Arama sonuçları: *

• Users: Rulep
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Rulep

🚨2024-MSÜ: Sınav Sonuçları Açıklandı🚨

sınava giren arkadaşlar sonuçlarınız nasıl benim kontrol ettiğim gibi geldi
  2. Rulep

Apple ürünlerine zam geldi. 5 Haziran 2023

gözünüzü seveyim daha yeni geldi zam macbook fiyatları da arttı sadece M2 çipli MacBook Air modellerinde küçük bir indirim var iPhone 14 (128 GB) - 35.999 TL'den 37.999 TL'ye iPhone 14 Plus (128 GB) - 38.999 TL'den 41.999 TL'ye iPhone 14 Pro (128 GB) - 45.999 TL'den 48.999 TL'ye iphone 14 pro...
  3. Rulep

ayakkabı önerisi max 1500 TL

beyaz gömlek siyah kotun altına yakışacak model önerilerinizi bekliyorum gidip mağazadan alacağım bütçe max 1500 aklımda sneakers varda bilemedim
  4. Rulep

Bilgisayar masaüstü ekranı gelmeye yakın kapanıyor

Okula gitmeyince huzur battı bende bilgisayar merak ettim için içini söktüm hem de temizleyim diye sonra vazgeçtim parçaları geri taktım Şuanda sıvı soğutucu CPU dan ayrılmış durumda ve bundan dolayı bilgisayar kapanıyor diye düşünüyorum macun sürüp sıvı soğutucu üstüne mi bastırıcam...
  5. Rulep

Ehliyet alma süreci ne kadar sürer ?

ehliyet almayı düşünüyorum da teorik dersler kaç gün sürüyor internette 10-15 gün demişt.11 inde dersler başlıyor ne zaman biter ? her gün mü oluyor 1 haftalık tatilde dersleri bitirirler mi okula sarksın istemiyorum tatilde bitirirlerse güzel olur ondan sonrası direksiyon dersi benim...
  6. Rulep

GÜNCELLEME! Kuran'a söven(?) TTO'nun Gerçek Hikayesi adlı video hakkında ne düşünüyorsunuz

BÜYÜK YÜZLEŞME https://www.youtube.com/watch?v=op3c9sfmk7k biliyorsunuz zaten durumu 6-7 yıl önce olan bir hadise. yt'nin efsane olduğu bu olay üzerine turgut ekimin güzel prim kastığı zamanlar instadan özür dilediği halde ve kendisinin de tamam dediği halde ertesi günü sen bulursam gibi itham...
  7. Rulep

1000 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Günlük kullanım video, müzik dışarda kullanacağım. Hafif,terletmeyen,uzun kullanımda sıkıntı oluşturmayacak.anker Q10 var iyi diyen var kötü diyen var bilemedim kulak üstü tercihim siz yinede kulak içi de atın belki bu fiyata kulak üstü yoktur @Evil Belief anlıyon gibi bu işlerden tavsiyen nedir
  8. Rulep

ÖSYM Başkanı Halis Aygün görevden alındı.

Düşünceleriniz neler ?
  9. Rulep

🔥İndirim YemekSepeti Starbucks 25TL İndirim Kodu

KOD: SB25 Min. 40 TL Heh bir uyarımız eksikti şimdi her şey tamam
  10. Rulep

yks,,dershane... korku,endişe... +karışık var mı -var + karışık koy ya

Hayırlısıyla 2023'te sınava gireceğim sınavı umursuyorum ama çalışmak istemiyorum. Sürekli erteliyorum aklıma geçmişte geçirdiğim boş vakitler geliyor biliyorum geçmişi değiştiremeyiz ama geliyor işte. iyi bir üniyi kazanamayacağımı düşünüyorum. ve bunun sonucunda eğitime dökülen paralar...
  11. Rulep

❌İndirim Bitti! Yemeksepeti 25 TL İndirim Kodu

KOD: SAAT25 BUGÜN SON 14.00 - 21.00 MİN. 50 TL YİNE İHTİYACIM OLMADIĞI BİR GÜNE DENK GELDİ TŞK YEMEKSEPETİ
  12. Rulep

Telefonumdan kendiliğinden gelen anlam veremediğim müzik

müzik telefonumda yok arka planda bir video falan açık değil interneti kapatıyorum müzik hala çalıyor 2 dk önce farklı bir müzik çalmaya başladı ses kaydına aldığımda müziği kaydedebiliyor buraya yükleyemedim liste dışı attım burada müzik kısa normalde 1-2 dk çalıyor
  13. Rulep

🔥 Asus RTX 3090 Ti ekran kartlarının fiyatı sızdırıldı

https://donanimarsivi.com/geforce-rtx-3090-tiin-fiyati-goruntulendi/ vay anasına be
  14. Rulep

Karasız kaldım. Saçımı uzatmalı mıyım ?

çok arada kaldım uzatsam mı veya ne uğraşacan onla klasik yanları al üstler kalsın mantığı takıl. yakışır mı konusunda emin değilim ya çok yakışır ya da normal durur kötü durmayacağımı düşünüyorum. uzatırsam hedefim arkadan bağlamak birde sakal uzatmak ama okul dönemi olduğu için ve saçlarım...
  15. Rulep

TürkNet altyapı sorgulaması değişken sonuçlar veriyor

çok garip bir şekilde altyapım ölçtüğümde değişken sonuçlar veriyor şuan sabit olarak 33 gösteriyor ama türknet yeni zam yaptığı zamanlarda 80mbps veriyordu max diğer sağlayıcılara baktığımda sonuç 80 gösteriyor bu durumu nasıl düzeltebilirim yan binalar da 75 gösteriyor. turknet kullanıcısıyım
  16. Rulep

Kitap önerisine İhtiyacım var

11.sınıfım çok pişmanım zamanında gölgelerin efendisini,harry potter gibi güzel kitaplar varmış okumadım. şuanda da çocuksu gelir diye okumuyorum açıkçası. iyi ki okumuşum dediğim kitapta Percy jackson ve olimposlular serisiydi şuanda tekrar buna başlayacağım belki tekrar okuma alışkanlığını...
  17. Rulep

Erkekler günümüz kutlu olsun

kutlayanınız yoktur erkekler günümüz kutlu olsun biraz geç oldu ama olsun
  18. Rulep

Gta 5 Online da ban yemeden modları nasıl silebilirim

modları story mode da kullanıcam amacım sinematik yapmak online da ban yemek istemiyorum ama her türlü modlar silinse bile dosyaları değiştirdiğim için ban riski var diyorlar gta5 dosyalarını yedeklesem sonra modları kursam online gireceğim zamanda silerim hepsini yedeği kullanırım yinede ban...
  19. Rulep

Max 5k telefon önerisi

Samsung a52s düşünüyorum sizce https://www.trendyol.com/samsung/a52s-5g-8-128gb-uyumlu-white-tr-garantili-p-161585068
  20. Rulep

Facebook'un adını değiştirmesi stratejik olarak doğru bir karar mı

Facebook'un yeni adı "Meta" olmuş ne düşünüyorsunuz
Top Bottom