Arama sonuçları: *

• Users: Yavuz.s.v
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Pc de arada bir elektrik çarpıyor

Merhaba arkadaşlar DASistem3 bilgisayara sahibim bizim evde bazen şalter atıyo en son şalter attığindan beri bazen elektrik çarpıyor bunu nasıl çözebilirim sistemimi bozarmı yardımcı olursanız sevinirm
  2. Y

Yardım Lolde farklı hesaba geçemiyorum

Merhaba arkadaşlar kardeşim Valorant oynadıktan sonra çıkıp Lol de kendi hesabıma girmeye çalıştığımda sürekli kardeşimin hesabı açılıyor ve bunu düzeltmek için yeniden başlatmam gerekiyor.Bu durum hakkında bi bilgisi olan varsa söyelebilirmi? (bilgisayarım yeni yani yazılımsal bişey oldugunu...
  3. Y

Yardım Freedos bilgisayara Windows kurcam hata alirmiyim

Arkadaşlar Dasistem3 aldım şuanda karantinada olduğum için evden çıkamıyorum . Bilgisayar freedos olarak geldi bende amcama rica ettim ve Windows kurulumu için flash hazirlatmasini istedim adam bana diyorki sen kuramazsin ilk freedosu silmen lazım bilgisayarı bozarsin bana gonder yapayım dedi...
  4. Y

Freedos bilgisayara Windows kurcam hata alirmiyim

Arkadaşlar Dasistem3 aldım şuanda karantinada olduğum için evden çıkamıyorum . Bilgisayar freedos olarak geldi bende amcama rica ettim ve Windows kurulumu için flash hazirlatmasini istedim adam bana diyorki sen kuramazsin ilk freedosu silmen lazım bilgisayarı bozarsin bana gonder yapayım dedi...
  5. Y

Öneri Rampage quadro 7.1 alinirmi

Arkadaşlar Max 180 TL bütçem var rampage quadro almayı düşünüyorum Bundan daha iyi bi kulaklık varmıdır (lütfen daha yüksek fiyatlı ürün onermeyin bütçem 150 di ztn 180 yaptım zorla )
  6. Y

Öneri Max 150 TL Kulaklık önerisi?

Max 150 TL'ye mikrofonlu f/p kulaklık ne önerirsiniz arkadaşlar
  7. Y

Öneri F/P mouse önerisi alabilirmiyim?

Max 120 TL bandında onerebileceginiz oyuncu mouse varmı ? Ben Rampage SMX-R85 Gentle almayı düşünüyorum
  8. Y

Yardım LG 23.6" 24GL600F monitör yardım

LG 23.6" 24GL600F 144Hz 1ms 2xHDMI DP FHD FreeSync Gaming Monitör Aldım ama inceleme videolarında yanında Windows a tanıtmak için CD çıkıyormuş ben Dasistem3ün yanına almıştım onda DVD okuyucu yok bu yanında çıkan CD gereklimi takıp bilgisayarımdan görüntü alabilecek miyim bilgisi olan varmı ...
  9. Y

Donanım Arşivi Dasistem3 STOĞA GELDİİİİ

ARKADAŞLAR Dasistem3 r5 3500 +ram 16Gb 3000mh (aynı marka fakat 3000 likle değiştirmişler normalde 3200 dü ) 5.300 TL ile stoga gelmiştir alacaklara şimdiden hayırlı olsun.
  10. Y

Donanım Arşivi Dasistem3 STOKK

Donanım arşivi Dasistem3 stoğu 2 gündür bitmiş durumda ve acilen bir PC almam gerekiyor full set dizicem sadece kasa için bütçem Max 5.500 civarı stok hakkında bilgisi olan veya sistem önerecek olanların tavsiyelerini bekliyorum
Top Bottom