Neler Yeni

Yeni İnternet sağlayıcısı önerisi

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Naneliprotein
Screenshot_40.png

türk telekom denen markadan dan 90 TL verdiğim 24 mbps almam gereken netten bu hızı alıyorum o nedenle yeni bir internet sağlayıcısı arıyorum turknete e geçmeyi planlıyorum sizce geçmelimiyim yada aklınızda fiyatı 100 lira yı geçmeten güzel bir internet önerir misiniz? ?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Alıntıyı görüntüle
türk telekom denen markadan dan 90 TL verdiğim 24 mbps almam gereken netten bu hızı alıyorum o nedenle yeni bir internet sağlayıcısı arıyorum turknete e geçmeyi planlıyorum sizce geçmelimiyim yada aklınızda fiyatı 100 lira yı geçmeten güzel bir internet önerir misiniz? ?
millenicom öneriyorum. Altyapın varsa

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
altyapın ne sağlıyor peki?
altyapın yetersiz ise zaten 24 mbps alamazsn

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Alıntıyı görüntüle
Hocam bu altyapı olabilir ADSL mi?
ADSL ise sittin sene beklesen 24 alaman hocam.

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Naneliprotein
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
altyapın ne sağlıyor peki?
altyapın yetersiz ise zaten 24 mbps alamazsn
24 ay oldu bu marrkayı kullanalı ilk 6 ay 23 download alıyordum ve 4 mpbs upload alıyordum ne olduysa 6 aydan sonra oldu ping seviyem LoL de bile 140 olmaya başladı internet hızım 4 mpbs hızı geçemiyordu modem de sorun yoktu başka modemlerde denedim müşteri hizmetlerini aradım çalışmanın olduğunu söyledi 18 aydır hep aynı sorun oluyordu tahüt bitti bende başka markaya geçmeye karar verdim kısaca altyapım destekliyor

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
24 ay oldu bu marrkayı kullanalı ilk 6 ay 23 download alıyordum ve 4 mpbs upload alıyordum ne olduysa 6 aydan sonra oldu ping seviyem LoL de bile 140 olmaya başladı internet hızım 4 mpbs hızı geçemiyordu modem de sorun yoktu başka modemlerde denedim müşteri hizmetlerini aradım çalışmanın olduğunu söyledi 18 aydır hep aynı sorun oluyordu tahüt bitti bende başka markaya geçmeye karar verdim kısaca altyapım destekliyor
anlıyorum reis millenicom netspeed ve turkneti arastir

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Naneliprotein
millenicom öneriyorum. Altyapın varsa
hocam teşşekürler öneriniz için altyapım 79 mbps destekliyormuş artık geçiceğim sağlayıcı belli oldu

4101995

80+ Gold
En İyi Cevap
24
Adsl olamaz ilk başlarda 23 alıyormuşsun o zaman millenicom öneririm.
Olabilir ADSL stabil değildir sana 24 MBPs’ye kadar veririm der ve haklıdır 1 de verir 10 da 20 de ne de olsa hepsi 24 e kadar olan sayılardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam teşşekürler öneriniz için altyapım 79 mbps destekliyormuş artık geçiceğim sağlayıcı belli oldu
Hocam Fiber alt yapı olursa iyi yoksa VDSL en olmadı ADSL alın umarım fiber alt yapınız vardır. Kaç MBPs desteklediğinin de çok aşırı önemi yok alacağınız şeye dikkat edin.

Top Bottom