Neler Yeni

MSI z490 tomahawk m2 ssd problemi

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
10. Nesil işlemciye neden PCIE 4.0 SSD aldınız ki iade edin edebiliyorsanız

Allesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Aziz Çufaoğlu
10. Nesil işlemciye neden PCIE 4.0 SSD aldınız ki iade edin edebiliyorsanız
sitesinde uyumlu olduğunu gördüğüm için aldım veriyorken güzel bir şeyler almak istedim kutusu acıldığı için iade almazlar

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
sitesinde uyumlu olduğunu gördüğüm için aldım veriyorken güzel bir şeyler almak istedim kutusu acıldığı için iade almazlar
Sadece 11. Nesil işlemci takınca 100%. uyumlu hale geliyor. 10. Nesil işlemci ile de çalışır ama olması gerektiğinden daha yavaş çalışır

Allesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Aziz Çufaoğlu
Adamın sorunu BIOS'da SSD'yi görmemesi. PCie 4.0 çalışmamasında bir sorun yok.
bios ssd görüyor format esnasında görmüyor https://www.hizliresim.com/c0regzw
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece 11. Nesil işlemci takınca 100%. uyumlu hale geliyor. 10. Nesil işlemci ile de çalışır ama olması gerektiğinden daha yavaş çalışır
bi işlemci herşeyi değiştiriyor yani. o zaman msi aradığımda bana bunu söylemesi gerekliydi. ben msi aradımda konuştum sitedeki uyumlu ürünler test edilen ürünler olduğu için oradaki yazılan ürünleri tercih ederseniz sizin için daha iyi olur dediler. bende gittim bunu aldım mal gibi

Son düzenleme:

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
bios ssd görüyor format esnasında görmüyor https://www.hizliresim.com/c0regzw
Mesaj otomatik birleştirildi:

bi işlemci herşeyi değiştiriyor yani. o zaman msi aradığımda bana bunu söylemesi gerekliydi. ben msi aradımda konuştum sitedeki uyumlu ürünler test edilen ürünler olduğu için oradaki yazılan ürünleri tercih ederseniz sizin için daha iyi olur dediler. bende gittim bunu aldım mal gibi
Evet biraz saçma bir iş yapmışsınız. Zaten işlemci PCIE 4.0 destekliyor olsaydı bile o SSD’ler gereksiz. Sadece çok ağır render yapan insanların işine yarıyor oyuncuların işine yaramıyor nerden baksanız para israfı

Allesia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Aziz Çufaoğlu
Evet biraz saçma bir iş yapmışsınız. Zaten işlemci PCIE 4.0 destekliyor olsaydı bile o SSD’ler gereksiz. Sadece çok ağır render yapan insanların işine yarıyor oyuncuların işine yaramıyor nerden baksanız para israfı
ürünü hepsiburadan.com üzerinden satın aldım. iade talebini oluşturdum müşteri hizmetleri ile görüştüm ihtimal olarak alabileceklerini dile getirdiler umarım iade edebilirim.

Top Bottom