Arama sonuçları: *

1. A

Yardım NVIDIA Denetim Masası eksik?

bu tam olarak niçin çünkü benim de laptop um var ve nvidia ayarlarım eksik ve cs de falan ayar yapacağımda lazım oluyor
  2. A

Nvidia Denetim Masası eksik ayarlar

Masaüstünden nvidia deneyim masasına girdiğimde ayarlar eksik geliyor ekran vb ayarlar yok sadece 3d ayarları altında 3 kategori ve geliştirici var. (Bu arada laptop kullanıyorum ondan dolayı mı model: ASUS TUF)
  3. A

Gamepower Medusa mikrofon çalışmıyor

Merhaba ben 2019 yılında Gamepower Medusa almıştım. Şimdiye kadar gayet memnun bir şekilde kullanmıştım fakat bu son 2.5 aydır mikrofonunda bir sorun var. Valorant'ta info vb. verirken sesim gelmiyor (arkadaşlarıma sorduğumda bana böyle dediler). Dc den konuşurken arkada büyük derecede bir...
  4. A

Laptop Soğutucusu Öneri ve Soru

vakumlu nasıl oluyor acaba örnek bir link vs atar msın 1608539572 https://www.trendyol.com/inca/inc-321rx-7-17-inch-cift-fan-stand-sessiz-sogutucu-p-2745152?boutiqueId=545912&merchantId=111548 sence bu iyi mi
  5. A

Laptop Soğutucusu Öneri ve Soru

Öncelikle merhaba ben zamanında kendime laptop soğutucusu almıştım o usb ile laptopa bağlanıp güç veriyor. Şimdi Arkadaşımda almak istiyor onun laptopuda biraz düşük ben usb girişli diyince bana laptopu yavaşlatır mı veya ucuna adaptör takıp prize taksam mı diye sorular sordu ben de...
  6. A

Trendyol Koleksiyon Kaydedenleri Görme

çok teşekkürler senin sayende buldum
  7. A

Gampower Ursa vs Rampage Smx-r85 Gentle

Sizce hangisi daha iyi kullan oldu mu ben öce ursa yı alacaktım sonra r85 i gördüm şuan kararsızım ikisinide alabilirim bütçem uygun sizce hangisi? Genelde fps tarzı oyunlar oynuyorum ama bazen de başka oyunlarda oynuyorum sizce hangisi
  8. A

Trendyol Koleksiyon Kaydedenleri Görme

Merhaba öncelikle ben bu Tredyol'un indirim olayları var ya bir koleksiyonun 25 kişi kaydederse 25 TL gelecek diyarlar ya ben bunu attım arklarıma onlarda %90 kaydeder ama ben uygulamaya girdiğimde koleksiyona girdiğimde kaç kişi gördü veya kaç kişi koleksiyonu kaydetti nerden görebilirim
  9. A

Masaüstü işlemcisi ile laptop işlemcisi farklı mı

peki laptopa özel işlemciler var mı 1604518760 tmm teşekkürler tek çare laptop mu değiştirmek yani
  10. A

Masaüstü işlemcisi ile laptop işlemcisi farklı mı

Arkadaşlar ben laptopuma internetten işlemci almayı düşünüyorum. Ama donanımdan pek anlamıyorum (İ5 düşünüyorum) şuan elimde i5 m480 2.67ghz sanırım baya kötü :). ekran kartı olarakta Amd Radeon Hd &300M series ım var buda baya kötü sanırım. Şimdi asıl konuya geçiyorum ben işlemci alırken neye...
  11. A

Öneri Satın aldım logitech M330 Silent Kablosuz Mouse nasıldır?

Ben arada bir oyun oynayan (genelde cs) bir minik bir oyuncuyum. Benim bir adet Teknosadan aldığım preo M06 kablolu bir mouse vardı ama kablosunda bir sorun var bende yeni bir mouse almayı düşünüyorum. Ama böyle çok pahalı olmasını da çok istemiyorum hem dangıllı kablosuz mouse istiyorum rahat...
Top Bottom