Arama sonuçları: *

1. A

Yardım msi z490 tomahawk Anakart için SSD önerisi

msi anakart destekleme sitesinde bu model yok bir problem yaratır mı ?
  2. A

Bundan önce ilk taktığımda bios görmüyordu, forumdada paylaştım, onu hallettikten sonra windows kurmak istedim reset işlemine geldiğinde otomatik bios'a dönüş yaptı yani windowsu dahi göremedim. çok uğraşlar sonrasında yapacak bir şey kalmadı iadesini yaptım. Şimdi bi ssd lazım bana nasıl bir...
  3. A

Bende şöyle bir problem yarattı, i7 10700k işlemciye sahibim, ssd formatlama işlemini tamamlarken reset attığında otomatik bios sistemine döndürüyordu ve hiç bir şekilde sistem kurmaya devam etmiyordu. MSI resmi forumunda ise çok uğraştık artık anladık ki işlemci destek vermiyor. tek ssd...
  4. A

980 Pro satın almıştım, 10. nesil işlemcilerle desteklemediği için iadesini yaptım geri aldılar. Z490 tomahawk gen 3.0 4x m2 ssd aramaktayım, Limitim 1500 TL bir önerileriniz var mı ? Tekrardan problem yaşamdan sistemi kurmak istiyorum artık..
  5. A

MSI z490 tomahawk m2 ssd problemi

ürünü hepsiburadan.com üzerinden satın aldım. iade talebini oluşturdum müşteri hizmetleri ile görüştüm ihtimal olarak alabileceklerini dile getirdiler umarım iade edebilirim.
  6. A

bios ssd görüyor format esnasında görmüyor https://www.hizliresim.com/c0regzw 1632167333 bi işlemci herşeyi değiştiriyor yani. o zaman msi aradığımda bana bunu söylemesi gerekliydi. ben msi aradımda konuştum sitedeki uyumlu ürünler test edilen ürünler olduğu için oradaki yazılan ürünleri tercih...
  7. A

sitesinde uyumlu olduğunu gördüğüm için aldım veriyorken güzel bir şeyler almak istedim kutusu acıldığı için iade almazlar
  8. A

haydaa 1900 TL çöp oldu yani
  9. A

i7 10700k bios zaten görüyor ama formatta görmüyor 1632165421 sisteme windows kuramıyorum bios gösteriyor ssdyi ama format ekranında depolama birimi yok
  10. A

Anakartım uyumlu gösteriyor. gösterdiği için satın aldım yalan mı oldu şimdi bu üst kısımda fotoğrafta gösterdim zaten uyumunu
  11. A

m2 ayarı derken anlayamadım açıklarmısın bi kontrol edeyim.
  12. A

Merhaba, Msi tomahawk z490 model anakart satın aldım. ssd olarak samsung evo 980 1 tb modeli satın aldım. SSD satın alırken msi sitesinden uyumluluk kontrolü yaptım ve gen 4.0 desteklediğini gördüm. BIOS da ssd görüyor fakat sistem kurmaya çalıştığımda ssd görmüyor. bios güncellemesinide son...
  13. A

Sistemin son hali nasıl ?

teşekkür ederim ilginize ve yardımınıza, bütün yorum yapan yardımda bulunan arkadaşlarada tek tek teşekkür ederim. Umarım hayırlısı olur güzel performans çıkarırız ^^
  14. A

hava akışında bir problem yaratır mı peki ? genellikle geniş kasaları tercih ettiğim için bunda biraz amatör kaldım
  15. A

kasayı biraz daha geniş yapsak nasıl bir modele bakmamız gerekir ? küçük geliyor gözüme :)
  16. A

ne kadardan bahsedebiliriz mesela ve ürünlerin isimlerini verirsen bakmak isterim.
  17. A

power supply içerisinde olacak şekilde, hava akışınında iyi olacağı bir 500 600 TL arası bir kasamız mevcut mudur. Çok soru soruyorum kusura bakma bu arada ^^
  18. A

https://www.vatanbilgisayar.com/corsair-carbide-serisi-spec-delta-rgb-fanli-midt-atx-siyah-oyuncu-kasasi.html Bu kasa daha çok hoşuma gitti diyebilirim :D peki anakartım için bir problem üretmez dimi ? usb giriş cıkışları için takıntı yaptım biraz ilk defa amd kuracağım. 1606409660 kasanın...
  19. A

Teşekkür ederim bilginiz için. Güzel bir kasa öneriniz var mıdır :)
  20. A

Mech ile arasındaki farkı nedir acaba bilgilendirebilir misiniz beni ?
Top Bottom