Arama sonuçları: *

1. Karizlovem

❌İndirim Bitti! Kalite Tonla 2x150 gr Konserve Ton balığı 55 TL 🔥 🔥

@-Mehmet- @* Tupac Shakur * @zeynelhm teşekkür ederim, deneyelim bakalım :) 🙏
  2. Karizlovem

❌İndirim Bitti! Kalite Tonla 2x150 gr Konserve Ton balığı 55 TL 🔥 🔥

Ton balığı almıştım ama nasıl hazırlayabilirim acaba? Kızartmamız gerekiyor mu direkt olarak ekmek arasına koyabiliyor muyuz?
  3. Karizlovem

Xiaomi bildirim ses seviyesi kısma

Sorunu çözebildiniz mi
  4. Karizlovem

YKS Sınav Merkezi hakkında bilgi almak

Ödemeyi bugün yapıyorum, hallettim çok şükür. Çok sağ olun 🙏🙏
  5. Karizlovem

Hallettim şimdi hocam, teşekkürler. Ödeme kaldı bir tek. Tüm hepsini İstanbul seçtim, ilçeleri farklı yaptım. 1708892070 Teşekkür ederim hallettim hocam şimdi. Tüm hepsini İstanbul seçtim, ilçeleri farklı yaptım.
  6. Karizlovem

Ben de öyle biliyorum ama belli olmaz hocam mecbur farklı seçmemiz lazım :D yani istanbul seçip ilçeleri farklı girip başvurabiliyorum anladığım kadarıyla? 1708890661 Sanırım istanbul'un aynı ilçelerinin olmasına izin vermiyor sistem ama İstanbul'un farklı ilçelerine izin veriliyor. Doğru mu...
  7. Karizlovem

Hayırlı günler arkadaşlar, İstanbul'da yaşıyorum 5 tane sınav merkezi seçmemizi istiyor sistem bildiğiniz üzere. İstanbul'da yaşadığım için İstanbul'un tarafıma en yakın ilçelerini seçip öyle devam edebilir miyim? Kabul olur mu yoksa farklı il mi olmalı? Yani, 5 sınav merkezini de İstanbul...
  8. Karizlovem

Deneme çözerken odaklanamıyorum

Teşekkürler, bakalım nasıl olacak :D
  9. Karizlovem

Bugün kargo geldi ve 1 tane kullandı, bir tuhaf hisseti kendini nedense işe yaradı sanki :D anlamadım bende. Düzenli kullanıldığında daha mı iyi etki eder?
  10. Karizlovem

Takviye gıdalar hakkında yardım

Merhaba, ne yaptınız acaba aldınız mı?
  11. Karizlovem

Hocam selam, kardeşim için de takviye gıda Supradyn Energy Focus markasını alacağım nasıl olur sizce?
  12. Karizlovem

❌İndirim Bitti! Anker Soundcore Life Q10i - 369,90 TL

Teşekkürler, herkese.
  13. Karizlovem

Kurye maaşı ne kadar?

Teşekkürler.
  14. Karizlovem

Kurye maaşı ne kadar?

Trendyol gibi vb. firmalar için.
  15. Karizlovem

Kurye maaşı ne kadar?

Akşam akşam güldürdün, alemsin :D
  16. Karizlovem

Kurye maaşı ne kadar?

@Siene Bir daha espri yapmazsan sevinirim. 1707232830 Nasıl konu istersin, nasıl konu açayım sana he canım söyle.
  17. Karizlovem

Kurye maaşı ne kadar?

Kurye maaşları ne kadar ve en iyi ücreti veren yer neresidir?
  18. Karizlovem

Teşekkür ederim, hangi kısımdan devam etmem gerekiyor? 1707230979 Bu pad'i ürünü onlara göndermeden yapabilir miyiz? Ek olarak yanımda dursun.
  19. Karizlovem

Garanti olmsa da değişiklik oluyor mu? Ürünü nereye göndermiştiniz bir de acaba?
Top Bottom