Arama sonuçları: *

• Users: Sasageyo
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Sasageyo

S9fe+ mı S9fe mi İpad 9. nesil mi?

Bir ara tablet alacaktım buraya da konu açmıştım sonra vazgeçtim. Aradan biraz süre geçti yine almaya karar verdim ders için falan baya işime yarar çünkü yks senemde. Sizce hangisini alayım ipad alsam yanına bi de amazonda satılan ucuz kalemlerden alırım da onların ömrü ne kadar olur bilmiyorum...
  2. Sasageyo

Tab S9 FE mi İpad 9. Nesil mi?

İpad 9. nesil alacaktım ama tab s9 fe yi de bir araştırayım dedim. Amacım ders için kullanmak not almak ders videosu izlemek falan. Arada oyun oynar film de izlerim. Uzun ömürlü olması ve uzun süre akıcılığını koruması önemli benim için. Sizce hangisi daha mantıklı 9. nesil güncelleme alır mı...
  3. Sasageyo

İpad 9. nesil alınır mı?

Arkadaşımda Galaxy Tab S7 Fe var beğendiğini söyledi. Bi de bu fiyata apple bakıyım daha iyi olur belki dedim. 10.700e İpad 9. nesil buldum. Ders videoları izlemek ve not tutmak için alacağım arada oyun da oynarım belki. Yanına bir de amazonda satılan 600tl lik kalemlerden alırım. Sizce ipad 9...
  4. Sasageyo

Forza 5 iade etmeli miyim?

Forza 5 premium versiyonunu aldım ama 4 kadar sarmadı gibi. Arabalar falan güzel yeni arabalar falan var ama emin değilim haritası pek güzel değil gibi. Daha 2 saat oynadım. Biraz daha oynasam oyun daha zevkli gelir mi iade mi edeyim yoksa?
  5. Sasageyo

Sayısaldan eşit ağırlığa geçilir mi?

Şuan 11. sınıfım ve sayısaldayım. Çok geç olmadan kararımı kesin olarak vermek istiyorum. Sayısal derslerle sıkıntım yok. Makine mühendisliği istiyordum ama kararımı değiştirdim gibi pek yakın hissetmiyorum kendimi makine mühendisliğine. İşletme istiyorum gibi ama ea konusunda kararsızım...
  6. Sasageyo

1500tl kulaklık önerisi

1500tl bütçem var. Hem spor hem günlük kullanım için kulaküstü kulaklık arıyorum. Anker soundcore q10i hepsiburada da 999TL ye düşmüş. Biraz ağır diyolar o yönden ön yargılı bakıyorum biraz. Var mı şu daha iyidir dediğiniz? Teşekkürler.
  7. Sasageyo

14.000TL sistem önerisi

Arkadaşımın 14.000TL bütçesi var sadece kasa için. İşlemci olarak tercihi intel. İntel olmazsa amdye de okey. Çoğu şey için kullanacak pc yi sadece oyun için değil. Şimdiden teşekkürler.
  8. Sasageyo

Format atmak virüsü kesin siler mi?

Malwarebytes pc de virüs buldu ben de ne olur ne olmaz diye format atmak istiyorum. Format pc deki virüsü kesin olarak siler mi yoksa yapabileceğim başka bişey var mı?
  9. Sasageyo

Bimdeki elektrikli bisiklet alınır mı?

Bime Alfa romeo R1 elektrikli bisikleti gelmiş alınır mı sizce? 45km sürüş mesafesi ve 25km hızı varmış. Bizim arkadaş almış ayar değiştirdim 30 40 falan yapıyor diyor. https://www.hepsiburada.com/rks-ds10-pro-alfa-romeo-r-1-katlanabilir-ince-teker-elektrikli-pm-HBC00004QREMP Bimdeki 17.000TL
  10. Sasageyo

Oyun akıcı hissettirmiyor

Arkadaşlar CoD Black Ops Cold War oynuyorum. Oyunda 170 180 fps alıyorum ve ayarlardan 170hz seçili ama oyun hiç ama hiç akıcı hissettirmiyor. Sanki 60fps oynuyormuşum gibi mouseu salladıkça görüntü bulanıklaşıyor(motion blur kapalı. Dediğim şey görüntünün yüksek hertzden 60hertze geçince kötü...
  11. Sasageyo

Black Ops Cold War alınır mı?

