Neler Yeni

Kayseri'de önereblieceğiniz internet sağlayıcısı var mı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
Çoklu Konu, Spam
Kayseri'de yaşıyorum ve Türk telekom kullanıyordum 24 mbps lik fiber paketi 300 TL yi aştı ve iptal ettirdim Kayseri'de yaşayan arkadaşlar önerebileceğiniz internet sağlayıcısı var mı? Fiyatı biraz makul olursa sevinirim ( Turknet ve Superonline dışında )

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Altyapıya Bakıp ona göre alman lazım tt baya arttırdı fiyatları. Uygun olan turknet TT altyapısı ile 100mbps veriyorsa ona geçebilirsin. Kablonet ve mileni var onlar hakkında çokbir bilgim yok

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyapıya Bakıp ona göre alman lazım tt baya arttırdı fiyatları. Uygun olan turknet TT altyapısı ile 100mbps veriyorsa ona geçebilirsin. Kablonet ve mileni var onlar hakkında çokbir bilgim yok
Türk Telekom da sıkıntı yaşamadım tt altyapısı kullanan farklı bir sağlayıcı sıkıntı yaşatır mı hocam?

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,174
İsim
Batuhan
Türknet Veya Netspeed Tavsiye Ederim .

Kayseri'de yaşıyorum ve Türk telekom kullanıyordum 24 mbps lik fiber paketi 300 TL yi aştı ve iptal ettirdim Kayseri'de yaşayan arkadaşlar önerebileceğiniz internet sağlayıcısı var mı? Fiyatı biraz makul olursa sevinirim ( Turknet ve Superonline dışında )
Netspeed kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.100 mb 278 TL istersen ref veriyim 20 TL indirimli kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Onur a.
Türk Telekom da sıkıntı yaşamadım tt altyapısı kullanan farklı bir sağlayıcı sıkıntı yaşatır mı hocam?
Altyapıda problem yaşamassın aynı devam eder ama bi problem olduğunda süreç kendi firmanı ararsın firman ttyi arar kısaca süreç uzar

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru