Arama sonuçları: *

1. Querons

Yardım ZTE H3601P ve H300s Problemi

Konuya gireyim, TürkNet GigaFiber kullanıcısıyım ve port açmak için bugün statik ip hizmeti aldım. Ne hikmetse TürkNet statik ip hizmeti satıyor fakat getirdikleri modemin arayüzü kısıtlı olduğundan ötürü port açma kısmına erişim sağlayamıyorum :). H300S bir modeme daha sahibim vodafone...
  2. Querons

Format esnasında mouse, klavye çalışmaması.

Dün gidip ITOPYA ve Mediamarkt'tan İşlemci, kasa, ram gibi bileşenler aldım fakat hem stok sorunu hemde fiyat sorunu yüzünden ekran kartı almadım. H410M S2H Anakartım ve i3 10100F işlemcim var, sürücü probleminden dolayı (Windows 10 için sürücü desteği yok ekran kartımın) Windows 7 kurmak...
  3. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

770'lere bakacağım, şuanlık 900 1000 tl civarında gördüğüm kadarıyla. Pek emin olamadım, aralarında çok ufak bir fark (Oyundan oyuna bazen 5 FPS bazen 0) olan bir kart ve daha eski bir jenerasyon. 780 bulamadım bu fiyat aralığında pek zaten. 1615978551 Daha öncede baktım onlara pek iç açıcı...
  4. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

Olay fark olması değil, bütçemi aşıyor olması. 970'in fark attığını bende biliyorum. Furmark, Oyun tesleri ve belki bir kaç benchmark testine sokarım muhtemelen. Yeterli olur diye tahmin ediyorum.
  5. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

1050 Ti'dan az çok uzaklaştım. 960'a yöneldim Elden teslim alırım ancak zaten, testini bizzat yapmadan bulaşmam. Piyasayı bayağı yokladım, genel olarak 970'ler 1500 tl den aşağı yok gibi. Hatta gördüğüm kadarıyla yok. İstanbul'da arıyorum kargo ile falan riske atmam genelde işimi.
  6. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

@aydin_sahin @HighID 700 TL'ye GTX 960 buldum, Asus Strix modeli. Cumartesi gidebilirim sizce nasıl? Biraz araştırma yaptım kendimce alınabilir geldi, çok sorunlu bir kartta değil gibi. 4 GB Modeli.
  7. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

Hala araştırmaya devam ediyorum cevaplarınız için teşekkür ederim.
  8. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

Biraz daha arttırmakta fayda var sanırım bütçeyi :D
  9. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

Test konusunda falan pek sorun yaşamam, bu fiyat aralığında hangi kartları önerebilirsiniz başka bir tercih var ise? biraz daha 1.5k ya kadar çıkabilirim muhtemelen. 1615965088 Zaten o nedenden ötürü çok sıcak bakmıyorum o kartlara, belki son çare..
  10. Querons

Yardım Minecraft Server girerken error veriyor

Hayır onlar bir şey eklemeyecek, sen modemden porta tcp üzerinden izin vereceksin. Daha sonra güvenlik duvarından da izin vereceksin. Olmazsa hamachi dene.
  11. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

Genelde ya 2020'nin başı, yada şubat mart civarı. 1615964925 2021 olacaktı..
  12. Querons

Sorun belli o halde, port yönlendirmesi yapacaksın veya hamachi den aynı ağa bağlanacaksınız. Hamachi daha basit bir tercih olacaktır, alternatiflerinede göz atabilirsin tabii.
  13. Querons

2. El 1050 Ti Konusunda.

Başlıkta görüldüğü gibi 2. el 1050 Ti araştırmaktayım, 1000 tl civarında bir kaç tane buldum. Furmark tarzı testleri eksiksiz yapabilirim, oyunlarda testlerini falan yapabilirim. Sizce almak ne kadar mantıklı? Bu fiyatta R9 280X bakıyordum aynı zamanda fakat hem AMD olması hem de fazla güç...
  14. Querons

Saçma cevaplar verilmiş, online mode veyahut başka bir şey ile alakalı değil. Sunucuna bağlanılamıyor, muhtemelen port, ip konusunda bir sıkıntı var olabilir, ayrıyetten düz vanilla yerine 1.16.5 Yatopia forkunu indirmeni tavsiye ederim, performanslı olması yanında getirisidir. Olmadı Spigot...
  15. Querons

2. El ekran kartı konusunda

2. El bir RX 580, RX 570 veya eşdeğerinde kartlar düşünüyorum. 8 GB modellerin riskli olması bir yana pahalı oldukları için 4 GB modellere yöneldim. Bu kartların bana sorun çıkarmayacağını nasıl kanıtlayabilirim? Kartı aldıktan sonra 2 ay geçince elimde patlasın istemiyorum. Furmark tarzı...
  16. Querons

4000 Civarı Sistem Önerisi

Çoğunlukla R3 3100 kovalıyorum. Hali hazırda R3 3100'ün 1000 TL altı satışı olan bir yer var mı?
  17. Querons

4000 Civarı Sistem Önerisi

Herkese iyi akşamlar dilerim öncelikle, forumda yeni olduğum için bir hatam olursa affola. 4000 TL Bandında bir sistem toplamayı düşünüyorum, bu paraya alabileceğim en iyi sistemi almak istiyorum. Cuma günleri incehesap indirimlerini kontrol ediyorum devamlı sitelerdeki fiyatları inceliyorum...
Top Bottom