Arama sonuçları: *

• Users: dant3
  • Order by date
  1. D

Yeni toplanmış Wİndows 10 bilgisayar da mavi ekran hatası

dediklerinin hepsini yaptım. DDU hariç onu önceden denemiştim bir şey değişmemişti. Diğerlerinin hepsini uyguladım ama yine bir sonuç çıkmadı hata devam ediyor. Dediğim gibi bununun yazılımsal bir şey olduğunu düşünmüyorum. Bir parça da bir sıkıntı var bence, attığım mindup dosyasına bir bakın...
  2. D

şimdi hepsini deniyorum. ama virüs olma ihtimali yok gibi, çünkü sisteme hiç bir şey yüklemedim yeni formatladım.
  3. D

Merhaba arkadaşlar, daha 2 gün önce sistemimi bitirdim her parçayı ayrı ayrı aldım ve kendim topladım. Sistem özellikleri şöyle; MSI GTX 1660 VENTUS XS 6G OC Amd Ryzen 5 3500X Adata XPG Gammix D30 8 GB 3000Mhz DDR4 CL16 (2x) Kingston a400 ssdnow 240gb 500mb-350mb/s sata3 2.5" CORSAIR Carbide...
  4. D

Topladığım Sistem Güzel Mi

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-bayram-ozel-pc.html bu sistem hakkında düşünceleriniz nedir hem ssd ve 16 gb ram var işlemcisi 3500 ekran kartı da gtx 1660 super fiyatı da diğer baktığımız sistemlerden pek farklı değil
  5. D

bazı oyunlarda 20-30 fps fark attığı olmuş 3600 ün fakat 150 fps ile 180 fps arasında ki farkı hissedeceğimi sanmam benim tek derdim şuan ki oyunları en yüksek ayarlarda açsın ki açıyor fakat şöyle bir şey de var bu sistem kaç yıl gider yani ne zaman yenilemem gerekir
  6. D

bakıcam incelemesine mantıklı geldi bu sistem 2600 ile 3600 ile arada kaç fps farkı vardır sence çok dağlar gibi bir fark olmadığı sürece sıkıntı olmaz
  7. D

öyle yapınca çok daha pahalı oluyor senin dediğin sistemi almak daha mantıklı o zaman
  8. D

merhaba az önce arkadaşın önerdiği sistem biraz daha iyi gibi ve fiyatları nerede ise aynı https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/amd-ryzen-5-2600-3-4ghz-rx580-8gb-8gb-ram-1tb-HDD-oyuncu-bilgisayari.html#!prettyPhoto bu sistem de ekran kartını...
  9. D

https://www.teknobiyotik.com/kampanyali-oyuncu-bilgisayarlari/amd-ryzen-5-3500-3-6ghz-rx570-8gb-8gb-ram-256gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html bu sistem nasıl sence? ekran kartını gtx 1650 s seçtim biraz daha bütçe dostu olduğu için bakmak istedim, Galax'ın yorumlarına baktım evet çoğunluk iyi bir...
  10. D

sistemi beğendim istediğim niteliklerde, fakat kullanılan markalar bana pek tanıdık gelmedi. O yönden biraz tereddüt'de kaldım, Galax gibi markaları ilk defa duydum, muhtemelen ben piyasayı takip etmediğim içindir. Ama yine de sormuş olayım, bu markalara güvene bilir miyim, kaliteli markalar mı?
  11. D

hayır mönitör var bende
  12. D

indirimler ne zaman oluyor? 1597771266 olur bütçe olarak maks 5300 civarı diye bilirim, tabi ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur
  13. D

peki o zaman bana bir sistem önere bilir misin? veya başka bir yerden mi toplayayım? veyahut bana toplaya bilir misin ben pek bilmiyorum :)
  14. D

Merhaba arkadaşlar bilgisayar toplama işine ilk defa giriştim, forumlardan istediğim özelliklerde anakartların ekran kartlarının iyi olup olmadığına, uyumlu olup olmadığına baktım ve kendimce şöyle bir sistem topladım. SSD: GIGABYTE 120GB SATA 3.0 2.5" SSD (500MB Okuma/ 380MB Yazma )...
Top Bottom