Neler Yeni

Karasız kaldım. Saçımı uzatmalı mıyım ?

Rulep

80+ Gold
çok arada kaldım uzatsam mı veya ne uğraşacan onla klasik yanları al üstler kalsın mantığı takıl. yakışır mı konusunda emin değilim ya çok yakışır ya da normal durur kötü durmayacağımı düşünüyorum. uzatırsam hedefim arkadan bağlamak birde sakal uzatmak ama okul dönemi olduğu için ve saçlarım dalgalı olduğu için uzatma dönemi işkence geçeceğine hiç şüphem yok uzatmayı kafaya koyarsam bandana falan takarım herhalde ve uzatma aşamasında wax,bakım falan da şart galiba tecrübeli arkadaşları yorumlarını bekliyorum

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ya uzat olmadı kesersin, kısa tutunca anında uzatma şansın yok.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bence sakın yanları al üst kalsın şeklinde yapma berbat duruyor bence. uzat daha iyi bence

Rulep

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya uzat olmadı kesersin, kısa tutunca anında uzatma şansın yok.
2 ay falan oldu galiba berbere gitmeyeli arkadan bağlanması için 1 yılı var galiba deneyelim bakalım öneriniz var mı uzatma evlerinde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence sakın yanları al üst kalsın şeklinde yapma berbat duruyor bence. uzat daha iyi bence
kötü mü duruyor siz nasıl kestiriyorsunuz

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
2 ay falan oldu galiba berbere gitmeyeli arkadan bağlanması için 1 yılı var galiba deneyelim bakalım öneriniz var mı uzatma evlerinde

Ben normalde uzatıyorum, çok uzayınca biraz kısalttırıyorum o kadar, ekstra bir şekil falan yapmıyorum, şu sıralar herkes yapıyor ama bence o yanları alma berbat oluyor. ben hiç yatıştırmıyorum şahsi fikrim.

Rulep

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben normalde uzatıyorum, çok uzayınca biraz kısalttırıyorum o kadar, ekstra bir şekil falan yapmıyorum, şu sıralar herkes yapıyor ama bence o yanları alma berbat oluyor. ben hiç yatıştırmıyorum şahsi fikrim.
aslında güzel bir model yanlar kısa üstlerin orta uzunlukta olması ama tercih meselesi tabi uzatayım bakalım 5 ay okul var 20 günden 100 gün işkence çekerim sonrası için değer umarım

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,305
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
çok arada kaldım uzatsam mı veya ne uğraşacan onla klasik yanları al üstler kalsın mantığı takıl. yakışır mı konusunda emin değilim ya çok yakışır ya da normal durur kötü durmayacağımı düşünüyorum. uzatırsam hedefim arkadan bağlamak birde sakal uzatmak ama okul dönemi olduğu için ve saçlarım dalgalı olduğu için uzatma dönemi işkence geçeceğine hiç şüphem yok uzatmayı kafaya koyarsam bandana falan takarım herhalde ve uzatma aşamasında wax,bakım falan da şart galiba tecrübeli arkadaşları yorumlarını bekliyorum
İstersen uzat kötü durursa kesersin

Rulep

80+ Gold
Uzat ya benim saçım uzun memnunum baya (bence tüm kızlar bana aşık) benim saçım kıvırcık biraz garip saçım var ama seviyorum uzun en iyisi
uzatma evresi saçımı nasıl kestirmeliyim ve ne kullanmalıyım wax sürsem düzgün durur mu biraz deli yattığım için saç baş dağılıyor sabah kalktığımda saç yıkamakta zor oluyor soğuk havalarda

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,243
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack

Saç yağlı olunca daha çabuk uzar, süreci hızlandırmak için çok da abartmayacak şekilde saçınızı yağlı bırakabilirsiniz.
Ben 2 yıldır berber yüzü görmüyorum tabii saçım dalgalı kıvırcık karışık o yüzden olması gerektiğinden daha kısa duruyor gerçi.

Saçınız uzadıkça yumuşar dik durmaz kendiliğinden aşağı düşer, şimdiden istediğiniz şekli vermeye çalışabilirsiniz.
Ne kadar uzatmayı düşünüyorsunuz ?

Rulep

80+ Gold
Saç yağlı olunca daha çabuk uzar, süreci hızlandırmak için çok da abartmayacak şekilde saçınızı yağlı bırakabilirsiniz.
Ben 2 yıldır berber yüzü görmüyorum tabii saçım dalgalı kıvırcık karışık o yüzden olması gerektiğinden daha kısa duruyor gerçi.

Saçınız uzadıkça yumuşar dik durmaz kendiliğinden aşağı düşer, şimdiden istediğiniz şekli vermeye çalışabilirsiniz.
Ne kadar uzatmayı düşünüyorsunuz ?
arkadan rahat bağlanacak şekilde

Ekler

• images.jpeg
    images.jpeg
    19.2 KB · Hit: 38
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,100
Üyeler