Neler Yeni

İnternet Kafeden Pc Parçası Alınır mı?

Ellius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Burak efe
Herkese merhaba 2. el pc topluyorum.Sadece anakart kaldı ve sahibinden de benim aradığım anakartı buldum.Ama adam açıklamaya internet kafede kullanılmış diye yazmış. Sizce alınır mı? performans kaybı vs olur mu?

Ryphex

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
model ne ?

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Herkese merhaba 2. el pc topluyorum.Sadece anakart kaldı ve sahibinden de benim aradığım anakartı buldum.Ama adam açıklamaya internet kafede kullanılmış diye yazmış. Sizce alınır mı? performans kaybı vs olur mu?
aşırı fazla kullanılıyor çok tozlu olur sigara kokusu vs. de olur ama uygunsa yapış vur kompresörle hava geç

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Evden farkı yok bence. Bende 24 saat açık bırakıyorum v.s kafeden farkı yok, tek farkı tozlu olmaması.
Modele bağlı olarak temizle al kullan uygunsa.
yok aşırı bir sigara kokusu olur her zaman bir de yani her evde 24 saat kullanılmaz siz istisnasınız ama yine de dediğim gibi para gökten yağmıyor uygunsa vur havayı geç

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Çok ölü fiyata değilse alınmaz, hele ki eskiden çıkmış bir parçaysa.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
anakart nedir ?

Yıldırım Beyazid

80+ Bronze
Anakartın modeli ve fiyatı ne eğer çok eskiyse ve pahalıysa alınmaz.

Top Bottom