Arama sonuçları: *

1. E

Zotac Rtx 3050 Twin Edge vs. MSI RTX 3050 VENTUS

https://www.itopya.com/aoc-236-c24g2ubk-165hz-1ms-vga-2xhdmi-dp-4xusb-va-fhd-freesync-premium-curved-gaming-monitor_u11368 Bir de böyle bir monitör kullanıyorum. Gidip hala Nvidia alsam ona hakaret etmiş olur muyum? 1648668858 Taksitte 6700 liraya geliyormuş bu da :/
  2. E

Ağırlıklı Knight Online oynuyorum ve oyun Intel & Nvidia sistemle yağ gibi akıyor. Normalde 1650 bile yeter ama PCI 4.0 desteği olduğu için ve tüm parçalar buna uygun olduğu için yeni nesil - giriş seviye bir kart tercih etmek istiyorum. 6600 düşünmememin tek sebebi Knight Online aslında. Diğer...
  3. E

Merhaba arkadaşlar. İki ekran kartı arasında kaldım anladığım kadarıyla ikisi de OC model. Fiyatları da aynı fakat karar veremedim. Bilen biri aydınlatırsa çok sevinirim. Linkleri bırakıyorum...
  4. E

PCle 4.0 slotu PCle 3.0 görüyor

Anakartım 4.0 desteklemesine rağmen 3.0 gözüküyor ve CrystalDiskMark sonuçları da 3.0 değerlerinde ölçülüyor. İtopya'dan sistemi toplamıştım doğru slota takmışlar. BIOS update yaptım ve akla gelebilecek bütün driverları kurdum. Sorun ne olabilir? Sistem: MSI B560M PRO-E Intel i5-11400 Samsung...
  5. E

DA-3 teslim aldım, ilk izlenim ve test sonuçları hakkında...

Kesinlikle katılıyorum anakart yongaları zarar görebilirdi o şekilde geldiğinde. Ve montajı yapanlar için zor bi işlem değil 2 dakikalarını almaz 6 tane vida takmak 1600607023 Teşekkür ediyorum
  6. E

Online multiplayer oyunlar özelinde test ettim, sonuçlar DA-3 videosu ile aynı 144 hz monitör ile çok güzel oldu. Ben şimdiye kadar oyun oynamıyormuşum onu farkettim :D
  7. E

Snowman M200 öneririm fiyatı çok makul. 10 derece farkettirir diye düşünüyorum. 1600520426 Teşekkür ederim
  8. E

Teşekkür ediyorum. Geç olsun güç olmasın teslimatta sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız varmış.
  9. E

Stok fan, inan ben de çok şaşırdım. Gece testi yaptım pencere hafif aralıktı. İstanbul'dayı.
  10. E

pek takılmamak lazım 1 haftalık heves gibi görüyorum
  11. E

Arkadaşlar 7 Eylül'de verdiğim sipariş 18 Eylül'de elime ulaştı. Bios güncel değil ve windows kurulmamıştı. Böyle gelmesini bekliyordum zaten ama anakartı da sabitlemeden göndermişler o biraz canımı sıktı. Vidalar anakart kutusunun içinden çıktı fakat aynı manzarayla karşılaşacak kişiler için...
  12. E

DA-3 sistem geldi, bazı test sonuçları ve görseller / CPU: R5 3500X

Ek olarak fiyat/performans ürünlerinde kalite zaten değişkendir. Firmaların yeni ürettiği ürünler bu tarz ürünlerden 2-3 gömlek yukarda olunca haliyle stok eritme amacıyla eski ürünlerin kâr marjından kısarak maliyetine satışa biraz olsun yaklaştırıyor. Ürünü bize toplayıp sunan arkadaşımız da...
  13. E

Valla alamıyor değilim istesem daha iyisini de alırım sadece bunu kendime yeterli gördüm. Bu fiyata alınacak daha iyi bir sistem toplanmadı, sunulmadı, kimseye bahşedilmedi. Abdullah gayet güzel iş çıkartmış hele bu dolar kuruna rağmen. Ben de orta halli bir sistem alacaktım tereddüt etmeden...
  14. E

DA-3 Sistem itopya ' kargoya bile vermiyor '

7 Eylül 15.50'de sipariş vermiştim az önce kargoya verildi maili geldi. Seninkini de en geç yarın kargolarlar umarım
  15. E

Tamam her şeyi geçiyorum 5400 liraya daha iyi bir sistem yazar mısın şuraya? Ama öyle bir yaz ki stok fanla tüm testlerde 79 dereceyi görsün :D
  16. E

da3 sistem itopya'nın yalanları

Telefonları ya da maili cevaplayan arkadaşın cidden yetkili departmana durumun aciliyetini ilettiğine ben inanmıyorum. Ne kadar arayıp darlasak da onlar kendi kafalarına göre toplayıp gönderecekler sistemi
  17. E

da3 sistem itopya'nın yalanları

Günde yüzlerce kişi aradığı için her müşteriyi en kısa sürede başlarından savmak için yalan söylüyorlar. Hemen bugün veya yarın kargoya vereceğiz dedikleri zaman bişey de diyemiyorsun. Tavsiyem siparişi unut gitsin gündelik işlerine zaman ayır bi ara getirir kapını çalarlar. Ben öyle yapıyorum (y)
  18. E

DA-Sistem3 farklı işlemci sorunsalı

7 Eylül 15.50'de 1600264472 Tüketici haklarında ve satış sözleşmelerinde bu gibi durumlar oluyor gönderim sağlanamayacaksa müşteri mağdur edilmeyecek şekilde farklı ürün gönderilmesi gibi, bakalım hayırlısı...
Top Bottom