Neler Yeni

havuzda ve havuzdan sonra baş ağrısı

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Merhaba arkadaşlar 15 yaşıdayım , hayatımda 2.defa havuza gittim ve hayatımda ilk defa havuz kaydırağından kaydım fakat o an çok korktum (ilk olduğu için) ve havuza düşer düşmez suyun altından geri kalktığımda başım ağrıdı ve döndü(kafamdan darbe almadığıma eminim) Sonra biraz dinlendim suyun içinde hiç bir fonksiyonumda bozulma olmadı sadece ufak bir baş ağrım vardı. 1 saat filan daha yüzdük sonra yemek arası verdik. Sonrasında sıcak suya girdim ordan çıkınca başım döndü. Sonra saunada dinlendim çok iyi geldi fakat hiç baş ağrım yoktu. 1-2 saat yüzdüm ( bu süre içerisinde 2 defa daha kaydırak yaptım fakat baş ağrısı olmadı)
Sonra çıktık havuzdan baya bir yol yürüdük internet kafeye gittik yine bir şey olmadı sonrada eve geçtim ve biraz başım ağrıyor normal mi ? Siz hiç yaşadınız mı ?

Sir Cem T-oker

80+ Gold
kulağına su kaçmış olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

havuz temiz miydi ?

havuz temiz miydi ?

havuz temiz miydi ?

eskiden günde 5-6 saat civarı suda antrenman yapıyorduk. baş ağrısı olmadı. sadece bazı cahil insanlar havuza idrar bıraktığı için gözlerim enfeksiyon kapmıştı. sürekli kızarıyor falan. o zaman ufak baş ağrısı olmuştu.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

havuz temiz miydi ?

eskiden günde 5-6 saat civarı suda antrenman yapıyorduk. baş ağrısı olmadı. sadece bazı cahil insanlar havuza idrar bıraktığı için gözlerim enfeksiyon kapmıştı. sürekli kızarıyor falan. o zaman ufak baş ağrısı olmuştu.
Havuz klorluydu ve temizdi, kulağımın basınç yediğini çokkez hissettim.
Ama bu baş ağrısı daha öncede ufak yaşadığım ağrılardan gibi yorgun olduğum için olabilir mi acaba ? Anlık aşırı korkunun atması veya aşırı su yutmamdanda olabilir mi ? 4 kişiydik yanımdaki arkadaşımın 1 ininde başı dönmüştü.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Ama bu baş ağrısı daha öncede ufak yaşadığım ağrılardan gibi yorgun olduğum için olabilir mi acaba ? Anlık aşırı korkunun atması veya aşırı su yutmamdanda olabilir mi ? 4 kişiydik yanımdaki arkadaşımın 1 ininde başı dönmüştü.
olabilir.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Yaşadığınız korku veya heyecanın etkisiyle böyle olumsuz bir durum yaşama olasiliginiz yüksek ama yine de bir doktora giderseniz o size daha doğru bir cevap verir

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Merhaba arkadaşlar 15 yaşıdayım , hayatımda 2.defa havuza gittim ve hayatımda ilk defa havuz kaydırağından kaydım fakat o an çok korktum (ilk olduğu için) ve havuza düşer düşmez suyun altından geri kalktığımda başım ağrıdı ve döndü(kafamdan darbe almadığıma eminim) Sonra biraz dinlendim suyun içinde hiç bir fonksiyonumda bozulma olmadı sadece ufak bir baş ağrım vardı. 1 saat filan daha yüzdük sonra yemek arası verdik. Sonrasında sıcak suya girdim ordan çıkınca başım döndü. Sonra saunada dinlendim çok iyi geldi fakat hiç baş ağrım yoktu. 1-2 saat yüzdüm ( bu süre içerisinde 2 defa daha kaydırak yaptım fakat baş ağrısı olmadı)
Sonra çıktık havuzdan baya bir yol yürüdük internet kafeye gittik yine bir şey olmadı sonrada eve geçtim ve biraz başım ağrıyor normal mi ? Siz hiç yaşadınız mı ?
Bende 16 yaşındayım bir çok kez havuza gittim dediğin şeyleri yaptım aynısını banada oluyor havuzdan sonra. 1-2 Gün kalıyordu etkisi sonra geçiyodu bende. Normal bence.

Satriani

80+ Bronze
Normal kardeşim aşırı korku, stres ani tansiyon, yani kan basıncında dalgalanma yaratmış olabilir. Bu da akut baş ağrısı ve baş dönmesine sebep olmuş olabilir. tabii ki devam eden durumlarda hekime başvurmakta fayda var...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,582
Üyeler
141,315
Son üye
eray31
Top Bottom