Neler Yeni

Ses kartı kulaklığa yetersiz kalırsa

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
Arkadaşlar merhaba ben 2.el HyperX Cloud Alpha almak için bir arkadaşla sözleştim bayramdan sonra alacağım ama iyi performans için anakartın iyi olması gerekiyormuş yeni öğrendim ben de şuan MSI H97 GAMING anakartı var bir sorun yaşar mıyım? Yaşarsam büyük bir sıkıntı mıdır? Zaten yazın daha iyi bir bilgisayara geçiş yapacağım ama 1.5 ay falan idare eder mi performans açısından? (FPS oyunları oynuyorum.)

Creselia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Egehan Kiremit
İstersen stüdyo tipi ucuz bir ses kartı edinebilirsin ömrün boyunca sana yardımı dokunabilir. Bu sayede stüdyo tipi bir mikrofon alırsan ileride onun içinde kullanabilirsin. Alabileceğin maksimum verime ulaşırsın.
Ses kartı önerisi : Behringer UM2

Farway

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba ben 2.el HyperX Cloud Alpha almak için bir arkadaşla sözleştim bayramdan sonra alacağım ama iyi performans için anakartın iyi olması gerekiyormuş yeni öğrendim ben de şuan MSI H97 GAMING anakartı var bir sorun yaşar mıyım? Yaşarsam büyük bir sıkıntı mıdır? Zaten yazın daha iyi bir bilgisayara geçiş yapacağım ama 1.5 ay falan idare eder mi performans açısından? (FPS oyunları oynuyorum.)
Şöyle bir sorun oluyor,verdiğin paranın karşılığını alamıyorsun. Yoksa tabii ki yeterli bir performans alırsın.
https://www.qp.com.tr/cooler-master-mh752-usb-7-1-oyuncu-kulakligi benim önerim bu. O fiyat bandında hem daha konforlu bir üründür.

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İstersen stüdyo tipi ucuz bir ses kartı edinebilirsin ömrün boyunca sana yardımı dokunabilir. Bu sayede stüdyo tipi bir mikrofon alırsan ileride onun içinde kullanabilirsin. Alabileceğin maksimum verime ulaşırsın.
Ses kartı önerisi : Behringer UM2

Şöyle bir sorun oluyor,verdiğin paranın karşılığını alamıyorsun. Yoksa tabii ki yeterli bir performans alırsın.
https://www.qp.com.tr/cooler-master-mh752-usb-7-1-oyuncu-kulakligi benim önerim bu. O fiyat bandında hem daha konforlu bir üründür.
Cevaplar için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Dediğim gibi 1.5 ay falan sonra yeni bilgisayara geçeceğim. 1.5 ay idare edemeyecek kadar mı kötü olur?

Gagguş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Ali Cabbar
Cevaplar için teşekkür ederim. Bir sorum olacak. Dediğim gibi 1.5 ay falan sonra yeni bilgisayara geçeceğim. 1.5 ay idare edemeyecek kadar mı kötü olur?
İdare eder hocam 1.5 ay. Yani sonuçta anakartınız kötü bir model veya eski bir model değil. Bence gayet iş görür.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,913
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Bunun yerine CLOUD II alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ben olsam 3.5mm almazdım. KZ ZEX + Kaliteli kablo var. Telefona takıyorum aşırı iyi B550 Gaming Edge Wifi(ALC1200) var ona takıyorum çok dandik. 3.5MM' ye telefon harici bulaşmama kararı aldım

Farway

80+ Silver
O fiyat bandında yabancı ve türk forumlarında,ayrıcada bizzat test ederek şu an ana PC de MH752 kullanıyorum 1000TL bandında cidden güzel ürün. Yeni PC ye geçsende benim önerim bu fiyata yine aynı olurdu. Eğer 1000 TL veremeyeceksende Rampage drop plus alabilirsin,yine CM MH650 yide bizzat kullandım başarılı.

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İdare eder hocam 1.5 ay. Yani sonuçta anakartınız kötü bir model veya eski bir model değil. Bence gayet iş görür.
Teşekkür ederim.
Bunun yerine CLOUD II alırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ben olsam 3.5mm almazdım. KZ ZEX + Kaliteli kablo var. Telefona takıyorum aşırı iyi B550 Gaming Edge Wifi(ALC1200) var ona takıyorum çok dandik. 3.5MM' ye telefon harici bulaşmama kararı aldım
Ya ben de öyle düşünüyordum ama forumda falan almadan önce bir sürü şey okudum 7.1 in çok gereksiz ve hatta esporcuların tavsiye etmediğine dair. O yüzden zaten uzun süre kullanacağım için daha yüksel model olduğuna göre kötü değildir dedim ve yenisini alıyım da daha uzun süre daha iyi performansla çalışsın diye düşündüm. Bir süre kullanırım kötü bir performans sunarsa HyperXin 7.1 ses kartı satılıyor internetten onu alırım.
O fiyat bandında yabancı ve türk forumlarında,ayrıcada bizzat test ederek şu an ana PC de MH752 kullanıyorum 1000TL bandında cidden güzel ürün. Yeni PC ye geçsende benim önerim bu fiyata yine aynı olurdu. Eğer 1000 TL veremeyeceksende Rampage drop plus alabilirsin,yine CM MH650 yide bizzat kullandım başarılı.
Hocam teşekkürler ama ben zaten satın alımı yaptım yani sadece kulaklığı gidip alması kaldı bundan önce hangi kulaklığı almalıyım diye konu açmıştım keşke onu görseydiniz yapacak bir şey kalmadı maalesef.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,913
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Ya ben de öyle düşünüyordum ama forumda falan almadan önce bir sürü şey okudum 7.1 in çok gereksiz ve hatta esporcuların tavsiye etmediğine dair. O yüzden zaten uzun süre kullanacağım için daha yüksel model olduğuna göre kötü değildir dedim ve yenisini alıyım da daha uzun süre daha iyi performansla çalışsın diye düşündüm. Bir süre kullanırım kötü bir performans sunarsa HyperXin 7.1 ses kartı satılıyor internetten onu alırım.
CLOUD II' yi 7.1' i için almıyorsun ki 7.1' i açma olsun bitsin

gxx#

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Ali Giray Yaşar
CLOUD II' yi 7.1' i için almıyorsun ki 7.1' i açma olsun bitsin
Aralarındaki fark zaten Cloud2nin 7.1, Alphanın çift odacıklı bas tiz olayı. O yüzden öyle bir karşılaştırma yaptım. Alpha'yı daha yeni ve çift odacık olayı için alıyorum zaten düzgün bir anakartınız varsa Alpha daha yüksek bir model zaten. Alpha almamın diğer bir nedeni de yaşadığım şehirden elden alacağım bir tane Cloud2 bir tane Alpha vardı. Cloud2ye yazdım adam cevap vermedi ve eskiydi 1-2 yıllık falandı birde Alpha vardı (aralarında 50 TL fark var) yeni alınmış 2 aylık falan hiçbir kusuru yok garantisi duruyor Cloud2den 120 lira daha ucuza anlaştık ben de daha yüksek ve yeni modele daha az para verecekken neden cloud2 alıyım dedim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,321
Üyeler
141,702
Son üye
gokduman
Top Bottom