Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

TYT İçin Tavsiyeleriniz Ve Kaynak Önerisi

Merhaba sayın forum ! Seneye 11.sınıfım (sayısal seçtim) -Bu yaz Matematik için aktif matematik 0'dan başlayanlara kitabını bitirip (10-15 günde) 345 e geçmeyi düşünüyorum -Problemlerde başlangıç için 9.sınıftan kalma çözülmemiş çap problemler fasikülümü kullanıcağım daha sonra başka kaynak...
  2. İsmail Aslan

Snapchat Gmail'e gelen arkadaş ekledi bildirimi uygulamada gözükmüyor

Merhaba forum üyeleri , saat 14 gibi gmailime teamsnapchat'den (x) seni arkadaş olarak ekledi diye bir bildirim gelmiş ve ben saat 22 gibi uygulamaya girip baktığımda o kişi yoktu bildirimlerde ve beni ekleyenler kısmında Bu e posta doğru mu ? Doğruysa snapchat uygulamasında o x kişisinin...
  3. İsmail Aslan

Yeni kurmuş olduğum Notion uygulaması açılmıyor

Arkadaşlar notion'u yeni kurdum fakat açmaya çalıştığımda sürekli bu ekranda kalıyor.
  4. İsmail Aslan

1 defaya mahsus nargile içmek

Arkadaşlar bugün ilk defa nargile içtim ve ilk içmeme göre biraz fazla içtim , aroma hafifti. Bir daha içmeyeceğim , tek sefere mahsus zarar vermiş midir ?
  5. İsmail Aslan

Minecraft 1.16.5 modlu survival için mod önerisi

-Merhaba arkadaşlar serverı kendi bilgisayarıma kuracağım -arkadaşımla birlikte toplam 2 kişi oynayacağız - sistemim imzada mavi slimenin kullandığı modlar ve onun gibi eğlendirecek güzel modlar veya packler önerir misiniz ? -ben shaderda kullanıcam (çok detaylı ağır bir shadere gerek...
  6. İsmail Aslan

10.sınıf için kaynak önerisi

Arkadaşlar - 1 tane orta seviye matematik kitabı (karekök düşünüyorum) önerisi - birer adet orta seviye kimya ve fizik için kaynak önerisi (biyoloji içinde biyotik düşünüyorum) - coğrafya içinde konuyu pekiştirmelik kaynak önerisi -tarih için kaynak önerisi , (Tek seferlik alışveriş için ...
  7. İsmail Aslan

7000-9000TL telefon önerisi

daha çok sosyal medya , resim çekmek , gündelik kullanım için telefon önerir misiniz ? -kamera -batarya -ekran (bunlar benim için aranan kriterler)
  8. İsmail Aslan

Mavi Ekran minidump u inceler misiniz ?

bilgisayarı açarken mavi ekran yedim , ben analiz edicektim fakat windbg erişim reddedildi diyor. https://drive.google.com/file/d/13ciWaLSvOtQ_7ODlylovexQ7PBNDuKAG/view?usp=sharing
  9. İsmail Aslan

Telefon için 300-330TL Bluetooth Kulaklık önerisi

Merhaba forum üyeleri , Telefonda müzik dinlemek ve film izlemek için Bluetooth kulaklık önerir misiniz ? Şarz ömrü uzun ve performansı iyi olan bir kulaklık mümkün mü ?
  10. İsmail Aslan

İlk Valorant editim nasıl olmuş ?

