Arama sonuçları: *

1. F

Öneri RTX 4070 laptop onerisi

ASUS TUF R9 olan model ile Acer’in ayni donanimlisi arasinda kaldim Acer fiyatlari 60K oldu. Oneri yapabilir misiniz HP Omen de aklimi celiyor bu butcede en iyi sogutma ve performansi ariyorum.
  2. F

Yardım Bu soğutucu nasıl Rampage

120lik sıvı soğutma :DDDD GO
  3. F

Çözüldü✓ MSI Z490 + İ7 11700 Sistemde CPU power nasıl takılmalı 8+4 mü 8 mi

10700K'da tek 8pinle 280W vuruyor tek 8 yeterli.
  4. F

🔥İndirim Cat Colorado Erkek Bot - Bal Rengi Nubuk 1.019TL

Sepette 2300TL Premium hesap. Düzeltilmiş büyük ihtimal yada hatalı gösteriyor.
  5. F

4070 VE ÜSTÜ EKRAN KARTI OLAN BAKABİLİR Mİ ?

Detaylı anlatacaksan ve kısaysa yapımı yaz özelden 4070 var bende.
  6. F

superonline kullanıyorum kullanım sürem bitti

3 kuruş fazla olsun Superonline olsun modundayım. 10 yıla yakındır kullanıyorum fiber olarak, araya Turknet girdi ve girdiği gibi geri gönderdim. Her türlü arızada 24 saat içinde gelip çözüp gidiyorlar ki 10 yılda 5 6 defa kabloda eskimeden kaynaklı problem yaşadım oda ben kabloyu çatıdan...
  7. F

topladığım sistem nasıl?

O fiyat bandına DDR5 bulunuyor çok pahalı ve gereksiz olmuş sistem.
  8. F

RTX 5000 Seri̇si̇ Ekran Kartları Beklenir Mi?

Kart güçlü hocam ama NVIDIA cimriliği yüzünden arada kalmış bir kart. 2K için çok alınası ama 4K için yönelmezdim. Her yıl bir üst modele geçecekseniz alın ama bir kaç sene aynı kartı kullanacaksanız 4080 altına inmeyin.
  9. F

4K performansını 4060 Ti ile yapılabilecek bir şey değil maalesef keşke öyle olsa. 2K için 4070 FG ile bile yetersiz geldiği yerler oluyor siz 4K istiyorsunuz bide yapabilecek pek bir şey yok.
  10. F

30-36K arasında 0-2. el bulunabiliyor. 0 olarak en ucuz sanırım bu https://www.gaming.gen.tr/urun/351290/galax-sg-1-click-oc-geforce-rtx4080-16gb-gddr6x-256-bit-dlss-3-ekran-karti-48nzm6md6lsg-2-yil-birebir-degisim-garantili/ Soğutma olarakta Ventus hariç bütün 4000 serisi serin çalışıyor.
  11. F

4070 Ti 12GB VRAM ile 4K geleceği yok gibi. Hatta şuan bile oyunlar 12GB üstüne çıkıyor. Cyberpunk 2K'da Overdrive, Path Tracing açık şekilde 11GB kullanıyor benim bilgisayarda belki daha üstüne bile çıkabilir. FG tüm oyunlara demeyim ama çoğu oyuna eklenir. DLSS çıktı eski oyunlar bile içine...
  12. F

Onun için bir kaç ay daha var. Fiyatlandırma nasıl olacak, tr fiyatları ne kadar uçacak orası meçhul. 3090dan 4070e geçiş yaptım -200W + FG için. 4080e bütçe uygunsa alınabilecek bir kart. Saf güç olarak eski nesillerin üstüne çok katılmadı evet ama teknoloji açısından üstüne baya konuldu. Yeni...
  13. F

4K için minimum RTX 4080. DLSS3 3000 serisine gelmeyecek. Performansı zaten DLSS3 uçurmuyor FG uçuruyor o da 4000 serisinde mevcut. 3 yıl beklerim diyorsanız bekleyinde bir anlamı yok.
  14. F

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

parayi atacagimiz kisiyi kesinlestirinde alalim.
  15. F

❌İndirim Bitti! Kaspersky'de Cuma Fırsatı başladı!

Hangi paket için yer varsa bende geleyim 20 kişi premium 2yıllık 32.5TL oluyor.
  16. F

Yardım Razer BlackShark V2 X USB 1.989TL alınır mı?

%70 yada 80in üstünde dip ses sorunu var zaten bilinen bir şey bu.
  17. F

Hangi Renk Switch Kullanıyorsun?

Low profile red.
  18. F

Mavi Ekran DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER Siyah ekran ve çökme

Son çıkan BIOS o tarihliydi geçen ay güncelledim. 0 hata. Windows RAM testide yaptım ikisinde de hata bulunamadı. SFC scannow komutlarınıda uyguladım. Şuan 2. monitörümü garantiye yolladım 3 4 gün önce ondan beri yaşamadım. Kartın DP girişi bozuk olma durumunda yaşanabilir mi böyle bir durum?
  19. F

Mavi Ekran DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER Siyah ekran ve çökme

Kusura bakmayın biraz geç gördüm. 3 4 gündür hata vermedi garip bir şekilde ama çokta kullanmadım açıkçası. LM: 0: kd> lm start end module name fffff800`37dd0000 fffff800`3805f000 mcupdate_GenuineIntel # (pdb symbols)...
Top Bottom