Arama sonuçları: *

1. Ellius

Oyun - Teknoloji konulu site isim önerisi

Oyun ve teknoloji konulu website domaini arıyorum.Önerileriniz varsa yazabilirsiniz.Türkçe ingilizce farketmez.
  2. Ellius

Hangi türde website açmalıyım?

Bir website açmak istiyorum. İlgilendiğim konular oyunlar,teknoloji vs. Bu konular ile ilgili bir site açabilirim ama farklı türde tutabilecek fikirleriniz var mı?
  3. Ellius

TWİCH Yayın Açmak İstiyorum

Ben 7-8 upload ile 1080p akıcı yayın yapıyodum.
  4. Ellius

Kasada 4 Fan Var 1 Tanesi Çalışmazsa Bir Sıkıntı Olur mu?

Knk pardon 1 tane egzoz 1 tanede önde çalışsa bir sıkıntı çıkar mı?
  5. Ellius

Kasada 4 Fan Var 1 Tanesi Çalışmazsa Bir Sıkıntı Olur mu?

Herkese merhaba kasada önde 3 arkada 1 tane egzoz fanı var. İnternetten fan çoklayıcı söyledim.1 kaç günlüğüne önden en alttaki fanı çalıştırmazsam bir sıkıntı olur mu?Diğerleri çalışacak.
  6. Ellius

Termal Macunun Son Kullanma Tarihi Var mıdır?

Herkese merhaba 3-4 sene önce bir tane termal macun almıştım.Ondan sonra pc bozuldu öyle şırınganın ağzı kapalı bir şekilde duruyodu.Şimdi kullanabilir miyim?
  7. Ellius

Bilgisayar Kasa Önerisi

Merhaba pcyi şuan uzay kullanıyorum.Kasa almak istiyorum sistemim iyi değil o yüzden çok fazla para harcamak istemiyorum. Anakart:Gigabyte h55m s2 İşlemci:Xeon x3440 Ekran Kartı:Sapphire HD6850 Ram:8Gb 1600mhz Ucuz 2.el bir kasada olabilir farketmez.Rgb falanda önemli değil sistemi serin tutsun...
  8. Ellius

İnternet Kafeden Pc Parçası Alınır mı?

Gigabyte ga h55m s2v + i3 işlemci 300tl
  9. Ellius

Fotograflardan temiz görünüyo ama tabii göründüğü kadar temiz mi bilmem.Bide sahibinden de bu anakart ve 1156 pin anakartlar bu fiyatta zor bulunuyo. 1618479542 Knk anakart bide işlemci birlikte 300tl
  10. Ellius

İslemci var x3440 1618479384 Aynen
  11. Ellius

Eski bir anakart Gigabyte ga h55m s2v Üstünde i3 işlemci var fiyatı 300tl
  12. Ellius

Herkese merhaba 2. el pc topluyorum.Sadece anakart kaldı ve sahibinden de benim aradığım anakartı buldum.Ama adam açıklamaya internet kafede kullanılmış diye yazmış. Sizce alınır mı? performans kaybı vs olur mu?
  13. Ellius

Bu Sistemle Valorant Oynayabilir miyim?

Ortalama 1080p düşük ayarlarda 90-100FPS
  14. Ellius

4000TL - 4500TL Arası Hazır Sistem Tavsiyesi

Evet biliyorum ama 2. El almak istemiyorum
  15. Ellius

4000TL - 4500TL Arası Hazır Sistem Tavsiyesi

Herkese merhaba 4000-4500TL arası hazır sistem almak istiyorum.Csgo Valorant gibi oyunları oynıcam.Buna göre fp pc önerirseniz sevinirim.
  16. Ellius

Anakart Chipset Arızası Neden Olur?

Pc dun açılıyordu bugun powera basınca sadece ekran kartı çok az bir tepki verdi sonra kapandı.Bilgisayarcıya sordumğumda chipset arızası dedi.Chipset arızası neden olur ?
  17. Ellius

Biosda Usb Flashim Hangisi ?

Bios ayarlarında hangisi flashım bulamadim yardım ederseniz sevinirim.Win 10 kurmak için.
  18. Ellius

Bu Sistemle Valorant Oynayabilir miyim?

Herkese merhaba bazı kişiler bu sistemle valorant oynayamazsın açmaz, kaldırmaz, kasar falan dediler siz ne diyorsunuz.Kasmadan oynayabilir miyim? İşlemci: İntel Xeon x3440 Anakart: Gigabyte ga h55m s2 Ekran Kartı: Sapphire HD 6850 Ram: Hyperx Fury 2x4 1600mhz Psu: Corsair 500w
Top Bottom