Arama sonuçları: *

• Users: ali_altn06
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ali_altn06

BASKETBOL AYAKKABISINDAN ANLAYANLAR YARDIMCI OLABİLİR Mİ

Hayırlı bayramlar beyler . Günlük kullanım için ayakkabı bakıyorum daha öncesinde adidas runfalcon 3.0 kullandım ama ayakkabı hafif hafif yırtıldı. bu gün nike a baktım şu ayakkabıyı gördüm indirimde ( giannis immortality 3 ) bir arkadasa danıştım günlük kullanım için iyi olmayacagını söyledi...
  2. ali_altn06

ABDULLAH ABİNİN PAYLAŞTIGI SİSTEM İÇİN İÇİNE SIVI SOĞUTMA SIGACAK KASA

Arkadaşlar iyi aksamlar. Abdullah abinin yeni paylaştığı sistem için içine sıvı soğutma sığabilecek bir kasa lazım bütçe belli değil
  3. ali_altn06

KULAKLIK KLAVYE MOUSE ÖNERİSİ 5K BÜTÇE

Arkadaslar iyi günler. Abdullah abinin yayınladığı sistemi bizim abi alabilmiş. 5-6k civarı bütçeye iyi bir kulaklık mouse ve mekanik klavye bakıyoruz . Gaming tarzı olursa çok hoş olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler (Aynı zamanda 2k 27inc gaming monitörde bakıyoruz onun bütçesi ayrı...
  4. ali_altn06

30K Bütçeye Pc önerisi

Arkadaşlar selam öncelikle mimarlık işleri için 3d render , sahneleme modelleme gibi işleri yaptıracak render ve oyun gücü yüksek üzmeyecek masaüstü toplama pc tavsiyelerinizi bekliyorum itopya ankara magazasından gidip toplama olarak almayı düşünüyorum bütçe 25k 30k yı geçmesse sevinirim...
  5. ali_altn06

MSİ Mouse optik sensöründen lazer yazıcı sesi geliyor

Arkadaşlar 1 hafta önce itopya indirimlerinden Msi Dm07 optik mouse aldım ancak bu gün bir cızırtı sesi farkettim mousedan geldiğini düşündüm mousun optik kısmına kulagımı yaklaştırdığımda aşırı (hatta suan bile dikkatli dinleyince duyuluyor) bir şekilde lazer yazıcı sesi geliyor normalmidir...
  6. ali_altn06

HANGİ SSD Yİ ÖNERİRSİNİZ

Arkadaşlar sabah bilgisayarımı açmaya çalıştığımda otomatik onarım aracıyla açıldığını ve hiçbir şekilde (güvenli mod dahil ) açamadım. harddiskin içinde önemli dosyalar vardı ve diski biçimlendirmeden formatladım düzeldi windows açıldı ancak harddiskim güven vermediğinden dolayı ssd almayı...
  7. ali_altn06

İNSTAGRAM HESABIM ÇALIŞMIYOR

İyi akşamlar arkadaşlar 4 tane instagram hesabı kullanıyorum ayrı ayrı diğer hesaplarımda sıkıntı yok ancak kişisel hesabımda saat 18.00 dan bu yana mesajlar gitmiyor ve yenilenmiyor hesabımdan çıkışta yapamıyorum ancak hikayeler ve reels videoları yenileniyor hesabımda diğer hesaplarımda böyle...
  8. ali_altn06

MONSTER BİLGİSAYAR WİN11 SIFIRLAMA SORUSU

Arkadaşlar iyi akşamlar . Dün gece tanıdık bir abla team kullanarak bilgisayarına erişip bir programı yüklememi istedi. Kabul ettim daha önceden çogu bilgisayara aynı programı kurmus olmama ragmen program bir türlü yüklenmedi daha sonra diske yazıyomu diye görev yöneticisini açtım açmaz olaydım...
  9. ali_altn06

RAMPAGE GARANTİ SORUSU

Rampage snrx5 plus kulaklgımı kablosunda meydana gelen açılma sonucunda garantiye yolladım . Verdikleri takip numarasında ürün onarımı yapıldı gözüküyor . Daha öncesinde gmail üzerinden segment destekle görüşmüştüm yapılacak incelemeler sonucunda sonuç belli olur demişti (Teknisyenlerimiz...
  10. ali_altn06

TURKCELL TV + FİLMLERDE SİYAH EKRAN SORUNU

Turkcell binamiza yeni fiber çekti ve 100mbps lik tv plus paketini aldık bu gün baglandı ancak tv plusta film izlemek istediğimizde filme basıyorum sadece siyah ekran var film açılmıyor sorun nedir
  11. ali_altn06

Yardım TURKCELL SUPERONLİNE KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ ?