Cold war alınır mı? 330tl ye düşmüş nasıldır zevkli mi? Şöyle girip 1 2 saat takılıp çıkmalık bişey arıyorum cold war nasıldır bunun için? Eğlenceli mi?
  12. Sasageyo

Spor için eldiven önerisi

Yaklaşık 250tl civarı bütçem var ve bu 2 eldiveni buldum. https://www.trendyol.com/delta/arwen-agirlik-body-dambil-halter-fitness-eldiveni-p-57707196?v=L https://www.trendyol.com/delta/bilek-bandajli-gri-agirlik-body-fitness-eldiveni-p-52209 Bu ikisinden hangisi daha iyidir veya sizin...
  13. Sasageyo

Anonymus çeviri yamadan trojan çıktı

Dark souls 3 türkçe yama için anonymus çevirinin clientini indirdim. Yamayı kurdum ve oyunu açınca mcafee uyarı verdi trojan bulundu diye. Şuan elimde foto yok ama ds3-hook dosyasıydı trojan dediği dosyanın adı. Başka konularda false positive olabilir falan diyolardı. Eğer öyleyse tekrar kurmayı...
  14. Sasageyo

Dark Souls 2 mi Hollow Knight mı?

Dark Souls 2 60tl hollow knight 71tl. normalde ben de dark souls derdim ama scholar of the first sin olanı 300 TL o yüzden normal 60tl tlik versiyonunu alacağım. Sizce hangisi daha iyi?
  15. Sasageyo

Apple Earpods Oyun için kullanılır mı?

Razer Kraken TE kullanıyorum ve artık çok ağır gelmeye başladı bu yüzden kulak içi kulaklığa geçmeye karar verdim. Silikonsuz istediğim için tek alternatifim apple earpods gibi duruyor. Oyun ve gündelik kullanım için alacağım. Oyunlarda az da olsa ses kasabilsem yeter. Aceu diye bir Apex Legends...
  16. Sasageyo

Dark Souls 3 DLC alınır mı?

Dark Souls 3 aldım indirimde. Bir de yanına Season Pass DLC sini alsam mı diyorum. İçinde Ashes of Ariandel ve Ringed City DLC leri var. 187 TL ye değer mi sizce güzel mi bu DLC ler?
  17. Sasageyo

Dark Souls 3 aldım iyi mi yaptım?

Soulsların indirime girmesini bekliyordum uzun zamandır. %50 indirime girince ben de dark souls 3 aldım ama iade mi etsem diyorum. 2016 da çıkan ve grafik açısından da o kadar iyi olmayan bir oyuna 450 TL vermek içimden gelmedi. Dark souls remastered da alacaktım ama onun grafikleri daha da eski...
  18. Sasageyo

İnternet Çekmiyor hangi çözüm daha iyi olur?

Odamdan internet ya çok az çekiyor ya da hiç çekmiyor. Sizce sinyal güçlendirici mi almak daha mantıklı yoksa 3 4 antenli modem mi? Şu an kablonetin modemini kullanıyorum. Bir de sinyal güçlendirici alsam radyasyon sorunu olur mu? Sizce hangisi daha mantıklı?
  19. Sasageyo

8GB RAM 5.85GB gözüküyor

Lenovo IdePad 3 aldım. Sistemde 8Gb ram var ama kullanılabilir ram 5.85Gb gözüküyor. Bunun sebebi nedir bir sorun mu var? Bir sorunsa bunu düzletmenin bir yolu var mı? Laptop bu...
  20. Sasageyo

Windows 10 Keyi Windows 11 de çalışır mı?

Windows 11 Keyleri pahalı olduğu için Win 10 Keyi alıp win 11 de etkinleştirmek istiyorum. Eğer yapılıyorsa direkt windows 11 kurup keyi girsem etkinleşir mi? Yoksa windows 10 kurup keyi girip sonra onu win 11 e mi yükseltmem lazım? Bir de keyi burdan alacağım...
Top Bottom