Arama sonuçları: *

• Users: GLADIOKAN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. GLADIOKAN

Çözüldü✓ PC açılırken ekran şeritlenmesi

PC ilk açılırken böyle ekran şeritlenmesi oluyor dalga dalga sonra yavaş yavaş kendiliğinden geçiyor, uzun zamandır böyle bir problem var sorun neyden kaynaklı anlayamadım bilen var mı?
  2. GLADIOKAN

Secure boot ayarından sonra görüntü gelmiyor

Gece cs go için faceit indirmiştim, ama W11 kullandığım için secure boot vs açmam gerekiyormuş, BIOS ayarı değiştirdim Secure Boot ayarlarında kaydet yeniden başlat dedim ekran gitti bir daha görüntü gelmedi. Pc açılıyor işlemci fanı dönüyor sonra geri duruyor sonra tekrar çalışıyor böyle bir...
  3. GLADIOKAN

Cat5 kullanıyorum Cat6'ya geçmeli miyim?

Merhabalar Twitch'de Fifa yayını falan yapıyorum internetim 24 mbps VDSL , Ethernet kablom CAT5. Maç oynarken falan yayında ping falan giriyor. hem ping olayı hemde daha sağlıklı olması için CAT6ya geçmem gerekiyor mu bi fark olur mu teşekkürler. bide Cat7 varmış onu hiç bilmiyorum
  4. GLADIOKAN

Ekran Kartı ustaları

Ekran kartım gigabyte gtx 1660 super oc 6gb, şu an piyasalar yüksekken bunu elimden çıkarıp yerine gtx 2060 almalı mıyım sizce mantıklı mı,fiyatları nerdeyse aynı gibi anlamadıgım bı sekılde? 6-7 aylık ekran kartım, işlemcim de amd ryzen 5 3600.
  5. GLADIOKAN

StopCode Mavi Ekran Hatası

Merhabalar az önce pc'yi açtım ve mavi ekran verdi açılırken stopcode diye bi hata aldım daha sonra yeniden başlattı pc'yi ve herhangi bi şey yok. Ne yapmam lazım ilk defa geldi böyle bir hata. Nedir bu acaba. teşekkürler
  6. GLADIOKAN

İnternet Problemi çözemedim yardım?

Arkadaşlar günlerdir internette şöyle bir sorun var, hız testinde herhangi bi sorun yok vermesi gereken hızı veriyor ama twitch'de yayın izlerken , tv'den lig maçlarını izlerken kalite düşüyor anlık düştükçe düşüyor , oyunlarda ping degerlerım yükseldi bide. ama hızlarımda sorun görünmüyor...
  7. GLADIOKAN

fps / hertz olayı çözemedim?

Arkadaşlar çok kısa bir şey sorcaktım, Benim monitörüm 144 hertz. Ben herhangi bi oyunda 300 fps de alsam farketmiyor mu? yani monitörün hertzi kaçsa o kadar fps mi alıyorum bi aydınlatabilir misiniz?
  8. GLADIOKAN

Hard disk takamiyorum

Merhaba laptop da ki hard diski da-3 sistemine taktım pc yi açtım gördü ama bunu nereye koyacam acaba monteleme yapamıyorum bilmiyorum, gamebooster kasa
  9. GLADIOKAN

İşlemci 103 derece çözemiyorum sorunu.

Merhabalar monster laptop kullanıyorum işlemcim intel i7 5700hq modeli. İşlemcim oyuna girdiğimde 103 derecede çalışıyor, fan değiştirdim termal macun sürdüm, tozlar temizlendi. Ama hala değişen bir şey yok. İşlemci güç yönetiminden işlemci kullanımını yüzde 97 yapınca 65/70 derecelere düşüyor...
  10. GLADIOKAN

Hoparlör Önerisi DA-3

DA-3 kullanıyorum ama hoparlörüm yok arkadaşlar. Max 100'TL ye kadar şöyle cızırdama yapmayan fiyat performans hoparlör tavsiyesi verebilir misiniz? link atabilirsiniz direk teşekkürler.
  11. GLADIOKAN

1660 super ekran kartı fan

Arkadaşlar PC'yi açtıgımda ekran kartının fanları dönmüyor 2 dk sonra çalışmaya başlıyor, normal masaüstünde. herhangi bi sıkıntı var mı? direk pc'yi açar açmaz ekran kartı fanları dönmesi gerekmiyor mu?
  12. GLADIOKAN

Monster Laptop işlemci 103 derece?

Arkadaşlar Monster Tulpar T.5 V.2 modelini kullanmaktayım, işlemcim i7 5700hq, sorunum şu işlemcim 103 derecede çalışıyor,fan temizliği termal macunları yaptım hala sonuç değişmedi, pc'ciye götürdüm işlemci fanının orjınal olmadıgını yani bunu değiştir dedi, bugün onu da değiştirdim. yine sonuç...
  13. GLADIOKAN

Da-3 sistem geldi , işlemci ısınma sorunu.

Sistem geldi her şey çok yerinde şöyle bir sıkıntı var sadece, biosdan core performance boost auto olduğunda yani açıkken işlemci derecesi warzone da 85/95 arasında oluyor. core performance boost kapattım denedim 65/75 arasına düştü. Tabi bu da biraz performans kaybına sebep oluyor. core...
Top Bottom