Arama sonuçları: *

1. NaneliProtein

Google Youtube hesabım çalındı Yardım eder misiniz

Yüksek abone sayısında kanalım da vardı üstelik trendyol hepsiburada hesaplarım onlara bağlıydı içinde yüzlerce kupon vardı belki 400 TL lik onları kullanacaktım pc parçaları alırken hepsi hayal oldu üstelik google drive fotoğraflarımı yedekledim en azından onlar kurtuldu ama ben en çok giden...
  2. NaneliProtein

TT altyapım 100 mbps destekliyor sizce geçmeli miyim ?

2 Yıl önce 6 7 ay beklemem sonucunda başvurum onaylandı ve altyapım geldi ama ben 24 mbps paket seçtim şuan taahhüt bitti ve 100 mbps desteklediği için geçmek istiyorum ama bu hız beni tatmin ediyor sizce geçmeli miyim ve geçersem upload yükselir mi yayın açmak istiyorum şuan 5 mbps alıyorum...
  3. NaneliProtein

6600 TL Rtx 2060 Topladığım sistem nasıl ?

Daha önce topladığım daha doğrusu vatanın topladığı pc yi 2. el satıp bunu toplayacağım sizce nasıl daha iyisi toplanır mı ? Gigabyte B450M S2H AM4 DDR4 anakart AMD Ryzen™ 5 3500X 3.6GHz işlemci Rtx 2060 OC 6 GB ekran kartı Neo Forza 16GB(2x8GB) 3200MHz ram kingston hyperx fury 3d 480gb ssd...
  4. NaneliProtein

Yeni sistemim geldi G.o mu h.o

yeni sistemim geldi h.o alırım kasa bileşenleri Kasa:Thermaltake V200 tg Rgb Edition Anakart:Msı B-450M-A Pro Max 3466 mhz (OC) M.2 AM4 maTx İşlemci:Amd Ryzen 5 2600 3.40 Ghz 6 Çekirdek19 Mb AM4 12Nm Ekran Kartı:Msı Radeon RX 5500 XT Mech 8G 8GB GDDR6 128Bit Ram:Gskill 16GB (2×8) Flare X Gri...
  5. NaneliProtein

Yeni İnternet sağlayıcısı önerisi

türk telekom denen markadan dan 90 TL verdiğim 24 mbps almam gereken netten bu hızı alıyorum o nedenle yeni bir internet sağlayıcısı arıyorum turknete e geçmeyi planlıyorum sizce geçmelimiyim yada aklınızda fiyatı 100 lira yı geçmeten güzel bir internet önerir misiniz? ?
  6. NaneliProtein

Psu Nasıl seçilir neye göre seçilir ?

Psu konusunda bi bilgim yok pc topalamak istiyorum ama hangi psu yu alıcam sistem ile uyumsuz olur kronik sorunlu olur diye alamıyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz ?
  7. NaneliProtein

maks 6500 lira ya mönitör + sistem önerisi

6500 TL yi geçmeyecek mönitör ve kasa önerisi yaparmısınız
  8. NaneliProtein

5k kasa ve mönitor sistem

5000 TL bandında kasa ve monitörlü güzel bir sistem önerir misiniz? ?
Top Bottom