Arama sonuçları: *

• Users: gxx#
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. gxx#

csgo güncellenirken bir hata meydana geldi (diske yazma hatası)

nasıl çözülür bu sorun
  2. gxx#

Bu JBL 510BT çakma mı?

sol altta fast pair yazıyor başka hiçbir kutuda görmedim bu ibareyi bu kutu çakma mı
  3. gxx#

Kablosuz Müzik Kulaklığı Önerisi

Max 800TL kablosuz kulaklık önerir misiniz bir miktar aşabilirim bütçeyi. (Kulaküstü olursa çok daha iyi olur)
  4. gxx#

Termal macun FPS arttırır mı?

Merhabalar cs valo ikisini de oynuyorum son zamanlarda sürekli FPS drop yemeye başladım sürekli kasıyor 4 yıldır falan termal macun değiştirmedim termal macun yenilesem düzelir mi yoksa işlemci anakart mı değiştirmeliyim? İşlemci: i5-4460 Anakart: MSI H97 GAMING 3 Ekran Kartı: GTX 970 RAM: 16gb
  5. gxx#

LoL Server değiştirme hakkında

Ultra komik arkadaşım komiklik olsun diye hesabımı Filipinlere geçirmiş TR serverına veya farklı bir servera geri döndürebiliyor muyum hesabı?
  6. gxx#

Ne yapacağımı bilemedim görüşlerinize ihtiyacım var

Merhabalar iyi akşamlar ben 15 yaşındayım bu aralar sürekli yapacak bir şey arıyorum ama bulamıyorum. Online oyunlar oynuyorum sürekli rank falan kasıyorum ama çok boş gelmeye başladı bana hiçbir katkısı olmadığını olmayacağını da düşünmeye başladım bu yüzden oyun oynarken de vicdan azabı...
  7. gxx#

5 Bin lira telefon önerisi

Arkadaşlar bütçem değişti o yüzden yeni konu açtım lütfen en fazla 5 bin lira olan, kamerası güzel, oyun oynatabilecek, kısaca bu fiyata alınabilecek en iyi telefonu lafı dolandırmadan söyleyebilir misiniz? İkinci el almayı düşünmüyorum. Lütfen bütçeyi şu kadar arttırırsan şunu alırsın gibi...
  8. gxx#

Max 4k Telefon Önerisi

En az 64GB Kamerası güzel oyun oynatabilecek bir telefon önerebilir misiniz? 2. Ele güvenmiyorum. Yurt Dışı olursa da 2 ay sonra gitme ihtimali var. Yani siz daha iyi bilirsiniz yardım eder misiniz
  9. gxx#

Sahibinden.com havaleyle alışveriş

Arkadaşlar sahibinden.com dan "Param Güvende" olmadan havaleyle satın alım yaparsam dolandırılma ihtimalim nedir? Kulaklığı alacağım adam normalde Param Güvende'yle satıyor ama %10 komisyon çok fazla geldi bana öyle dediğim de o zaman sen havale yap bana ben kargolayım dedi sizce güvenmeli...
  10. gxx#

500-800TL arası kulaklık önerisi

Merhabalar 500-800 TL arası bütçem var uzun süre götürecek bir kulaklık istiyorum oyun ve müzik için kullanıcam fps oyunları oynuyorum önerileriniz nedir? (Bu fiyat bandında çok zor biliyorum şartta değil ama kablosuz olsa mükemmel olurdu.) Birde temiz ikinci el alınır mı mesela şunlardan biri...
  11. gxx#

Logitech G435 alınır mı?

Merhabalar Logitech G435 hakkında yorumlarınız nedir, kullanan var mıdır, oyun müzik ve dizi için iyi midir? Şimdiden teşekkürler.
  12. gxx#

Saladdan mining yapmak zarar verir mi?

Arkadaşlar merhaba GTX 970 ekran kartım var salad dan mining yapsam ekran kartı zarar görür mü? Yakında bu bilgisayarı satacağım 970 yetmez derseniz min hangi ekran kartı lazımdır?
  13. gxx#

Ses kartı kulaklığa yetersiz kalırsa

Arkadaşlar merhaba ben 2.el HyperX Cloud Alpha almak için bir arkadaşla sözleştim bayramdan sonra alacağım ama iyi performans için anakartın iyi olması gerekiyormuş yeni öğrendim ben de şuan MSI H97 GAMING anakartı var bir sorun yaşar mıyım? Yaşarsam büyük bir sıkıntı mıdır? Zaten yazın daha iyi...
  14. gxx#

Çözüldü✓ HyperX Cloud 2 mi BlackShark V2 X mi, Arctis 3 mü?

Merhaba max 700 lira bütçem var başlıktaki kulaklıklardan ikinci el almayı düşünüyorum bir kaç tane güzel az kullanılmış buldum ama karar veremiyorum. FPS oyunları oynayan biriyim en iyisi hangisi olur sizce? Veya bu fiyat bandında daha iyi bir öneriniz var mı?
  15. gxx#

Bu uyarı ne anlama geliyor?

Merhabalar 2 haftadır falan bu bilgisayar ilk açıldığında bu uyarıyı alıyorum dikkate almadım hep ignorea bastım ama merak ettim ciddi bir sorun mu?
  16. gxx#

Bu sistem ne kadar eder?

Merhabalar bu sistem günümüzde kaç TL eder bir bilginiz var mıdır?
  17. gxx#

çözüldü

Arkadaşlar şu dosyayı her sildiğimde veya ismini değiştirdiğimde kendi kendine tekrar oluşuyor. Bu league of legendsın replays klasörü. Nasıl engellicem?
  18. gxx#

Bir uygulamayı gizlemek

Merhaba windowsta bir uygulamayı Program ekle ve kaldırda dahi gözükmeyecek şekilde gizlemenin bir yolu var mı? Bir keresinde yapmıştım bildiğin yazınca çıkmıyordu program ekle veya kaldırda falanda yoktu şimdi nasıl yaptığımı hatırlamıyorum
  19. gxx#

Adobe Premiere açar mı?

Arkadaşlar ben bayadır Adobe Premiere kullanmak istiyorum ama min 6. nesil işlemci istiyor benim işlemci 4.nesil indirsem kullansam ne olur renderlarken işlemci zarar görür mü?
  20. gxx#

Acer Nitro 5 Açılmıyor.

Merhabalar. Acer Nitro 5 laptop aldım bugün geldi açmayı denedim açılmadı. Sonra batarya boştur dedim 1 saat civarı şarj ettim yine açılmadı. Tuşa basılı tuttum bir şey olmadı. Şarj olup olmadığını gösteren ışıkta yanmıyor. Kısacası hiç bir tepki vermiyor. Ne yapmalıyım?
Top Bottom