Neler Yeni

1660 super ekran kartı fan

GLADIOKAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Okan Kaleli
Arkadaşlar PC'yi açtıgımda ekran kartının fanları dönmüyor 2 dk sonra çalışmaya başlıyor, normal masaüstünde. herhangi bi sıkıntı var mı? direk pc'yi açar açmaz ekran kartı fanları dönmesi gerekmiyor mu?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Arkadaşlar PC'yi açtıgımda ekran kartının fanları dönmüyor 2 dk sonra çalışmaya başlıyor, normal masaüstünde. herhangi bi sıkıntı var mı? direk PC'yi açar açmaz ekran kartı fanları dönmesi gerekmiyor mu?
Da 3 mü aldın?

GLADIOKAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Okan Kaleli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kart ısınmıyorsa fanlarını çalıştırmıyordur. Yeni nesil kartlara bu özelliği koyabiliyorlar.
Bu bir sıkıntı yaratmaz, iyi bir şey.
teşekkür ederim cevap için, korktum bi an. sanki ilk aldıgımda sistemi, direk çalışıyordu fanlar diye hatırlıyorum o yüzden konu açtım.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,790
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
teşekkür ederim cevap için, korktum bi an. sanki ilk aldıgımda sistemi, direk çalışıyordu fanlar diye hatırlıyorum o yüzden konu açtım.
Sürücü yükledikten sonra olmuştur. Bahsettiğim ısındıktan sonra çalışma özelliğini sürücüler sayesinde yapıyorlar çünkü.

GLADIOKAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Okan Kaleli
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sürücü yükledikten sonra olmuştur. Bahsettiğim ısındıktan sonra çalışma özelliğini sürücüler sayesinde yapıyorlar çünkü.
2 gün önce ekran kartı driver güncellemesi gelmişti galiba ondan olabilir o zaman korkulacak bi durum yoksa problem de yok o zaman çok teşekkür ederim. bide işlemci stok fan kullanıyorum zaman zaman ara gaz şeklinde fan bi hızlanıp düşüyor hınn hınn diye ses geliyor. bu da biraz sinir bozucu. 4.2 hıza 1.2 voltaj verip sabitledim biostan. yoksa 85 90 dereceye geliyordu işlemci ısısı. amd ryzen 5 3600.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,790
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
2 gün önce ekran kartı driver güncellemesi gelmişti galiba ondan olabilir o zaman korkulacak bi durum yoksa problem de yok o zaman çok teşekkür ederim. bide işlemci stok fan kullanıyorum zaman zaman ara gaz şeklinde fan bi hızlanıp düşüyor hınn hınn diye ses geliyor. bu da biraz sinir bozucu. 4.2 hıza 1.2 voltaj verip sabitledim biostan. yoksa 85 90 dereceye geliyordu işlemci ısısı. amd ryzen 5 3600.
İşlemciyi Prime 95 ile bu şeklinde bir teste sok, bilgisayar kapanmazsa veya sıcaklık 80'in üzerine çıkmazsa sıkıntı yoktur.
Bilgisayar kapanıyorsa voltaj az gelmiş olabilir. Isınıyorsa da stok soğutucu yetersiz geliyordur.
Testte bir sıkıntı çıkmazsa o şekilde kullanabilirsin, işlemci gayet performanslı çalışır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,632
Üyeler
143,197
Son üye
MadnessS
Top Bottom