Merhaba forum , Davinci Resolve ile yaptığım ilk edit nasıl olmuş sizce ? -Eksiklerim nelerdir ? -İlerki editlerde ne yapmalıyım ? Bunları dikkate alarak kendimi geliştirmek istiyorum. (Editi galerimde dursun diye birde arada Instagram story atmak amaçlı yapıyorum)
  11. İsmail Aslan

trendyoldan bu saatte vp alsam gelir mi hemen

arkadaşlar mağazama özel haraket kelebek gelmiş onu almak istiyorumda bu saattte vp alsam trendyoldan hemen gelir mi ?
  12. İsmail Aslan

1TB ssd + sıvı soğutma önerisi

Merhaba sayın forum ! Toplam 3000TL bütçem var (sıvı soğutma + ssd ) için -kasam 240 desteklediği için sıvı soğutma 240'lık olmalı. -Amd ryzen 5 5600x (Amd ryzen 7000 serisi çıkarsa o seriye upgrade yaptığımdada yetecek bir şey olursa güzel olur) Birde sadece 500gb ssd yetmiyor extra sata mı...
  13. İsmail Aslan

Çözüldü✓ AGT KURYE papara card , nottan çıkarıldı ne demek ?

Bugün (29.06.2022) Tarihinde SMS yoluyla AGT KURYE tarafından bir mesaj gelmiştir : "Papara kartınız teslimata çıkarılmıştır ancak teslim edilememiştir." Verdiğim adres iş yerinin adresi ve kargonun çalıştığı iş saatleri içerisinde adreste bulunmama ihtimalim veya bir başkasının bulunmama...
  14. İsmail Aslan

steam koleksiyon kartı düşürmek için oyun/uygulama önerisi

arkadaşlar hali hazırda 1,96tl + zup s (kartları daha düşmemiş) var. extra ne alayım 1.96 TL ye.
  15. İsmail Aslan

Android auto clickerı her açmamda erişebilirlik istiyor.

Merhaba sayın forum ! Öncelikle uygulamayı ilk indirip açtığımda karşıma şu ekran geliyor: Bu ekranda katman izini veriyorum burada bir problem yok. Erişebilirlik izninide veriyorum Tekrar uygulamaya girdiğimde her şey normal çalışır şekilde hazır oluyor. Fakat uygulamayı kapatıp tekrar...
  16. İsmail Aslan

Instagram storyler, reels videoları vb. Oynatılmıyor.

Arkadaşlar bugün nedense storyleri , reels videolarını vb. İzleyememeye başladım. Yaptıklarım : - Uygulamanın verilerini silmek - İnstagram'ı silip tekrar yüklemek - Cihazı (Poco x3 pro) yeniden başlatmak (Hiç biri işe yaramadı fakat)
  17. İsmail Aslan

PUBG mobile 55TL ye6325 UC mi gelicek ?

Arkadaşlar uzun zamandır oyuna girmiyorum ve girdiğimde ise 325 uc + 6000 büyük ödül diye bir şey gördüm. Ben bunu 55tl ye alırsam 6325 uc mi gelicek yani ?
  18. İsmail Aslan

havuzda ve havuzdan sonra baş ağrısı

Merhaba arkadaşlar 15 yaşıdayım , hayatımda 2.defa havuza gittim ve hayatımda ilk defa havuz kaydırağından kaydım fakat o an çok korktum (ilk olduğu için) ve havuza düşer düşmez suyun altından geri kalktığımda başım ağrıdı ve döndü(kafamdan darbe almadığıma eminim) Sonra biraz dinlendim suyun...
  19. İsmail Aslan

amd ryzen 5 5600x gold sample UV için yardım eder misiniz ?

Merhaba sayın forum! İşlemcim boşta 60 derecelerde takılıyor ve bazen 70 dereceye kadar fırlıyor. Valorant, Minecraft da çoğunluk 78-81 de dayalı kalıyor ve fan %100 dönmesine rağmen , yeryer 60'lara kadar düşüyor anlık fakat geri 80'lere çıkıyor kısacası hiç stabil değil. OCCT tesine başlar...
  20. İsmail Aslan

Çözüldü✓ Görüntü gelmiyor RTX3070

Asus tuf rtx 3070 (Diğer bileşenler imzada) Okuldan gelip pc'nin başına geçeyim dedim. Bir baktım ekran kartında kırmızı bir led yanıyor ve açtım görüntü yok. Anakarttada kırmızı led yanıyor.
Top Bottom