Arama sonuçları: *

• Users: NT Crane
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

Farklı, Kaliteli Sweatshirt önerileri

Arkadaşlar merhaba benim bir kaç tane sweatshirt alma niyetim var. Almışken artık farklı şeyler almak istiyorum. Resmen tüm ülke hep aynı modeller aynı şekil oldu geziyorlar. Var mı böyle bu sweatshirtler biraz daha farklı alabilirsiniz dediğiniz marka,internet sitesi vs. Bütçem tane başı...
  2. N

Yardım 700 TL ye Logitech G213 ALINIR MI?

Arkadaşlar merhaba 700 TL ye logitech G213 alınır mı acaba ? Yoksa başka bir klavye öneriniz olur mu ?
  3. N

Maksimum 600 TL Klavye Önerisi

Arkadaşlar merhaba şuanki klavyemi(asus cerberus gaming klavye hani şu webteknonun hortumla yıkadığı) 5 yıldır kullanıyorum ama artık F tuşları ve "h" tuşum çalışmıyor klavye alma vaktim geldi. Ortalama 400-600 TL hepsiburadadan klavye önerebilir misiniz ? hepsiburada olmak zorunda 200 TL lik...
  4. N

Ekstrem(deprem,sınırlı su vs)durumlarda en az ne kadar su içilmeli ?

Arkadaşlar merhaba öncelikle tekrardan herkese geçmiş olsun Allah yardım etsin çok zor bir durum. Ben bu durumu internette araştırdım fakat bulamadım tüm siteler normal durumlar için haber paylaşmışlar. Böyle ekstrem durumlarda enkaz altında kalma , suyun sınırlı olduğu durumlarda vs en az ne...
  5. N

Üniversite İçin Su Geçirmez Sırt Çantası Önerisi Var mıdır?

Arkadaşlar hepinize selam üniversite için su geçirmez sırt çanta arıyorum. Çantanın içine kitaplarımı / tabletimi vs koyacağım bu yüzden su geçirmemesi gerçekten önemli bir husus. Bütçe olarak 750 TL ye kadar çıkabilirim. Genel olarak aklımda şu çanta var...
  6. N

Format atamıyorum sürekli restart atıyor

Arkadaşlar merhaba ben bilgisayarıma ssd aldım ssd yi kurmak için format atmak istiyorum lakin format atılmıyor. Usb hazırladım f11 basıp usb seçiyorum pc kendi kendine reset atmaya başlıyor ve sonsuz döngüye giriyor ana kartım MSI A320M PRO-VD PLUS AM4 DDR4 yardım edebilir misiniz ?
  7. N

Ryzen 5 1500X İşlemci ile en fazla hangi ekran kartını kullanabilirim ?

Hepinize selam arkadaşlar işlemcim ryzen 5 1500x 3.5 ghz 4 çekirdek bir işlemci bu işlemci ile en fazla hangi ekran kartını kullanabilirim darboğaz yapmadan ? Şuanki ekran kartım 1050 ti gaming x 4gb upgrade etmeyi düşünüyorum ama işlemcimin gücünü tam bilmiyorum bende size sormak istedim...
  8. N

Ramim 2400 mhz ama görev yöneticisinden baktığımda 1200 mhz gösteriyor nasıl çözerim ?

Arkadaşlar ramim 2400 mhz ama görev yöneticisinin bellek kısmından baktığımda hızı 1200 mhz olarak gösteriyor nasıl 2400 e çıkarıtabilirim ?
  9. N

Bilgisayara Format Atttıktan Sonra Ekran Aydınlandı

İnternette araştırdım ama bulamadım bugün Disk kullanımı 100 den aşağıya düşmediği için (2-3 gündür 100 den aşşağıya düşmüyordu) Format gereği duydum ve Format attım Disk sorunu çözüldü artık 0 ama Format atmadan önce monitör bu kadar aydınlık değildi çok gereksiz bir aydınlık oluştu ve nereden...
  10. N

Sistemim RDR2 Kaldırır mı ?

Evet arkadaşlar hepinize öncelikle selamlar benim bir sorum var acaba sistemim rdr2 kaldırır mı kaldırırsa hangi ayarlar ve çözünürlükte kaç fps verir ? Ekran Kartı : MSI GEFORCE GTX 1050 TI GAMING X İşlemci: Ryzen 5 1500x 3.5 ghz Ram: 8 GB
  11. N

Watch Dogs 2 Kasma Sorunu

Selam arkadaşlar benim bu oyunda çok büyük bir kasma sorunum var acaba sizde de var mı bu olay ? Araba , motor sürerken 1 fps alıyorum normal giderken 20-60 arası geziyor oyunu en düşük ayarlarda oynuyorum sistemim şu +Anakart: MSI A320M PRO-VD PLUS AMD A320 SOKET AM4 DDR4 +İşlemci:AMD RYZEN 5...
  12. N

Adobe Photoshop ve Edius 6 için Laptop Önerisi

Evet arkadaşlar arkadaşım radyo televizyon okuyor hocalar genel olarak bu 2 programı kullanacaklarmış . Laptop almaya karar vermiş hangi laptopları önerirsiniz ve neden önerirsiniz yardım ederseniz çok mutlu olurum teşekkürler.
  13. N

Witcher serisine ilk oyunundan mı başlamalıyım ?

Herkese selam Witcher serisinin tamamını hazır indirime düşmüşken Steamden satın aldım ve hepsini yükledim ama aklımda bir soru işareti kaldı seriye ilk oyunundan mı başlamalıyım ? Yorumlarını okuduğumda evet çok güzel falan demişler ama mekanikleri falan biraz eskimiş diyen çok kişi var ne...
  14. N

Yardım İninal ile Aliexpress.com üzerinden alışveriş yapılıyor mu ?

Arkadaşlar aliexpress.com üzerinden ininal ile alışveriş yapılıyor mu ben yapıcaktım ama bu kart biçimi desteklenmemektedir diyor youtube da baktığımda ise adamlar satın alabiliyordu kaldırıldı mı acaba bir bilgisi olan var mı nasıl alışveriş yapabilirim aliexpress.com üzerinden ininal ile ?
  15. N

Çözüldü✓ Randomoyun.com Güvenilir midir ?

Herkese selam arkadaşlar ben randomoyun.com dan alışveriş yapıcam şu ürününü satın alıcam https://randomoyun.com/oyun/cities-skylines-after-dark-dlc-steam-cd-key steam Steam fiyatı 50 TL olan ürün burada 29.90 TL güvenilir mi bilmiyorum araştırma yaptım hiç bir yerde hiç bir şey bulamadım...
Top Bottom