Arkadaşlar hayırlı akşamlar yaklaşık 1 saat önce türkcell satış ekipleri geldi . Mahallemize gelen fiber altyapıyı kullanmak isteyip istemediğimizi sordular. Daha önceden Turknet adsl kullanıyordum 12 mbps 1 upload 1000 dk ev telefonu verıyorlardı 102 TL karşılıgında. Türkcell ise 100mbps down...
  12. ali_altn06

STEAM BİR HAFTADIR BÖYLE NE YAPMAM LAZIM

Arkadaşlar steam profilime girmeye çalışıyorum hata veriyor anlamıyorum 1 haftadır böyle ve ismide kendi kendine değişiyor mesela normalde -sexaFoN* du MAZOT ********** olmuş hiç bir şekilde kafede falan steamime giriş yapmadım oyunlarda hile vs kullanmıyorum profilime giricegim zaman bazende...
  13. ali_altn06

COVİD GEÇİRDİM AMA AŞI OLMADIM STAYDUMA GİREBİLİRMİYİM

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 gün önce 15 günlük izolasyon sürecimi tamamladım . Sağlık bakanlığı tarafından aşı olmam uygun gözükmüyor şuanda ve hiç aşı olmadım az önce passoligden yarın ki ankaragücü maçına bilet aldım . Ancak passolig müşteri hizmetlerini 3 kez aradım ve 3 üde girişle ilgili...
  14. ali_altn06

türkcell superonline fiber

arkadaşalar ben türknet adsl kullanıcısıyım bugün mahallemize türkcell superonline fiber kabloları döşemeye başladılar şimdi fiber döşeme olayı bitince türknet uzerinden superonline fiberin altyapısını kullanabilirmiyim yada illa türkcelle mi geçmem lazım fiber kullanmak için ?
  15. ali_altn06

Yardım yan binada vdsl değil direk fiber var ama bizde adsl var ne yapacağım

arkadaşlar direk yan binada fiber var vdsl de değil direk fiber ancak bizim binada adsl var , artık pingden ve yavaş internetten canım sıkılmaya başladı valorant tr serveri 50 ms cs avrupa svlerı 100 ms . 9 mbps download alıyorum. illa imza toplayıp genelmüdürlüğe kadar mı gitmem lazım gidersem...
  16. ali_altn06

İNCA YAN ÇİZİYOR AYIP

Kamuoyuna Duyuru "Dünya üzerinde pek çok kurumun, şirketlerin ve hatta devletlerin maruz kalabildiği siber saldırılardan birini yaşamak durumunda kaldık. Siber saldırı, kimliği tespit edilemeyen şahıs ya da şahıslar tarafından uygulamanın kaynak kodunu değiştirdiğinden dolayı gerçekleşmiştir...
  17. ali_altn06

Aranızda çatlaktan anlayan varsa bakabilrimi

arkadaşlar 4 gun once macta yere dustum bılek agrısıyla doktora gıttım rontgen cektıler (acile gittim saat 23 tü ) daha sonra doktor incelerken elinde catlak olabilir yarın ortapedi uzmanı görsün dedi hastane bize uzak oldugu ıcın gıdemedık ve arayada haftasonu gırdı bılek etrafım agrıyor...
  18. ali_altn06

APU SİSTEM TOPLAMA YARDIM

agalar bizim kuzen var . 2.5k bütçesi var . https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/intel-i5-turbo-3-46-ghz-8gb-ram-240gb-ssd-masaustu-bilgisayar_pdp_659814297 bana böyle dandik sistemler atıp duruyor bunumu alsam sunumu alsam diye maks 2.5k ya kadar apu veya ekran kartılı csgo valo lol...
  19. ali_altn06

rx550 overclock yardım

agalar daha demin rx550 2 gb asus arez modeli ile overclock yaptım . sizce bu ayarlar nasıl bir sıkıntı çıkarır mı ? furmark testlerini yaptım 20 dakika boyunca çökme olmadı .
  20. ali_altn06

rx550 pembeleşme sorunu

Öncelikle selamlar arkadaşlar . Dün gece bilgisayarımı formatladık . Driverleri falan kurdum windows güncellemelerini yaptım ve csgo ile pes 21 i indirdim ancak bugün oyunlardan çıktıgımda ekran pembeleşiyor sebebi nedir anlamadım radeon driverini ddu ilede kaldırdım ekran kartını çıkarıp taktım...
Top Bottom