Neler Yeni

Öneri Hangi ISS seçilir sizce ?

Hangisine geçmeyi düşünüyorsunuz / Hangisine geçilir ?

• Turuncunet

Oylar: 0 0.0%
  • Şoknet

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    39

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Hocam baya araştırdım şikayet var ama diğerlerine nazaran en azından modemi sök ver bakayım demiyor yada direk hattını kesip atmıyor bu firma direk müşteri hizmet memnuniyet odaklı falan ya
Gıbırnet gibi mesela değiller
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başka sorun kalmamışki hocam zaten
Dediğim gibi 1 2 güne inceleme atıcam forumlara geçmek istersen inceleyip geçebilirsin
davet kodum ilede indirim olabilir :)

Zechion

80+ Silver
Öncelikle biliyorsunuz ki zam yapıldı ve fiyatlar uçtu bir anda 250 oldu . Sonra diğer tüm issler zam yaptı şimdi öncelikle bende iss arıyorum linçlemeyin yani buna niye öyle dedin buna mı geçelim sponsormusun falan diye hiç söylemeyin çünkü bende bir tanesine geçeceğim mecburen . Normalde fiber kullanıyor olsam o fiyatı dert etmezdim ama özellikle vdsl olunca ( olm bina yeni olmasına rağmen bide fiber yok istanbulun en güzel yerlerinden birinde bide ... neyse ) bu ücrette koyduğu için değiştirme kararı aldım .
Şimdi başka forumlara şikayet sitelerine ve youtubelarda yorumlara falan baktım nerdeyse tüm sağlayıcıların ve yorumlarım şunlar .

Turuncunet kararsız ortalama nötr gibi .
Comnet te arkadaşı eleştirirseniz size danışmadan hesabınızı falan iptal ediyormuş alta link bırakırım okursunuz benzerleri çok var .

Türkcell geçilir ama fiyat fazla bide verilen internet hızı da düşük geldi o fiyatlara ama sağlam bir iss .
Türk Telekom Cs de 500 pingin olup valorantta size üstün ping değerleri sayesinde size sınırsız mermi veren forza horizon gibi oyunlarda ışınlanıp yarışı önce yada birden bitirebilme özelliğini verir . ( Ha birde oyun oynarken yaşadığınız anlık krizlerde şirkete ne kadar güzel bir hizmet kullandığınızı bağıra bağıra dile getirebilirsiniz . )

Türknet ise keşke gelen mesajda gidip 1 yıllık 160 TL den alsaydım diyorum şuan 200 e alabilirim ama dönsem bile aynı fiyattan kullanabileceğim için bunu şuanlık köşede bırakıp başka issler denemek istedim
Gıbırnet / Kıvırnet " Getir modemimi bakim int kullanmayı bilmiyon " diyen tek iss
Alıntıyı görüntüle

Netspeed yine ortalama ama daha çok müşteri memnuniyeti ve fp ye odaklanan türknet çakması bir yere benziyor hiç denemedim yorumlara bakıyorum ve zam oranı max %18 olup yılda max 2 kere zam oluyormuş 100 mbps 160 TL vdsl için konuşuyorum karar vermedim ama olumsuz yorum bulamazsam buna geçmek durumunda kalıcam zaten .

Şoknet ise bilemiyorum daha sitelerindeki banner bile bulanık kaldı ki internet sağlayıcısı olacak yine de size bırakıyorum ve size soruyorum . Sizce hangisine geçilir ?
Alıntıyı görüntüle
Gıbırnetin konuşma beni baya güldürdü. :D

PffPanda

80+ Bronze
Gıbırnetin konuşma beni baya güldürdü. :D
Sök ver modemimi kullanma sen internet falan

Adam dakikalar içinde beyfendi uslübünden rage moduna geçmiş

Olm bura interneti nerden sağlıyor bu nasıl isim ilk defa görüyorum :D .
1674294135275.png

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
Millenicom, Türknet kullandım şu anda netspeed kullanıyorum en beğendiğim netspeed oldu.(müşteri hizmetleri açısından)
İnternette sorun yoksa hepsi aynı hızı veriyorlar zaten.

PffPanda

80+ Bronze
Millenicom, Türknet kullandım şu anda netspeed kullanıyorum en beğendiğim netspeed oldu.(müşteri hizmetleri açısından)
Hocam gece kesilme yada internet sitelerine sansür gibi bişey var mı ? Bir kaç yere sansür var geçmeyin diye yazmışlarda

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Netspeedin müşteri hizmetleri internetinden bile daha iyi :D

haro44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Harun-Akçay
Hocam gece kesilme yada internet sitelerine sansür gibi bişey var mı ? Bir kaç yere sansür var geçmeyin diye yazmışlarda
Gece hiç kesilme olmadı bende.
Sansür var mı bilmiyorum karşılaşmadım hiç.

Netspeedin müşteri hizmetleri internetinden bile daha iyi :D
Şakasız adamları aradım 3 saniye sonra müşteri hizmetlerine bağlandım gerçekten çok iyiler bu konuda.

Son düzenleme:
Top Bottom