Neler Yeni

İnternet sağlayıcısı önerir misiniz?

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Yusuf Eroğlu

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
470
İsim
muhammed samet
Türk telekom 25 mbps fiber kullanıyordum ama fiyatı 300 TL yi aştı ve vaat ettikleri hızı sürekli vermiyorlardı. Şuan iptal ettirdim ve yeni sağlayıcı arıyorum 300 TL altında bildiğiniz 20-25 Mbps hızında güvenilir bir sağlayıcı var mı?
Kayseri'de yaşıyorum
ben de malesef türk telekom kullanıyorum tahüt bitiğinde türknete geçeceğim

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Türknet'te de zam yaptı diye (%20 yani 20) Telekom'a geçer taahhüt yaparım diyen arkadaşlar vardı. Sizin ki tam tersi olmuş.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Türk telekom 25 mbps fiber kullanıyordum ama fiyatı 300 TL yi aştı ve vaat ettikleri hızı sürekli vermiyorlardı. Şuan iptal ettirdim ve yeni sağlayıcı arıyorum 300 TL altında bildiğiniz 20-25 Mbps hızında güvenilir bir sağlayıcı var mı?
Kayseri'de yaşıyorum
Keşke iptal etmeden direkt taşıma yapsaydınız. Bağlatırken ekstra ücret ödemek durumunda kalacaksınız.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Yusuf Eroğlu

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Valla şuan aklıma geldi hızlı oldu biraz
İnternet sağlayıcısı seçimi yaparken bulunduğun konumda kullanıp memnun olan sağlayıcılara yönel. Örneğin ben netspeed bağlattım çok kötüydü. Yaklaşık 30 gün bağlı kaldım. Neredeyse 10 gün internet yoktu. Bu netspeed'in kötü olduğu anlamına gelmiyor. Benim lokasyonumda kötüymüş. Yıllardır TT kullanıyorum. Yılda 2 kez geceleri bakım sebebiyle gidiyor. 1 gün bile internet kullanmadığım olmuyor. Bu yüzden çevrende kullananlara mutlaka göz gezdir.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Yusuf Eroğlu
İnternet sağlayıcısı seçimi yaparken bulunduğun konumda kullanıp memnun olan sağlayıcılara yönel. Örneğin ben netspeed bağlattım çok kötüydü. Yaklaşık 30 gün bağlı kaldım. Neredeyse 10 gün internet yoktu. Bu netspeed'in kötü olduğu anlamına gelmiyor. Benim lokasyonumda kötüymüş. Yıllardır TT kullanıyorum. Yılda 2 kez geceleri bakım sebebiyle gidiyor. 1 gün bile internet kullanmadığım olmuyor. Bu yüzden çevrende kullananlara mutlaka göz gezdir.
Evet doğru söylüyorsun fakat comnet, fixneg vs. Gibi çok garip fazla kullanılmayan sağlayıcılar var. Bunları da çevremde çok kullanan yok o konuda ne yapacağımı pek bilmiyorum

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet doğru söylüyorsun fakat comnet, fixneg vs. Gibi çok garip fazla kullanılmayan sağlayıcılar var. Bunları da çevremde çok kullanan yok o konuda ne yapacağımı pek bilmiyorum
Comnet TT altyapısı kullanıyor. Biz arkadaşıma Temmuz ayında ucuz olması sebebiyle 1 yıllık paketini aldık. Paket bitsin diye gün sayıyoruz. Fiber olan bir yerde TT altyapısında kesinti olmamasına rağmen bakım var denilerek sürekli interneti gidiyor. Genelde hep evde olduğu haftasonu oluyor bu durum. Ayda 6-7 gün kesinti oluyor. Haftasonları olduğunda durum çekilmez hal alıyor. Comnetten kesinlikle uzak durmanı öneririm. Forumda bununla ilgili konular bulabilirsin. Ben bağlattıktan sonra gördüm maalesef. Böyle olduğunu bilsem bağlatmazdım. Türknet, netspeed,millenicom gibi bilinen firmalardan şaşma. Ucuz internet çok problem yaratıyor. Sonra keşke daha fazla para verseydim diyorsun.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Ucuz veya pahalı olmasının pek etkisi yok. Alternatif iss lerin hepsinde risk var.
4 ay Netman kullandım neredeyse sıfır sorun. Altyapı da dediğiniz gibi önemli.
Ha ben risk almam dersen, Telekom dan 24 ay taahhüt yapın.

Son düzenleme:
Top Bottom