Neler Yeni

Öneri Hangi ISS seçilir sizce ?

Hangisine geçmeyi düşünüyorsunuz / Hangisine geçilir ?

• Turuncunet

Oylar: 0 0.0%
  • Şoknet

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    39
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,137
İsim
a l p e r
Daha önceden int bağlantınız varsa hiç kablo işi falan olmuyor. Modemden ayar yapıyorsunuz sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onları bende bilmiyorum :D
modem de degismiyor yani? valla ben cok zahmetli bir diye degistirmiyordum

PffPanda

80+ Bronze
yani boyle port acma kablo cekme isleriylebfalan ugrasmiyoruz?
Eğer taşıma yapmadan iptal edip öyle geçersen port bulamama gibi şeylerle uğraşıyon bide kurulum ücreti vs ödüyorsun dostum bana kalırsa taşıma elbette daha mantıklı . E devletten bazı firmalar fesihte edilebiliyor . Dediğim gibi bende daha karar aşamasındayım . Türknet bu zamı yapmasa böyle bir konu olmayacaktı . Forumun yarısı da eminim ki türknetli olduğundan bu kadar mağdur olmaya başladı

Passamet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Passamet
Gıbırnete bak hele, ne haddine böyle konuşmak.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Gigafiberin yoksa maalesef artık türknette kal diyemem.

PffPanda

80+ Bronze
Abi bir dakika frekanslar karıştı ciddi ciddi netspeed yerine speednet yazmışım olm POWEMFPOWMFEWOPFMOPEWMFPWEO
Beyler speednet i siz yazmadım farz edin bu konu aramızda kapansın orası netspeed olacak güzel antlaşma olur bence :D .

BerkW

80+ Bronze
Türk telekomda ping mi oluyormuş? Riotun oyunlarından valo değilde lol var sabit 10ms oynuyorum. Csde 60-70 arası sabit. Yıllardır kullanırım nadiren internet kesilir. Geçen bi kesildi aradım sordum mahallede alt yapı çalışması varmış fiber geldi. Onun haricinde ne ping var ne başka bir şey. Anlaştığımız int değerlerini de veriyorlar. E taahhütte var 2 yıl bu enflasyonda zam yok kafamda rahat
Hocam yaklaşık 2 yıl Türk Telekom kullandım başkalarını bilmem ama hayatımda kullandığım en rezalet İnternet hergun ayrı bi sorun yaşadım valorant oynuyorum pingsiz bi tür geçmiyor,film izlemek istiyorum habire donuyor,youtubete bakıyorum donuyor, yükleme hızı deseniz yerlerde zaten daha bir sürü sorun yaşadım

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,137
İsim
a l p e r
Eğer taşıma yapmadan iptal edip öyle geçersen port bulamama gibi şeylerle uğraşıyon bide kurulum ücreti vs ödüyorsun dostum bana kalırsa taşıma elbette daha mantıklı . E devletten bazı firmalar fesihte edilebiliyor . Dediğim gibi bende daha karar aşamasındayım . Türknet bu zamı yapmasa böyle bir konu olmayacaktı . Forumun yarısı da eminim ki türknetli olduğundan bu kadar mağdur olmaya başladı
ya bana şok market mantikli geldi marka olarak int konusunda daha yeniler ama fiyatlandirmalari guzelmis. ben suan 35 mbps 95 tl oduyorum 35 tl farkla 50 mbps upgrade edebilcem. 35 lira da hic birsey yani

PffPanda

80+ Bronze
modem de degismiyor yani? valla ben cok zahmetli bir diye degistirmiyordum
Yok modemin varsa değişim yokta ben şuan tarihin bruh moment anını falan yaşıyorum

Hocam yaklaşık 2 yıl Türk Telekom kullandım başkalarını bilmem ama hayatımda kullandığım en rezalet İnternet hergun ayrı bi sorun yaşadım valorant oynuyorum pingsiz bi tür geçmiyor,film izlemek istiyorum habire donuyor,youtubete bakıyorum donuyor, yükleme hızı deseniz yerlerde zaten daha bir sürü sorun yaşadım
Valorantta sınırsız mermi veriyor hocam yalnız ,ping yok sizin sorununuz o

ya bana şok market mantikli geldi marka olarak int konusunda daha yeniler ama fiyatlandirmalari guzelmis. ben suan 35 mbps 95 TL oduyorum 35 TL farkla 50 mbps upgrade edebilcem. 35 lira da hic birsey yani
İnterneti marketten çekiyorlar diye soğuk espiri yapanlar oldu ama bana da farklı gelmedi değil yani şimdi 😂

Gigafiberin yoksa maalesef artık türknette kal diyemem.
Hangisine geçilir hocam sizce ? netspeed mi ?

BerkW

80+ Bronze
Yok modemin varsa değişim yokta ben şuan tarihin bruh moment anını falan yaşıyorum

Valorantta sınırsız mermi veriyor hocam yalnız ,ping yok sizin sorununuz o

İnterneti marketten çekiyorlar diye soğuk espiri yapanlar oldu ama bana da farklı gelmedi değil yani şimdi 😂
Doğrudur hocam 🤣

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Şu Netspeed aktifleşsin en iyisi bir inceleme açayım hem bana hem insanlara faydalı

PffPanda

80+ Bronze
1674252154055.png

1674252167942.png

Abi firma bu yazım yanlışını görmesin vallahi bak kapatır gider . Çok alakasız şekilde yanlış yazmışım ankete bende diyorum ne diyor abi bunlar ben nereye speednet yazmışım diyorum

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

PffPanda

80+ Bronze
Şu Netspeed aktifleşsin en iyisi bir inceleme açayım hem bana hem insanlara faydalı
Hocam baya araştırdım şikayet var ama diğerlerine nazaran en azından modemi sök ver bakayım demiyor yada direk hattını kesip atmıyor bu firma direk müşteri hizmet memnuniyet odaklı falan ya
Gıbırnet gibi mesela değiller
1674252337487.png

Başka sorun kalmamışki hocam zaten

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,304
Üyeler
151,529
Son üye
xeonkar83
Top Bottom