Arama sonuçları: *

• Users: Sola
  • Order by date
  1. Sola

Samsung Evo Plus microSD farkları nedir

Evo Plus'ın 256'lığını alıcam ama 3 farklı versiyonu var bunların farkı nedir biri 21 daha eski de 24 olanların farkı ne? Teşekkürler. https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0CZRX8YGQ/ref=dp_ob_neva_mobile
  2. Sola

Naysdan Paparaya para gönderme

Bugün naystan paparaya para göndermeye çalıştım. Daha öncesinden hesaba para yüklememe rağmen 1 seferlik para yüklemelisiniz uyarısı verdi. Canlı desteğe sorduğumda ibandan yüklemelisiniz dendi. Paparaya girip ibandan yüklemeye çalıştığımda ise kurumsal ibana para gönderemezsiniz uyarısı verdi...
  3. Sola

Ana Konu 💸İş Bankası'nın Kazandıran Uygulaması NAYS🔥

Kullanan olursa diye referans bırakıyorum bende https://naysapp.tr.go.link/?adj_t=gro6z40&label=11408395-9313-4dc8-a6c4-0ab9633cf664 1656508570 para yatırman lazım 1 lira bile yetiyo
  4. Sola

Bu ses hangi müzik aletinin ?

blok flüte benziyo ama yan flüt de olabilir
  5. Sola

Papara abonelik iptali

Uygulamada altta en sağda papara card yazısı var. Oraya basınca abonelikler çıkar. Bi ordan dener misin?
  6. Sola

Klavyenin numpad i kesersek nolur

bıçakla dal kanka bişey olmaz 😅
  7. Sola

Müzik zevkimi yorumlayın

Çok öznel bişey ama yorum yapıcaksak 5/10 falan bana göre
  8. Sola

Hangisini tercih etmeliyim ?

6500xt al
  9. Sola

Okuma kitabı önerisi istiyorum

Otostopçunun Galaksi Rehberi serisi
  10. Sola

2000 tl Bluetooth Kulaklık Önerisi

Bakıyorum şimdi teşekkürler
  11. Sola

2000 tl Bluetooth Kulaklık Önerisi

Kulak kapsayan Şarjının uzun gitmesi ve ses kalitesi önemli. Aklımda şu var. Şimdiden teşekkürler.
  12. Sola

kasa camına (temperli cam) matkapla delik açsam cam çatlarmı

Su jeti ile kesilebilir.
  13. Sola

1440p Monitör Önerisi

Bütçe 4000-4200 civarı. IPS ve 27' olması önemli. Ayrıca monitör standı almayı düşünüyorum bu yüzden monitörün kendi standı çok önemli değil.
  14. Sola

Ryzen 5 5600x rtx 3070 vs 7 5800x rtx 3060 ti

Çok fazla render yapmayaksan 3070. Ama ikisinide 2k max grafik oynamanı öneririm.
  15. Sola

Format atıyorum acil windows 10 pro key alabileceğim site önerir misiniz ?

Key istemişsiniz orjinali bu. Daha ucuz fiyatlara olanlar korsan keylerdir.
  16. Sola

Format atıyorum acil windows 10 pro key alabileceğim site önerir misiniz ?

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/windows-10-pro/df77x4d43rkt?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab
  17. Sola

Elektronik cihazların ulaşılması zor olmasını savunanlar hakkında

Normal karşılayanlarda hiçbir araştırma yapmayıp her duyduğuna inanlar. Genelde de bunlar 40 yaş ve üstü insanlar oluyor. Gençlerin geleceğine de oylarla bu insanlar karar veriyolar ya en kötü yanı da o. Türk gençlerinin geleceğini çaldılar ve hala yeni nesillerin de geleceğini çalmaya devam...
  18. Sola

Enis abi burada biraz konuşmuştu bu konuda. ( saniyeli attım açıp bakabilirsiniz)
  19. Sola

İşte sıkıntı da bu. Teknoloji lüks değildir. Türkiye'de pahalıdır. Adamların bir asgari ücretinin 3/1' i ile aldığını biz aylarca maaşı hiç harcamazsak ancak alabiliyoruz.
Top Bottom