Neler Yeni

COVİD GEÇİRDİM AMA AŞI OLMADIM STAYDUMA GİREBİLİRMİYİM

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ali Rıza Altun
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 gün önce 15 günlük izolasyon sürecimi tamamladım . Sağlık bakanlığı tarafından aşı olmam uygun gözükmüyor şuanda ve hiç aşı olmadım az önce passoligden yarın ki ankaragücü maçına bilet aldım . Ancak passolig müşteri hizmetlerini 3 kez aradım ve 3 üde girişle ilgili farklı şeyler söyledi . 17 yaşındayım covid geçirdim aşı olmadım yarınki maça girebilir miyim test yaptırmam gerekirmi ne yapmam lazım yaklaşık 100 TL para harcadım bu maç için boşa gitmesini istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ali Rıza Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aşı olmadan almıyorlar maalesef.
1. Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine Passolig’in ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir.

2. HES uygulaması ile Covid-19 aşıları kontrol edilen ve HES'in onay verdiği seyirciler stadyuma girebilirler.*

3. Aşı olmamış ve Covid-19 geçirmemiş seyircilerin müsabaka gününden 48 saat önce PCR testi yaptırmaları gerekir.

4. Covid-19 geçirmiş ancak müsabaka tarihi itibarı ile henüz aşı takvimini tamamlamamış seyirciler HES onayı ile stadyuma girebilirler.**

5. Seyircilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Süper Lig ve TFF 1. Lig için Passolig ile yapılacaktır. trt haberdede böyle yazıyor

Berke Fitness

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 4 gün önce 15 günlük izolasyon sürecimi tamamladım . Sağlık bakanlığı tarafından aşı olmam uygun gözükmüyor şuanda ve hiç aşı olmadım az önce passoligden yarın ki ankaragücü maçına bilet aldım . Ancak passolig müşteri hizmetlerini 3 kez aradım ve 3 üde girişle ilgili farklı şeyler söyledi . 17 yaşındayım covid geçirdim aşı olmadım yarınki maça girebilir miyim test yaptırmam gerekirmi ne yapmam lazım yaklaşık 100 TL para harcadım bu maç için boşa gitmesini istemiyorum
Yasaklar 18 yaş altı için geçerli degil diye biliyorum yanlis mi biliyorum

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .
1. Seyircilerin stadyumlara girişleri, HES/Passolig entegrasyonu ile Passolig üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine Passolig’in ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir.

2. HES uygulaması ile Covid-19 aşıları kontrol edilen ve HES'in onay verdiği seyirciler stadyuma girebilirler.*

3. Aşı olmamış ve Covid-19 geçirmemiş seyircilerin müsabaka gününden 48 saat önce PCR testi yaptırmaları gerekir.

4. Covid-19 geçirmiş ancak müsabaka tarihi itibarı ile henüz aşı takvimini tamamlamamış seyirciler HES onayı ile stadyuma girebilirler.**

5. Seyircilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Süper Lig ve TFF 1. Lig için Passolig ile yapılacaktır. trt haberdede böyle yazıyor
PCR yapıp girebilirsin aşı olmadan asla

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Covid olduysan zaten aşı olamıyorsun. Belli bir süre geçmesi gerekiyor.
Aşısız da almıyorlar. PCR yaptır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ali Rıza Altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır sagolun test olmaya gidiyorum şimdi umarım pozitif çıkmam

Tokuchi77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Ad Soyad
Aşı olmanı önermem. Gerekirse stadyuma gitme.
Anayasa haklarına aykırı. Yakın zamanda özgürlük diye haykıran insanlar istediğini alacaktır.
Deneysel sıvıları vücuduna sokma.

shotpoter

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,007
İsim
Taha Efe
Anayasa haklarına aykırı. Yakın zamanda özgürlük diye haykıran insanlar istediğini alacaktır.

Flokii

80+
Görende dünya çapında aşıyı sadece biz oluyoruz sanacak ne bu aşı karşıtlığı 🤣 deneysel sıvı 🤣 kullandığın ilaçların çoğu deneysel ona bakılırsa nereden biliyorsun ?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hayırdır birader doktor musun profesör müsün ne biliyorsun da akıl verip milletin canına kast ediyorsun.deneysel sıvıymış.bi akıllı sensin zaten.klavyede yazı yazan her konuda uzman kesiliyor.

Tokuchi77

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
330
İsim
Ad Soyad
Komik insanlar sizi. Ben doktor değilim bilmiyorum ama siz doktorsunuz biliyorsunuz içinde mükemmel sizin ömrünüzü uzatacak sıvıların olduğunu :)
Sizler aşınızı olun zaten. Dünya nüfusu azalmalı da.

Top Bottom