Arama sonuçları: *

1. S

bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

arkadaşlar bi tanıdık mac book pro m3 alırsan işini görür dedi ama emin olamadım size de sorayım dedim birde pozitif teknoloji güvenilir mi acaba emin olamıyorum da
  2. S

Laptopumun ramini yükselteceğim bunun hakkında bilgi için buraya yazmak istedim

Lenovo ideapad Gaming 3-15IMH05 Laptopumun ramini yükselteceğim bunun hakkında bilgi için buraya yazmak istedim en fazla kaç gb yükseltebilirim acaba bir yerde 3200 başka yerde 2933 diyor hangisi doğru birde cl21 diyor ama satılan ramler cl22 bu sorun çıkartır mı
  3. S

laptopumu açtığım anda bellek kulllanımı %85 oluyor

arkadaşlar bu sorunu nasıl çözebilirim acaba daha yeni açtım ama böyle gözüküyor
  4. S

lenovo laptopumun ramini yükseltmek istiyorum

lenovo laptopumun ramini yükseltmek istiyorum acaba kendileri yapıyor mu yoksa benim kendim mi yapmam gerekiyor daha önce hiç içini açmadım sizce çok riskli mi acaba
  5. S

Lenovo IdeaPad gaming 3 laptopum için ram değiştirmek istiyorum

arkadaşlar 8 GB ram var şuan laptopta bunu nasıl yükseltebilirim illa kendim parçayı alıp mı yapmam lazım ve eğer ben alıcaksam be almamı önerirsiniz
  6. S

sistem önerisine ihtiyacım var

iyi akşamlar arkadaşlar ben 1.sınıf bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim lenovo ideapad laptopum var yanı sıra masa üstü almak istiyorum ileride de işime yarayacak sistem önerebilir msiniz 20-30 bine
  7. S

bilgisayarıma dün format attım bilgisayar yavaşladı

laptopun modeli Lenovo IdeaPad gaming 3 dün format attıktan sonra oyunlarda kasmaya başlamış ne yapabilirim güncellemeleri nerelereden yapabilirim bios olsun diğer şeyler olsun yapılacak şeyler hakkında yardım edebilir misiniz 1698344353 sitede hata kısmını kontrol et diyince fan yok dedi normal...
  8. S

laptop fanı ile alakalı

arkadaşlar Lenovo gaming ideapad 3 laptopum var fanında sorun olduğunu düşündüğüm için servise gönderdim geldi. parça değiştirdik falan yazıyordu kağıtta, oyuna gireyim dedim bilgisayarın sağ kısmında fan çalıştığı için ısınmadı ama sol tarafı aşırı ısındı. pek bilmediğim için soruyorum fan sol...
  9. S

laptopum (lenovo IdeaPad gaming 3) aşırı ısınıyor

arkadaşlar Lenovo gaming ideapad 3 laptopum var uzun süredir ders yüzünden oyun oynamamıştım oyuna girdiğimde fark ettim çok çabuk sürede aşırı ısınıyor ve laptopun sol tarafında ki soğutucular çalışmıyor ne yapabilirim
  10. S

bir anda wifi simgesi yok oldu

açtığından böyleydi 1659120385
  11. S

Rainbow siz siege deluxe paketi aldım ama kredi gelmedi

karakterler tam mı acaba
  12. S

Lenovo gaming 3 laptop almıştım bu gün CS yükledim ve çok kasıyor

Ayarları en düşüğe aldım oyun kapandı açtım bir kaç kere yine kapandı en sonunda açıldı ve hala çok kasıyor ne yapmam lazım
  13. S

Arkadaşlar 9k sistem önerir misiniz?

Toplama olursa lütfen aynı siteden olsun Monitörde 9 k içinde
  14. S

Arkadaşlar 10k ya sistem toplayacağım da yardım edermisiniz

Okul ve oyun için olurmu https://www.incehesap.com/ohm-2757x-frekanstv-gaming-PC-fiyati-45487/ Kasada ki işkemci stokta gözükmüyor Bu haliyle kasanın hazır hali varmıdır
  15. S

Arkadaşlar bana kasa monitör Max 10 k ya PC öneirimisiniz

Site lütfen güvenilir olsun parça parça önericekseniz lütfen aynı siteden olsun
  16. S

Arkadaşlar bana Max 10k ya monitör kasa önerir misiniz?

Oyun ve okul için bu olurmu GamingTech Noldor X AMD Ryzen 5 3600 16GB 1TB + 480GB SSD GTX1660 Super Freedos Masaüstü Bilgisayar https://www.hepsiburada.com/gamingtech-noldor-x-amd-ryzen-5-3600-16gb-1tb--480gb-ssd-gtx1660-super-freedos-masaustu-bilgisayar-p-HBV00000VQQQK?magaza=TuRuNCu+Bilgisayar
  17. S

Arkadaşlar toplam 10k ya kasa monitör önerir misiniz? okul ve oyun için

Parça parça önericekseniz aynı siteden olabilirmi AMD olursa iyi olur birde
  18. S

Arkadaşlar oyun ve okul için 10k ya PC önerir misiniz?

İşlemci AMD olsa iyi olur
  19. S

Arkadaşlar Max 10k ya PC önerir misiniz?

Site lütfen güvenilir olsun
Top Bottom