Neler Yeni

Bilgisayara Format Atttıktan Sonra Ekran Aydınlandı

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
İnternette araştırdım ama bulamadım bugün Disk kullanımı 100 den aşağıya düşmediği için (2-3 gündür 100 den aşşağıya düşmüyordu) Format gereği duydum ve Format attım Disk sorunu çözüldü artık 0 ama Format atmadan önce monitör bu kadar aydınlık değildi çok gereksiz bir aydınlık oluştu ve nereden düzelteceğimi bilmiyorum bilen varsa yardım edebilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Civan Çelebi
Büyük ihtimalle eskiden driverler yüklü değildi şimdi ise yüklendi senin yapman gereken ise monitörün düğmelerinden veya ekran parlaklığını düşürme yerinden düşürmektir

gbaleft

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
İnternette araştırdım ama bulamadım bugün Disk kullanımı 100 den aşağıya düşmediği için (2-3 gündür 100 den aşşağıya düşmüyordu) Format gereği duydum ve Format attım Disk sorunu çözüldü artık 0 ama Format atmadan önce monitör bu kadar aydınlık değildi çok gereksiz bir aydınlık oluştu ve nereden düzelteceğimi bilmiyorum bilen varsa yardım edebilir mi ?
Ekran parlaklığı yükselmiştir muhtemelen.Bir kontrol edin derim.

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Nasıl anlatsam bilemiyorum monitörün parlaklığını azaltsam bile gelen görüntüde bir parlaklık var 2 monitör kullanan birisiyim 2.monitörümde bir sorun yok ama ana monitörüme görüntü parlak geliyor nasıl çözeceğimi hala bulamadım parlaklık ayarlarını ayarlamaya çalıştım güncellemeleri yaptım lakin düzelmedi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,737
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom