraz pahalı ama al demeyin çünkü daha üstüne çıkamıyorum. Şimdiden teşekkürler 1613141770 Aklımda gamepower mihawk var güzel bir kulaklığa...
  10. K

Basilisk v2 ve basilisk v2 hypershift

Beyler bu 2 mouse aynı mı biraz cahil kaldım da 😂. Aynı değilse farkı nedir söyler misiniz 1612974948 Basilisk v2 hypershift siparişi verdim hepsiburadadan ama bazı sitelerde hypershift yazısı yoktu o kafamı karıştırdı
  11. K

G403 ile uyumlu mouse pad

Beyler g403 aldım ve bunun yanına bu mouse ile beraber çok güzel uyum sağlayacak bir mouse pad arıyorum tavsiyeleriniz ne olur? Bütçem 100 TL bandında boyut 30x30 tarzı olursa sevinirim
  12. K

G402 vs rival 3 hangisi?

Beyler bu iki mousetan birini almayı düşünüyorum sizce hangisi daha iyi bir seçim olacaktır? Rival 3 de elime olur bu da olur. Benim için uzun süre gitmesi sorun çıkarmaması ve kaliteli olması önemli
  13. K

400 450tl mouse ve mousepad

Beyler 400 450 bütçe ile mouse ve mousepad önerir misiniz Aklımda steelseries rival 3 ve qck medium mousepad var sizce bunlar iyi mi
  14. K

Asus impact 2 vs omen 600

Beyler az önce konu açtım herkes omen 600 tavsiye etti gerçekten güzel bir mouse, sonradan bu impact 2 modelini gördüm hangisi alınır? Nedeniyle birlikte yazarsanız sevinirim
  15. K

200tl mouse önerisi

Beyler elim büyük 200tl max bütçeye mouse önerir misiniz? Aklımda logitech g203 var sizce nasıl bu
  16. K

Spec delta kasa rgb çalışmadı

Beyler kasamın her montajını yaptım çalıştırdım her şey sorunsuz açıldı fakat rgb ler açılmadı kasadan çıkan kontrolcüyü çıkarıp anakarta taktım. Çalışmama sebebi nedir biliyorsanız yardım eder misiniz
  17. K

Ed catmull yaratıcılık kitabı

Beyler hiçbir yerden bulamadım ed catmull yaratıcılık kitabını bulabileceğim bir yer var mıdır biliyor musunuz?
  18. K

Windows kurulumunda yeni disk oluşturmak zorunda mıyım?

İzlediğim çoğu videoda bu alanda yeni bir disk oluşturuyorlar bende 500gb m2 ssd var bu ekranda yeni bir bölüm oluşturmadan direkt çıkan bölüme Windows yüklemem bir sıkıntı oluşturur mu? Sadece 500gb m2 ssd var başka bir depolama birimim yok 1610891486 Ve bu yeni diski neden oluşturuyorlar...
  19. K

Usb de Windows yüklü mü

Beyler bu windowsun içnde usb nin yüklü olup olmadığı anlaşılabiliyor mu? Ve uefiden falan bahsediyorlar onlar nedir ve bu usb de var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
  20. K

Yardım Corsair spec delta RGB kontrolü

Beyler selamlar spec delta rgb kasaya sahibim ve b450 tomahawk max anakartım var ve rgb leri kontrolcüden kontrol etmek istemiyorum. Kontrolcüyü çıkarttıktan sonra o kabloyu anakartta nereye takmam gerekiyor? 1609939349 Jrgb 2 girişi vardı üst tarafta 12v grb yazıyor oraya gelicek gibi sanki
Top Bottom